Встидаюся запитать• 22 февраля 2024
Діти впо у школах Франківська.
Будь ласка, без срачу.
У кого діти впо навчаються в шолах Івано- Франківська( початкова школа), як приймають там діти в класі? Немає цькування, булінгу? За мовне питання не булять? (Як і більшість впо, дитина розмовляла рос мовою, знає українську, вміє балакати українською, але ж звичка вживати рос слова залишилась, намагаємось позбавитись її)я переживаю, чи приймуть діти та вчителі дитину.
Ответ длямиссАрфография
А деякі крім угорської аж ніякої не знають.
За расеянських ждунів все перетерли. А кого ці будуть хлібом сіллю приймати більш ніж зрозуміло
І я про те ж. Але російськомовних попинати треба.
До речі, ждунів повно і україномовних, і в вишиванках. Перевдягнуться при першій нагоді.
Бавовна• 22 февраля 2024
Когда мы выезжали в Германию,ехали через Польшу. Остановились в гостинице,там жили украинцы и работали на заводе. И вот мы на машине на укр.номерах Донец.обл., у нас спрашивают наши люди , звідки ми, мы отвечаем Мариуполь,а они нам ,так навіщо ви сюди приїхали,що не могли у полі переночувати.Ось так.Были бы без детей,может и переночевали,а так трое детей,и в дороге уже больше 5 дней. Так что везде хватает,не факт что всё плохо будет, может и обойдется
Подмигашка• 22 февраля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Автор, все есть: и буллинг, и уничижительно-презрительное отношение
Стала фраза нашого сьогодення, але правдива, нажаль-єдина країна
Зам. зав. Анонима• 22 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Я розумію, що тема така собі, але це питання дуже хвилює. Переживаю за дитину. Дякую за відповідь.
дитина швидко адаптується та вивчить. ви ж самі розумієте чому на заході таке ставлення до рос. мови( і ви не винні, що там народились і заходу вона вуха ріже...
Ответ дляФрекен бок
Ми теж переселенці на Черкащині. Тут розмовляють українською. Ми з півдня, у побуті російська, суржик. Мала в першому класі. Я її питаю - якою мовою з вами розмовляє вчителька - вона каже - російською. - Та не може бути такого- кажу їй, - це точно? -Так.
Наступного дня прийшла іі говорить, що дійсно, українською розмовляє вчителька і всі діти.
Я до чого - це наші побоювання. Діти не звертають уваги та адаптуються швидше.
Восени 2022 року зустріла свою колишню вчительку. З відвертим знущанням, яке вона нн зрозуміла, спитала в неї - ну шо, мовляв, школа досі рашистська-совкодрочерська і викладання московитською? На шо вона із захопленням відповіла, що діти її БЛАГАЮТЬ розмовляти російською на уроках, бо їм нєудобно і мова нє нужна. Це, нагадую, Київ, наші дні.
Я пані прохана...• 22 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
а що вас конкретно хвилює? Що дитина буде продовжувати спілкуватись російською чи що недосконало володіє українською?
Дверной_Проем• 22 февраля 2024
Ответ дляБавовна
Тобто? З якого дива ви повинні були в полі ночувати? Якщо їм подобається, то нехай самі там ночують.
Стрекозей• 22 февраля 2024
Ответ дляГолубая фишка
В дитячому колективі це завжди присутнє - не залежно від причини. Чи російсько мовні діти не булять один одного по інших причинах?
Альфред Шнитке• 22 февраля 2024
Ответ дляNiffler
козацького лайку тоби, дружэ
Дверной_Проем• 22 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та прям там ’ріже’
Телепузик• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
А Може автор і непокоїться тому, що є такі, як Ви? Тяжка доля ... А Ви людей розділяєте по мові?
Зам. зав. Анонима• 22 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Та прям там ’ріже’
ріже, ріже, мені гидко її чути..
Забрызжу ядом• 22 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Я ж просила. Жили б ви біля кордонів раші, розмовляли б також рос мовою. Ми не винні , що там народились і жили.
Ага.Попугай и тот выучил.
Стрекозей• 22 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
В Закарпаття поїдьте, розкажіть там про мову. Якщо зрозумієте, що вам кажуть))
То ви історію Закарпаття почитайте. Це етнічні угорці.
Дверной_Проем• 22 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
ріже, ріже, мені гидко її чути..
Особливо коли діти говорять ...
Девальвация• 22 февраля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Можно с таким коментом и вслед за кораблем
Голубая фишка• 22 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
Може, то трохи не з мовою пов´язане?
И с языком в том числе. В принципе не любят приезжих, а русскоязычных тем более.
Стрекозей• 22 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
Прямо всі?:) І русини, і лемки, і бойки?:)))
Закарпатський говір або закарпатський діалект (середньозакарпатський, підкарпатський, південнокарпатський говір або діалект) — один з архаїчних говорів карпатської групи діалектів південно-західного наріччя.
Сиамская сороконожка• 22 февраля 2024
Дитина говорить українською, але інколи суржик. Так, називають москалем періодично.
Але дуже багато залежить від вчителя. Каже, що треба час) На гуртках, наприклад, такого немає. В попереднії школі , в області тут, теж не було.
Стрекозей• 22 февраля 2024
Ответ дляГолубая фишка
А вам любові потрібно? Приїхали тай живете собі.
Девальвация• 22 февраля 2024
Автор спросила за ребёнка. А здесь взрослые половозрелые тётки упражняются в елкости, чтоб зацепить фу🤮🤮🤮
Голубая фишка• 22 февраля 2024
Ответ дляСтрекозей
Не не нужно). Я поняла уже, что все друг-друга ненавидят и местных, и неместных). Просто мы к такому не привыкли)
Ответ дляСтрекозей
Дякую, кеп)).
Але по факту в кожному селі трохи своя говірка.
І не тільки угорська. Чеська ще, там, де ближче Чехія.
Сиамская сороконожка• 22 февраля 2024
Ответ дляСтрекозей
Ну крім цих діалектів, є ще південна говірка) яку чомусь обзивають калькою з рос.
Стрекозей• 22 февраля 2024
Ответ дляГолубая фишка
В такому випадку варто розглядати для життя інше місце.