Реверанс• 24 февраля 2024

23.02.2024 Кабмін виділив 17,1 млрд грн на ремонт доріг.

Результат:
вже голосів: 64
45 (70.31%) Краще кошти на армію
19 (29.69%) Правильно
AnnaSmith• 28 февраля 2024
https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-02-23... посилання на першоджерело. Але навіть в статті антикору вказано, кого саме перевіряють і чому: чи не були порушені законодавчі норми США, чи дотримані всі вимоги до контрактів, чи надані всі митні накладні і т.д. Це не про Україну і витрачені кошти, це про бюрократію в США.
Що ви там казали, за кого вас не треба мати?.... Питання риторичне.
П.С. крім главрєда ще й антикор... і за що ви так з собою...
ir.zhuck• 01 марта 2024
Кабмін, що мій колишній, що продав нашу машину в січні 22-го року, а 23.02.22 всі гроші віддав за б/в машину, що потрібно було приганяти з-за кордону.....і на 24.02.22 я з дитиною і таким розумним чоловіком залишилась і без машини і без грошей....