po_li_na-49a8• Изменено 29 февраля 2024

Как вам новости что Польша через Беларусь ввозила активно товары в рашу?

Это вообще просто....
Вот материал = https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2024/02/29/...
Вот скриншот из евростата
Больше всего Беларусь покупала в:

– Польше (31,2% от всего импорта);

Закупки в Польше увеличились почти в четыре раза (0,53 млрд евро против 0,14 млрд евро).

и это в то время когда Польша блокирует наших перевозчиков.

Під егідою порятунку вразливих країн від голоду санкції обійшли російську та білоруську сільгосппродукцію та добрива. Російське продовольство без обмежень може їхати так само і в країни, які далекі від ’голодних бунтів’. Наприклад, у сусідню Польщу. Вантажівки на польських номерах вільно рухаються до та з Білорусі.

Офіційна статистика свідчить про те, що Польща у 2023 році продовжувала сплачувати сотні мільйонів доларів російським та білоруським компаніям за насіння, олію та корми для тварин. А подекуди, імпортувала цих товарів навіть більше, ніж до початку великої війни.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 марта 2024
Ответ дляJulliK_
Когда это уже стало известно, появилась новость про то, как выливают масло в унитазы - зачем они это делают?
Блін, ото я шось пропустила?
Хто поляки? Мабуть. Каналізація їм більше не потрібна
MashaizDusha• 01 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
я читала что заплатили за ее победу 20 тысяч евро. Но это конечно п7ц. я просто не знаю что сказать, мало того что победила : что участвовала так еще и в такой номинации, мисс Европа? Где Европа где параша,
это просто .....мрази. И наша украинка написала как над ней издевались на этом конкурсе
є відео на твітері білоруської лярви бухої яка стала й тявкає на українку й Україну вцілому. Там люди понаписували організаторам, може щось і буде через розголос...
MashaizDusha• 01 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
блин загуглила фотку рашистки, которая мисс европа выиграла конкурс вот сейчас.
допустили к участию, заплатили за выигрыш.
похоже да.
цивилизация так далеко шагнула вперед что кроме денег ничего не важно
рило якоїсь уставшої тьоті з ЖЕКа
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ для vihola
Незрозуміло, чому ми повинні кланятись, якщо ні а чому перед поляками не завинили.
Я не вважаю,що ми маємо,взагалі,комусь кланятися.Треба відходити вже від цього комплексу меньшовартості.
Але є угоди,є міжнародні домовленості і закони.Треба вимагати,щоб поляки їх виконували,можливо і враховуючі певні інтереси обох сторін.Якщо не можуть домовитися безпосередньо з польським урядом і президентом,то хай залучають ЄС до цього процесу активніше.
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Так, саме ці наративи останнім часом ці кокошніци і просувають на порадниці та інших соцмережах. Прям активувались.
Та скрізь просувають.
Просто смішно читати,що хтось там щось має оргагізувати проти влади
В свідомості росіян навіть немає місця припущенню,що майдани в Україні-то в першу чергу громадський запит,що абсолютна більшість людей протестує,коли жержавна політика іде категорично врозріз з прагненнями народу.І щоразу майдан був тоді,коли нас примусово хотіли повернути в бік інтеграції з рф.Я для себе особисто зараз бачу лише єдиний привід,який би змусив до протестів під час війни-це виконання Мінських угод і реальна реалізація всього того,що там понаписували.Бо це 100% здача всієї території України росіянам і перспектива перетворення України на Біларусь-2 протягом 10 років.
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Так. Польським рольнікам , євросоюз виділив на днях 4 мільярди євро, на тлі цих їхніх протестів.
Так вони цього і домагалися,шантажисти
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ дляebbi
У нас навіть перед самою війною,коли багатьом вже було зрозуміло,що війна буде,переважна більшість українців сміялася ’ага,путін нападьот’.А до речі,пуйло казало таки,що на нас нападати не збирається.То таке й Польщі світить,якщо історію нашого Донбасу не згадає
Теж це пам´ятаю.Хто в 2013 році міг повірити,що буде таке
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ для vihola
Цікаво чи вони після цього щось будуть садити, чи нема сенсу, зібрали вже свій врожай.
Так була колись стаття,що вони дотацій від ЄС отримають 70%,а прибуток з продажів своїх товарів лише 30%.
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
я не осуждаю наших. Здоровые люди действительно не могли предполагать, что кто-то в 21м веке будет вести войны за территории еще и такие жестокие. Даже высшие власти, политики,. и тп, и европейские не думали что будет такая полномаштабная война.
Хто,взагалі,міг подумати,що воювати ці потвори будуть не з ЗСУ в першу чергу,а з цивільними громадянами?
Прицільний вогонь по ТЕЦ і підрив ГЕС-це тероризм в чистому вигляді,бо це 100% цивільні об´єкти,які не мають жодного подвійного призначення.
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ дляалена_77
А вообще у нас были друзья?
Кажуть,що у країни немає і не може бути друзів.Є партнери і спільні інтереси.
L-i-s-a-92af• 01 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ой. Я вам кандидатуру запропоную. Цікаво, що скажете. Сама над нею вже тиждень розмірковую.
