Маю сечі• 01 марта 2024

Є в Києві Ендокринолог який допоможе позбутись Діабету 2 типу?

Біда якась
Таке відчуття що Ендокринолог з порогу призначає той глюкофаж і статини

Про Харчові індекс не каже.. як користуватись таблицями
Як визначати шо їсти
Сказала не їжте хліб і конфет… так я і не їм
Їм каші, молочку
Ну порадьте плз лікаря який навчить, розкаже
Невже це вже лікарі не розповідають за 1500 грн консультації…
Шукати когось за 5000?
автор Маю сечі • 01 марта 2024
Ответ дляMacOS-ница
Та й інсулін не капець. Є помпи з автоматичною подачею по датчику, для самих продвинутих. Впав цукор - подається доза
В неї в батька теж був діабет 2 тип
Пив сіоформ а після того і інсулін

MacOS-ница• 01 марта 2024
Ответ дляМаю сечі
В неї в батька теж був діабет 2 тип
Пив сіоформ а після того і інсулін
Ну то тим більше треба було думати про спосіб життя і спадковість.
А тепер по факту міняти харчування та активність. Не запускати ще гірше.
crazy-euphoria• 30 марта 2024
Насправді в мережі багато інформації. Вам треба розуміти, які продукти мають високий глікемічний індекс. Тобто каші не всі можна. Той же білиц рис, наприклад,не можна. Він різко піднімає цукор. Або морква. Сира - ок, варена - ні. Зробіть собі список того, що можна точно їсти і того, що не можна і роздрукуйте. Через якийсь час ви вже будете знати це напам´ять. І не обов´язково купляти той глюкофаж. Діюча речовина метформін. Ви можете купити іншого виробника.
автор Маю сечі • 30 марта 2024
Ответ дляcrazy-euphoria
Але обовʼязково його пити? Метроформін?
При якому цукрі (верхня границя) щоб його не пити?
ЗновЗдоров• 30 марта 2024
Ответ дляМаю сечі
Але обовʼязково його пити? Метроформін?
При глікованому гемоглобіні нижче 5.7, тобто, як у здорової людини
Да_Я_ТакаЯ_• 07 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
Витратила на обширні аналізи 6000 грн щоб лікар комплексно оцінив стан
Мабуть взагалі можна було без аналізів йти
Мабуть достатньо було сказати що діабет 2 тип і з порогу отримати відповідь - пийте глюкофаж
І побарабану на все тому лікарю
Але ж я не йду до сімейного в держ клініку
Я хочу знайти лікаря який сяде за столом перегляне весь букет хвороб і скаже як діяти
І буду я ходити до неї раз в місяць і здавати аналізи і нести їй ті гроші.. аби лікар був хороший… а не оце «відчепіться від мене»
Блін, невже так я багато прошу?
Прочитала Единорог,а не эндокринолог,пошла отдыхать)
Помидорина• 10 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
І побарабану на все тому лікарю
Блін, невже так я багато прошу?
я слезла ...сахар 4,3 с 8,7 лет до 5
Катерина Цветкова кафедра эндокринологии Киев
витамины и гомеопатия
Помидорина• 10 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
Я хочу знайти лікаря який покаже як тими грьобаними таблицями
Щоб як дитині пояснили
Щоб приблизно сказали меню як їсти
Бо я походу все не так роблю(
Невже це вже не входить в компетенцію лікаря
Хто цим займається? Дієтолог може? Нутріціодог?
я ем уже все ...+1 разгр день в неделю.
до 2500 ккал
вес 174-66
Marmu• 29 апреля 2024
Ответ дляМаю сечі
Дякую
Але все ж воно мене турбує
Гроші в мене є
Направте мене кудись
Я буду гарно вчитись
Гарно слухати
Гарно здавати ті аналізи
я направила свого боса у Медіком до Марунчин. Дієту йому строгу прописала, без кашів-фруктів (тільки гречку та ягоди). ЙОму подобається, вже через тиждень став себе краще почувати, а то ледве ноги волочив

Нічний дожор• 18 мая 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А як у Вас виявили? Цукор високий? В мене така ж проблема, цукор в сечі знайшли і в крові підвищений, поки тільки аналізи здаю, потім до ендокринолога. А чому Ви не хочете глюкофаж пити, я почитала про нього, вроді непоганий препарат з усіх боків, і схуднути можна на ньому, і тиск зменшує. Скільки Вам років?
Схуднути на ньому можна, якщо простими словами сидіти на низьковуглеводній дієті
Їсти чітко в певний час і без перекусів
Чим менше разів на добу у вас скакатиме цукор, тим краще для вас
Чарівної таблетки не існує
задумчивая мордочка• 12 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Вона дуже боїться пити метформін
Каже шо все. Це значить кінець
Вы ей лучше расскажите какие страшные последствия высокого сахара. Он уничтожает все, первое сосуды в глазах, потом конечности. Ноги отрезают. Слепота.