Щось не спиться• 02 марта 2024
Зіпсоване тренування
У вас бувало таке, що в спортзалі чи на танцях недалека людина займає багато місця і не розуміє цього?
Танцюю для себе. Вчора на занятті в студії одна дівчина стояла надто близько, я все далі і далі намагаюсь відійти, а вона так само близько
Елементарно було попросити, скажете ви, але було незручно це робити
Відійшла назад, теж не допомогло, наче спеціально липла
Дурнувата, їй богу. Не вміє цінувати особистий простір людей. Я ні розмашисті рухи не могла нормально зробити, ні відео гарне не зняла
Витворунка• 02 марта 2024
Треба було зробити декілька розмашистих рухів, тоді б до неї дійшло 😂
Забрала і не сказала• 02 марта 2024
А чому незручно було попросити? Танцювати ж вам теж було незручно, то чому ви саме це ’незручно’ обрали, причому на весь час заняття, а не один раз обозначити, що вам потрібно більше місця?
Надежда наш компас• 02 марта 2024
Для мене не дівчина дивна, а ви
Це б зайняло 3 секунди вирішити проблему ротом