Малая еще та• 27 февраля 2024

Добрий вечір, хгч 0,100

Дівчатка, добрий вечір.
Здала хгч 0,100 я не вагітна?😭
Чи може бути помилка?
В гости звали?• 27 февраля 2024
Який день циклу?
автор Малая еще та • 27 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Який день циклу?
В гости звали?• 27 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Тоді скоріше за все негативний результат.
Якщо не почнуться місячні знайте ще через 3 дні. Можливо пізня овуляція
Накладні мюслі• 28 февраля 2024
Нажаль, 0.1 це ні.
У вас все попереду..не вбивайтесь так
adhesive_pancake• 28 февраля 2024
Поки місячні не почалися, шанс є: пізня овуляція, пізня імплантація.
У вас затримка, вірно?

Схоже, ми з вами в одному човні. Позавчора, в день, коли мали початися М, здала кров, і отримала 0,100. Через 5-7 днів, якщо не прийдуть М, знову піду здавати кров.
автор Малая еще та • 28 февраля 2024
Ответ дляadhesive_pancake
У вас затримка, вірно?

Критичні прийшли, але я читала, що можуть іти в перший місяць. Незнаю на скільки це правда. Вот тепер і не відпускаю з голови це
автор Малая еще та • 28 февраля 2024
Ответ дляadhesive_pancake
У вас затримка, вірно?

У вас тести полосатилися перед здачею крові?
мимАпроходила• 28 февраля 2024
Если у вас месячные и хгч 0,1 - то почему вы думаете, что может быть беременность?
Отследите овуляцию в этом цикле и пробуйте.
adhesive_pancake• 28 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Правда! У двох подруг таке було. Але це не місячні, а кровотеча
adhesive_pancake• 28 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Та так, то ні. Були іноді слабкі смужки, найбільш яскрава в день, коли здавала кров, але теж дуже бліда. Сьогодні знов чисто
автор Малая еще та • 28 февраля 2024
Ответ дляadhesive_pancake
Ну я впевнена на всі сто відсотків, що це були критичні, знаю як відрізняються. Певно ті дівчата, що пишуть, що в них були критичні до 5 місяця, то не можуть відрізнити 😂
автор Малая еще та • 28 февраля 2024
Ответ дляadhesive_pancake
Ой, це в мене таке було. Здавала я кров 23 лютого. Перед тим зранку зробила тест, 1 смужка. Прийшла ввечері додому дивлюсь друга смужка ледь ледь помітна. Я думаю капець, це вже точно вагітність. Потім зробила сьогодні ще один тест від еві. Білий біленький, ні одної смужки, навіть реагента
Мэри Попкинс• 28 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Если вы делали тест во время месячных он мог немного окраситься. Вы точно не беременны с таким хгч