Бджолина королева• 01 марта 2024
Коли проходять набряки після ботоксу?
Третій день, набряки є чи це проходить?
Железобетон• 01 марта 2024
Після ботоксу немає набряків. У вас алергія може чи що вам кололи? Який ботулотоксин?
Я только за!• 01 марта 2024
Когда токсин расслабит мышцы лба и межбровья, может быть отечность. Если доза была высокая или вы едите, пьете то,что провоцирует отечность. Или вы изначально склонны к отекам или отекаете постоянно, но врачу который колол токсин этого не сказали, и это усилило проблему.
Червона рута• 01 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
2 года колю. Никогда не было набряків
Я 7 лет колола. Не бывает набряков от ботокса. У автора что-то другое
Бджолина королева
• 01 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
Я склонна к отекам и читаю что от ботокса бывают отеки
Бджолина королева
• 01 марта 2024
Ответ дляЯ только за!
Врач сам сказал что я отечная когда колол, но не говорил что нельзя
Червона рута• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Вас доктор колол или косметолог? Аллергик?
Бджолина королева
• 01 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
Де у вас набряки? Можете прояснити де, що і як?
Під очима хоча робила Фул фейс
Бджолина королева
• 01 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
Лікар косметолог з мед освітою, так алергік ботокс робила не вперше, але цей раз набряки під очима Фул фейс вперше
ЖующаЯКонфету• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Это Ваша индивидуальная реакция, соответственно никто не даст Вам ответ.
Тішуся неперетішуся• 01 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
К чему вы это написали... Сами то поняли?
Бджолина королева
• 01 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Всі косметологи не відхиляють набряки, дуже багатьох дивлюся блог, є люди які схильні я і питаю за тих хто схильний
Нічна ненажера• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Саме під очима можуть бути набряки. Попросіть вашого косметолога нехай поробить вам мікротоки, вони послаблять дію ботоксу
Любовь Калистратовна• 01 марта 2024
У мене з´явилися набряки після докорекції. Набрякають верхні повіки, причому на одному оці уже краще, а на другому набряк тримається. Сама не знаю що робити, поки що домашні мікротоки роблю. Це мій перший ботокс.
ЖующаЯКонфету• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Я схильна до набряків. Колю Ботокс 8 років. Набряків після ін´єкцій не було жодного разу.
ЖующаЯКонфету• 01 марта 2024
А Вы не про малярные мешки случайно пишете? Они, конечно не под глазами, но вдруг.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Лоб колю давно все ок, вирішила і очі вколоти (лучіки), попередила косметолога про те що ’очі моя ерогенна зона і від любого втручання набряк’, вона вколола чуть-чуть, набряк був десь 4-5 днів. Більше очі не колю.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Вам дівчата вище рекомендували мікротоки, вони ’розганяють’ набряк.
І так, біля очей від ботоксу буває набряк.
Якщо дуже великий набряк і на 3-ій 4-ий день не проходе, то дексаметазон внутрішньом´язово.