Білецький Андрій, командир 3 штурмової.
Мені подобається)
Харків´янин,історик за освітою,справжній військовий з великим бойовим досвідом і досвід партаментської роботи теж має...
Дуже шкода,що на попередніх виборах праві розпорошилися і не пішли у Раду єдиним блоком( ПС,Свобода,Нацкорпус і т.д.)
Тому і вийшло,що в радах їх немає,або майже немає.
Як завжди в українців: ’де 3 козака,там 2 гетьмани’.
Vinland• 01 марта 2024
Ответ дляХитрый Лис
Что конкретно мы им можем предъявить?
Возместить убытки и наказать виновных за уничтоженное зерно?
Vinland• 01 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Та даже не переживают насколько глупо они выглядят. Тупо знаки и ключевые слова отрабатывают.
Falcon82• 01 марта 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Меня она не удивила.
Меня больше удивляли украинцы, которые сильно переживали за поляков якобы ущемленных наличием украинских товаров.
Их почему то только украинские ущемляют)
А возить туда сюда из Белоруси и раши жизни не мешает.
То же касается перевозчиков, зерна и всего остального.
Аналогічно. Вже пішов навіть поділ на хороших поляків і поганих (ну прям така мілота).
Falcon82• 01 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво чому ця інфа вилізла саме зараз.
Журналістські розслідування це дуже великі гроші.
Поки так активно поляки не біснувались, то і не вилазило.
TaFo• 01 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Фермери інших країн бастують не із за того. Нашо ви тут з кацапською риторикою?
что за бред? вы вообще кроме советчицы новочти читаете?
алена_77• 01 марта 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Є такі ,хто нас вважає партнерами чи має спільні інтереси?
алена_77• 01 марта 2024
Ответ дляХитрый Лис
Так ещё лучше, но тогда не до того было: янык убегал, пороху надо было власть сцапать.
Все были заняты
’ янык убегал’ - это уже последствия великого начала, а не его причина.
ОднаРозоваяРоза• 01 марта 2024
Ответ дляDani777
То есть Украине можно??
Хочу разобраться в вопросе, подскажите источники где увидеть то, что Украина свободно ввозит товары из россии?
Dani777• 01 марта 2024
Ответ дляОднаРозоваяРоза
А кто говорил что свободно? Кому надо, поверьте, те краями везут, но кто возит не оттуда, но определенные группы товаров, по которым нужны доп доки предоставить чтоб проследить что нет русского следа, у тех даже бизнес останавливается.. несправедливо все как то
Pole• 01 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви виконуєте Конституцію, чи тільки вимагати вмієте? шо там в 65 ст?
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.
Сподіваюсь чи з чоловіком вже виконуєте вимоги Конституції?
А ви чому не виконуєте, а за кордоном відсижуєтеся??? Як і мільйони українців!
Українці в Україні такі ж самі громадяни, як і ви. Тільки у вас чомусь є право стояти осторонь, а у тих, хто лишився- ні?!
ОднаРозоваяРоза• 01 марта 2024
Ответ дляDani777
Ну то есть это не тоже самое что мы говорим о Польше? Блокировать границу от украинских товаров и свободно ввозить российские и все это с одобрения официальной власти. Тогда к чему ваш вопрос про ’украинцам можно’? Украинцам как раз и нельзя, но преступники, нарушающие закон были всегда, в любой стране, при любых событиях.
Anita123-13ef• 01 марта 2024
Ніяк
Dani777• 01 марта 2024
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Ну так я говорю о том, что как то не очень мокать Польшу, которая как бы и может, когда наши это делают когда нельзя
Оксана-004e• 01 марта 2024
Ответ дляMilanaher
И что вы предлагаете? Дружно повозмущатся? Завтра выяснится, что не только Польша торговала. Вопрос времени, когда постепенно вся правда вылезет наружу. Не спроста же раша продолжает клепать свое вооружение. И ничего у них не стало.
А вдруг еще и Украина российский газ использует.... Или чей газ, вы думаете, у нас по трубам идёт? Российский, через Европу
nata.ant• 01 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це вам у кого повідомили? У соловйова чи скабеіваі.
Ви ж нещодавно всім доводили, що українці самі винні….
А тепер що? Іншу методичку спустили?
Удалено администрацией...
sky-labs• 01 марта 2024
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Пептиды, бактериофаги российского производства свеженькие по датам продают на наших сайтах. И цены у них не как за аспирин.
Так же и множество других медикаментов, которые раньше свободно покупали через аптечную сеть, но продажа их уже несколько лет как запрещена.
Специализированная литература под заказ.
Да что угодно, это вы просто не сталкивались видимо
Оксана-004e• 01 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Молодцы польские рольники, умеют отстоять свои права
sky-labs• 01 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Москалі хіба таке казали. Я до прикладу, з народження знала, що москаль це найлютіший ворог. Ворог , який живе століттями ідеєю знищення України . Ніколи не думала про них добре або нейтрально. Лише ненависть до них мала і маю.
И чем это вам и нам всем помогло?
sky-labs• 01 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
И еще больше 130 лядров им капнет на восстановление ’после ковида’

Это только для нас денег нет