Пухнасті штани• 03 октября в 20:26

Дівчатка, розсудіть

Дівчатка, маю для себе неприємну ситуацію, не знаю як реагувати.
Ходимо з подругою до спортзалу, зараз частіше я їду сама, інколи забираю її і ідемо разом.
Вона любить ходити на групові заняття, я на тренажери. Останнім часом у неї не працює додаток, тому просила, щоб я зі свого записалась на заняття. Сьогодні та сама ситуація, але в мене вискочило повідомлення, що мене заблокували. Тобто, щоб навіть я хотіла там піти, я вже не можу.
Заблокували, тому що, я записувалась і взагалі не відвідувала спортзал в ті дні.
І очевидно, моя реакція, я засмутилася. Тобто не була зла, нічого не сказала образливого. Її реакція:» А тобі не всеодно, ти все рівно туди не ходиш « (тобто на групові заняття). Робиш із мухи слона і т. п.
Мене це образило, з мене зробили вину. І тепер незнаю як далі бути з цією людиною.
P.S. я би напевно вибачалася.
Результат:
вже голосів: 37
34 (91.89%) Маю рацію
3 (8.11%) Не маю рації
Білка в колесі• 03 октября в 20:28
Реально вы же туда не ходите ? Какая вам разница ?
Баба Йога• 03 октября в 20:28
Сказала бы всё что я о ней думаю и прекратила общение
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:29
Ответ дляБілка в колесі
Добре, не ходжу. Але чому я повинна бути в чорному списку?
Білка в колесі• 03 октября в 20:31
Ответ дляПухнасті штани
А зачем вы это делали зная что так нельзя ?
Пешеходик• 03 октября в 20:31
Получается из за нее, вы не сможете пойти если захотите, это неудобства, и да, я бы тоже хотела какого то раскаяния от нее. Не такой повод чтобы прям разосраться и не общаться, но на спорт бы не записывала бы больше точно
Мама Карло• 03 октября в 20:31
Ответ дляПухнасті штани
вы такая ранимая
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:35
Ответ дляБілка в колесі
В тому то і справа, що не знала
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:37
Ответ дляМама Карло
вы такая ранимая
Я нічого смішного в цьому не бачу. Хочете когось образити, то ідіть далі в теми. Думаю там знайдете відповідну людину. Собі до статті.
Володарка мрій• 03 октября в 20:37
Ответ дляПухнасті штани
В тому то і справа, що не знала
Ну як так?
Якщо людина записується, то має прийти або відмінити заздалегідь.
Забрызжу ядом• 03 октября в 20:37
Ну неприятно.
Пережить можно.
Было бы наукой: нечего другим давать свой телефон или записывать под своими данными.

* не даром же у неё перестало работать приложение. Хотя могла бы и правду сказать, что заблочили
Мама Карло• 03 октября в 20:37
Ответ дляПухнасті штани
утя тя
Ухахайкина• 03 октября в 20:38
Ответ дляВолодарка мрій
Ну як так?
Может автор не знала, что подруга не приходит
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:39
Ответ дляВолодарка мрій
Ну як так?
Так. Записується відповідна кількість людей, так само і приходять. Тобто записи відповідають кількості.
Володарка мрій• 03 октября в 20:39
Ответ дляУхахайкина
Швидше за все це персоналізрваний додаток, тобто хто зареєструвався, той іде на заняття. До чого тут подруга незрозуміло
Володарка мрій• 03 октября в 20:40
Ответ дляПухнасті штани
А прив´язки до імен нема?
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:40
Ответ дляУхахайкина
Вона ходила, але в зал заходила зі свого абонементу, а не мого.
Ухахайкина• 03 октября в 20:40
Ответ дляВолодарка мрій
Поголовье должно совпадать скорее)
Ухахайкина• 03 октября в 20:41
Ответ дляПухнасті штани
Так, я сейчас вообще запуталась
Забрызжу ядом• 03 октября в 20:42
Ответ дляПухнасті штани
Так, а приложение подтянуто под абонемент, получается?
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:42
Ответ дляВолодарка мрій
Ні. Ми маємо абонементи. Вхід в зал тільки персоналізований. На заняття кількість місць =кількість записаних. Ніхто не провіряє
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:43
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так
Володарка мрій• 03 октября в 20:43
Ответ дляУхахайкина
Поголовье должно совпадать скорее)
Ага, швидше за все
Тобто не перевіряють присутність конкретної людини, в лише щоб співпадала кількість. А так як автора в той час в спортклубі не було, то й виявилось, що вона не ходить на групові
Ищу Аленя• 03 октября в 20:43
А подружка брехушка
Володарка мрій• 03 октября в 20:43
Ответ дляПухнасті штани
Так, я вже зрозуміла
Забрызжу ядом• 03 октября в 20:44
Ответ дляПухнасті штани
Так
Ага.
Получается Вас заблочили не только на групповые, а теоретически может быть и проблема с посещением или продлением абонемента?
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:45
Ответ дляИщу Аленя
А подружка брехушка
Чому? Вона ж ходила. Сама реакція її мене образила.
Мрію про пончик• 03 октября в 20:46
у неї мабуть не працював додаток, бо її вже за прогули заблокували. мені було б неприємно, що мене так підставили на дурницю
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:46
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ага.
Думаю з продовженням не буде, бо вчора зняло гроші з картки. Мене не було в залі, бо зараз на виїзді і до наступного тижня я туди не піду.
автор Пухнасті штани • 03 октября в 20:47
Ответ дляМрію про пончик
Можливо. Тому що, війти в зал вона може, а записатися ні. Я чомусь про це не подумала((( дякую вам
Накладні мюслі• 03 октября в 20:52
Ответ дляПухнасті штани
Партсобрание какое-то, а не спортзал - не пришел? вон из кпсс. А вы не знали, что у них такие правила? У вас это в договоре не прописано?