ГендиреХтор• 27 февраля 2024
Ремонт, сочетание цветов
Нормально буде сочетается цвет ламината со цветом стен? Мебель и двери белые
Если нет, предложите свой вариант стен к рыжеватому ламинату.
Крим мій• 27 февраля 2024
підлога в теплих тонах, а стіни в холодних. Можливо перегляньте ще якісь кольори
Аленький носочек• 27 февраля 2024
Стены мне не нравятся. Писали выше что холодный цвет. Может рассмотрите вариант бежевых, персиковых
Сумчатая кошка• 27 февраля 2024
Ответ длябарабанщица
фото
Гарно. Хоч підлога тепла, а стіни холодні
Сумчатая кошка• 27 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Мені так більше імпонує.
Можливо автор не збирається міняти ламінат?
Не прохожу мимо• 27 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
О,то я неуважно прочитала( 4 ранку...Тоді стіни робити не з сірим,а уйти в сині тона. Але,це на мій смак.
Сумчатая кошка• 27 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Постом вище вашого є фото з сірими стінами - гарно
Не прохожу мимо• 27 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Вам гарно, мені ні. Якщо питали тільки Вас,то нащо виносити питання на форум?
Сумчатая кошка• 27 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
До чого ваша агресія? Я просто свою думку висловила у відповідь на вашу. Капець, люди нестримані...
Не прохожу мимо• 27 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Я пишу з поміткою, як на мою думку, Ви пишете мені, ніби мене тут ніхто не питав і вище є фото, де гарно.
Мені не гарно, чесно. Ріже око колір стін у поєднанні з підлогою.
Сумчатая кошка• 27 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви самі собі щось надумали про ’ніхто не питав’