Встидаюся запитать• 22 февраля 2024
Діти впо у школах Франківська.
Будь ласка, без срачу.
У кого діти впо навчаються в шолах Івано- Франківська( початкова школа), як приймають там діти в класі? Немає цькування, булінгу? За мовне питання не булять? (Як і більшість впо, дитина розмовляла рос мовою, знає українську, вміє балакати українською, але ж звичка вживати рос слова залишилась, намагаємось позбавитись її)я переживаю, чи приймуть діти та вчителі дитину.
Ms. Доброта• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Мало того, что вынужденно переехал, еще слушать нотации от псевдо патриотов 😏
Встидаюся запитать
• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Я ж просила. Жили б ви біля кордонів раші, розмовляли б також рос мовою. Ми не винні , що там народились і жили.
Апрель Ивановна• 22 февраля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Удалено администрацией...
Попадалочка• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Ірка Фаріонша, ти?
Ответ дляMs. Доброта
А сколько я наслушалась в Польше нотаций о языковом вопросе от псевдопатриотов из Ковеля, когда в мой дом прилетело и я на стрессе и истерике говорила на свинособачьем...
Меня там чуть во враги цивилизации не записали.
Леся Українка• 22 февраля 2024
Не вийде без срачу, бо тема провокативна. Он вже перша відповідь яка...
Мы з Харкова, в сина є друзі, що тепер живуть у Львові і Франківську. Звичайне шкільне життя, не без проблем, але не через мову. Ми самі біля Києва, але тут і місцевих достатньо, що російською розмовляють.
Посудомойка• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
А война ж где-то там....не у вас....
Жена сантехника• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
До чого тут важка доля вивчити? Дитина вживає слова і має той діалект, в якому середовищі росла. І звісно, розмовна мова Харківщини чи Миколаївщини відрізняється від Франківської.
А доля впо звісно важка. Моліть бога, щоб не довелось вам самій відчути, наскільки важка
Встидаюся запитать
• 22 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я розумію, що тема така собі, але це питання дуже хвилює. Переживаю за дитину. Дякую за відповідь.
Ваша прЭлесть• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Попадалочка• 22 февраля 2024
Не в Франківську, але озвучу свою думку:
Якби дехто не цькував російськомовних українців, то вони, знаходячись в україномовному оточенні, і маючи бажання відмовитись від расейської, переходили б на неї легше і без стресу. І без срачів.
Посудомойка• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Там уже все места заняты ’самыми пострадавшими’
Голубая фишка• 22 февраля 2024
Автор, все есть: и буллинг, и уничижительно-презрительное отношение
Ms. Доброта• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Конечно, можно и туда, тем более неизвестно, где будут больше травить ребенка за незнание языка: заграницей или в условно родной Украине
Я_и_моя_собака• 22 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
На колени и целуйте ей ноги, мало оправданий. Так и ребенок ваш будет извиняться за то, что родился на кордони, за то, что говорил на русском, за то, что плохо говорит на укр
Фрекен бок• 22 февраля 2024
Ми теж переселенці на Черкащині. Тут розмовляють українською. Ми з півдня, у побуті російська, суржик. Мала в першому класі. Я її питаю - якою мовою з вами розмовляє вчителька - вона каже - російською. - Та не може бути такого- кажу їй, - це точно? -Так.
Наступного дня прийшла іі говорить, що дійсно, українською розмовляє вчителька і всі діти.
Я до чого - це наші побоювання. Діти не звертають уваги та адаптуються швидше.
Ответ дляГолубая фишка
Вы не поверите, с таким отношением я столкнулась в своей российской школе в Киеве за мою национальность и идеальное знание державної мови. А так же за ношение этнических и государственных знаков. 2000-2010-е годы.
Я_и_моя_собака• 22 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Видео посмотрите, как на западной женщины гонят тцк и говорят идите вон туда там переселенцы 😄, а наших не трогайте
Дверной_Проем• 22 февраля 2024
Діти швидко починають розмовляти так само, як оточення. Тим більше, що ви намагаєтеся і дома розмовляти українською.
Я не розумію, звідки ці думки, що в школі одразу зацкують за мову?
Леся Українка• 22 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
Це безперечно. Я кілька років вивчала українську, вже розуміла добре, а розмовляти було нема з ким. В 2022 виїхали в Полтавську область. Всі навкруги розмовляли українською, і при цьому ніхто не фиркав на нашу вимову або помилки. Я вперше в житті почала там нарешті розмовляти. Це сталось так легко і природньо. Сприятливе мовне середовище - найголовніше після бажання перейти на мову.
90x60x90• 22 февраля 2024
Ответ дляПосудомойка
А война ж где-то там....не у вас....
і до чого цей висер?
Альфред Шнитке• 22 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
животные инстинкты
миссАрфография• 22 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
В Закарпаття поїдьте, розкажіть там про мову. Якщо зрозумієте, що вам кажуть))
А деякі крім угорської аж ніякої не знають.
За расеянських ждунів все перетерли. А кого ці будуть хлібом сіллю приймати більш ніж зрозуміло