Сонячний зайчик• Изменено 25 февраля 2024
Чому більшість відвідувачів у магазинах такі тупі...
Я працюю консультантом в магазині одягу майже півроку. Робота подобається, я свідомо туди пішла. В майбутньому хочу працювати в брендовому бутику/дизайнерському шоурумі, бути стилістом, мати свій магазин. Але зараз не про це.
Коли йшла на роботу, розуміла, що люди бувають різні. Але стільки дурнуватих кадрів трапляється, це жесть. Не вітаються у відповідь (хоча до цього швидко звикаєш).
Заходять, щоби зайти, бо магазин у великому ТРЦ і багато людей просто ’вбивають час’, але наматують нам цим трафік (керівники слідкують скільки людей зайшло і скільки купили).
Запитують ціну або розмір замість того, щоби пошукати бірку.
Питають, який розмір підійде на них. А до цього як ви одяг купували? Чи може я маю вас обміряти сантиметром?
Думають, що ціну встановлюють продавці, і питають чому на брак така маленька знижка і чому ми не можемо зробити тут і зараз нижчу вартість.
Кажуть, що нічого не треба, і тут же дівчина дивиться штани і піджаки і каже своєму хлопцю: ’мені треба костюм’. То я тобі костюми не покажу, чи що?
Міряються задля розваги, а ще гірше — коли міряють величезну купу речей, задають купу питаннь, просять поради як воно виглядає на них, і у підсумку не купують НІЧОГО. І лишають цю всю купу вивернутою і не поскладаною. Або якщо повішали на вішачки, то неправильно, все одно потім переробляти.
Ті, хто запитують, де можна залишити поміряні речі, взагалі наче повилазили з печери. В магаини ніколи не ходили, чи як? Ми прибираємо у примірочних, це логічно. Нє, воно ту купу тримає в руках, вже немає іншого виходу ніж забрати цю купу в людини, і ти мало того що бігаєш шукаєш іншому клієнту якусь річ, так ще і цю купу маєш втримати і десь покласти.
Найбільш бісяча категорія — ті, хто приходять за 5 хвилин до закриття магазину (а то і за 3). Одна дівка просто хотіла помірятись, навіть нічого не купувати. Невже незрозуміло, що за 3 хв нічого вже не встигнути і каса вже закрита? Якщо вона розраховувала лишитись після 22:00, коли все зачиняється, то вважала, що продавці її, королеву, чекатимуть? Ну звісно, ми ж не хочемо додому, а транспорт і вночі кожні 5 хвилин їздить, ага. Якби не мій тато на машині, не знаю, як би я діставалась додому, особливо на вихідних.
Люди, будьте розуміючими, ми працюємо в сфері обслуговування, але нічого вам не повинні, те що ’клієнт завжди правий’ — давно розвіяний міф, ми теж люди і можемо помилятись, втомитись і маємо право піти додому вчасно. Ми головніші в магазині, а не ви, бо ми знаємо все про товар і його особливості і допомагаємо отримати вам те, що потрібно. Якщо ви звісно прийшли з конкретною метою.
Щепотка_совести• 25 февраля 2024
Оце у вас підгоріло що стільки написали
А мене бісить вітатися з кожним консультантом і казати постійно що мені допомога не потрібна. Я дуже швидко даю зрозуміти, що сама знайду що мені треба, і міряти дорогенька також буду що схову, а як не сподобається чи інша причина то до побачення, я вам не винна купувати. А от ви на роботі винні мені допомогти якщо я звернуся + інші обов´язки
Міняйте роботу та свій світогляд
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
о! навіть так...
так вони ж не п’яні приходять,сподіваюсь.просто морда червона ))
Ні у нього права забрали за те що він був бухій за кермом
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
так законодавство ж дозволяє відновити їх, навіть після такого правопорушення.
чи у вас своє ’... не отдам Некту яблоко, хоть он дерись!’ ?
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А ви хочете щоб він знову був на дорозі?я ні і маю право бути в безпеці хоч тут,бо я мама,я водій і не хочу щоб людина яка сіла пʼяна за кермо один раз ,це з його слів,сіла вдруге
Сонячний зайчик
• 25 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Оце у вас підгоріло що стільки написали
Міняйте роботу та свій світогляд
Тобто вітатися елементарно бісить, а як щось треба, то одразу консультанта. Якого ти навіть не помічала до цього. І я тобі не дорогенька.
А вот недавно• 25 февраля 2024
І не кажіть - стільки тупих! Це ж треба - влаштуватись в магазин, щоб розвішувати, складати речі і бути не задоволеною, що це доводиться робити!
Хотілося б, щоб люди прийшли, швиденько без примірки купили і звалили? Але ж вони-то не тупі 🙂
А вот недавно• 25 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
То Ви ще не зустріли тих, хто міряє речі 2 з половиною години, просить підібрати, принести на розмір більше і менше, зробити фото. А потім каже: дякую, ви допомогли мені визначитися. Але купувати зараз не буду, я замовлю в інтернеті, там дешевше.
То хто ж тупий в результаті?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
я бы сказала,что это жОстко...
должно законодательство изменится, а то даже не представляю как жить если каждый на своем месте будет творить правосудие.
