Мадам Тю-лю-лю• 26 февраля 2024
Нольпазу 40 не можна приймати кожного дня цілий місяць? прописав медрол гормон
Медрол треба пити цілий місяць кожен день
Мадам Тю-лю-лю
• 26 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Можна, за призначенням лікаря. Я якось пила 5 місяців щоденно.
Лікар каже щось робиться із шлунком що приймати не можна так багато
Пьяная вишня• 26 февраля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я думала, вам лікар і призначив. Нічого не робиться. Просто потрібно в інструкції прочитати, вона, здається, з якимось препаратом вступає в протидію. Я проходила хімієтерапію протягом 5 місяців і щоденно приймала нольпазу 40 для захисту шлунку. І такий самий протокол був і у багатьох інших пацієнтів. Її можна приймати тривало.
осень харашо• 26 февраля 2024
Так, можна пити довго. Можливо це захист шлунку під час приймання гормону, якщо є питання до шлунку попередньо.