во вторник мне идти к завотделением стационара, с протянутой рукой,чтобы госпитализировали, если ’её величество’ даст добро.
и это при наличии ургентного направления(((
Сонячний зайчик
• 25 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
То хто ж тупий в результаті?
Я вас вітаю, якщо ви теж морочите продавцю голову 2 години з приміркою, а потім кажете, що дешевше замовити в інтернеті — тупа тут ви. Йдіть в секонд або дешманські магазини і жаба душити не буде
Головний кошак• 25 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
і ще щоб автору вклонилися до землі
А вот недавно• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Лікуйте голову, поки не пізно.
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
я бы сказала,что это жОстко...
При чому тут направлення?ви різницю бачите?так я маю право послати,а там ні.
Хи хи, ну ну• 25 февраля 2024
Ответ дляПротру пилюку
а дети в Шевченко со 2 курса работали в юридической компании на ’унеси-подай’, и окончанию не было вопроса с работой
нам все пересрал ковид...когда собрались на подработки по спец. то все ушли в онлайн и уже не вышли (стажеры стали никому не нужны)
Сонячний зайчик
• 25 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Лікуйте голову, поки не пізно.
Ага, а можете ще на смітнику одяг пошукати. Там безкоштовно взагалі
Щепотка_совести• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ну як я прийду в магазин до тебе (я на ти не переходила, так що це про тебе вже багато говорить) то покличу Гей дорогенька і підійдеш
А на шопінг я приходжу у купу магазинів то мені що з кожним вітатися? Я прийшла по ділу. Вітатися буду з тим з ким хочу спілкуватися. Мабуть стоїш з кислою миною ото й не вітаються
Ответ дляСонячний зайчик
До речі, якось міряла сукню одна повна дівчина. Одразу кажу, мені без різниці, яка в кого вага і фігура, але потрібно об´єктивно брати розмір і не лестити собі. Обслуговувала дівчину і носила їй одяг не я, але зайшла в примірочну до своєї клієнтки, а повна дівчина стоїть у дзеркало дивиться і каже: Девушка, у вас тут дырка сбоку вообще-то. Я дивлюсь, а на ній сукня по тому шву тріщить на очах, звісно, що вона зробила цю дірку... Але я відповіла тільки: віднесемо на брак, зробимо знижку. Отакі люди.
А потом та корова раз согнётся на мероприятии - и платье по швам. Смысл покупать?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
вона така ж, як ви ,володарка чужої долі на своєму місці.
теж може мене відфутболити.
треба, мабуть, зразу гроші в карман пхати(((
теж може мене відфутболити.
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляГоворилка
Гарантия ж есть... ) Ни и жиробасу продаван должен объяснить, что полнота не подходит, предложить нужно что-то по размеру.
Тобто ви думаєте що ми не пояснимо?чи ви вважаєте що нам по приколу за це платити,но покупець завжди «правий»
Сонячний зайчик
• 25 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
З такими і не хочеться на ви говорити, ти сама фамільярна, раз дорогенькою називаєш з порогу. Я завжди вітаюсь перша, як потрібно по стандарту магазину, і нормальні люди відповідають
Ответ дляМаруська Му
Ну я бы на месте продавца в подозрительных случаях сама бы застёгивать пыталась, не давала покупателю. Не сходится молния - нечего её насиловать.
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
теж може мене відфутболити.
Ви взагалі розумієте що пишите?ви вважаєте що людина у якої забрали права за водіння в нетверезому стані має право дальше їздити?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 февраля 2024
Ответ дляМаруська Му
а ви знаєте як поліція забирає ті права і вимагає хабарі та скільки промілле було на той час у водія?
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляГоворилка
Ви думаєте її це зупинило?
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тобто?взагалі не там не повинно бути
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
У мене було:»Ей милочка дай мне справку в басен «і що ?
Чемна панночка• 25 февраля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Це методи продаж минулого століття, і такі люди без спец.освіти і тренінгів йдуть вбивати чийсь бізнес...
Весь сучасний світ клієнта чуть не облизує з ніг до голови, а тут прямо готові тапками по голові. І це ж видно у них на обличчях.😐
Ну про весь світ то ви загнули)) Бачили сервіс європейський? То в Україні носяться з клієнтами, ми звикли просто
Попа как у Кардашьян• 25 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Я с вами полностью согласна, все так и есть как вы описали и даже бывает и похуже . Но тут вас никто не поймет и не поддержит- они с противоположной стороны, они всегда правы.
меня еще бесит когда все в тоналке и в помаде тянут мерять узкие светлые вещи, вымазывают, а потом говорят- Я ТУТ вымазала, дайте мне такое же , но НОВОЕ! Как это сделать ?
А прийти за 5 мин до закрытия и радостно воскликнуть- УРА! я успела к вам. Вы не переживайте, мне только посмотреть , не покупать- это святое)))
Бля.оце я сцикло- пару раз може за 44 роки вимагала щось у помаду, то тихенько повісила боячись осуду
Маруська Му• 25 февраля 2024
Ответ дляЧемна панночка
В Ізраїлі ти взагалі не найдеш продавця,а коли знайдеш то не треба заважати спілкуватися по телефону,бо там справи