05 марта в 10:26

Лікар і сексенда

Порекомендуйте лікаря , який поможить в питання нити і саксенди
Точная копия плова 05 марта в 10:27
Зазвичай це ендокринолог. Вам у будь якому місті підійде?
Тоді Козіна Олена Миколаівна, МЦ Валео
автор Детские_Будут? 05 марта в 10:29
Цікавить Київ, правий берег
ТигрЛьвович 05 марта в 10:40
Саксенда це той препарат для схуднення ? Якщо так , то я його колола . Майте на увазі що він зник в Україні з продажу і Віктоза теж .
ТигрЛьвович 05 марта в 10:40
Поміркуйте 100 разів перед тим як приймати .
Молчалка 05 марта в 10:57
Ответ дляТигрЛьвович
Саксенда це той препарат для схуднення ? Якщо так , то я його колола . Майте на увазі що він зник в Україні з продажу і Віктоза теж .
Не зник. Але ціна... восени я купувала по 4700. Зараз 10000!
ТигрЛьвович 05 марта в 10:58
Ответ дляМолчалка
Не зник. Але ціна... восени я купувала по 4700. Зараз 10000!
Я не змогла і за 10 знайти
Молчалка 05 марта в 11:00
Ответ дляТигрЛьвович
Я не змогла і за 10 знайти
Я в Києві. Може в інших містах більш проблематично. Навіть бачила у Василькові по 5000 з чимось. В Києві пару аптек за 6000-7000 є.
автор Детские_Будут? 05 марта в 11:01
Лікаря порекомендуйте, будь ласка
Ви ж його не самі собі назначили
Молчалка 05 марта в 11:01
Ответ дляТигрЛьвович
Я не змогла і за 10 знайти
Гляньте
ТигрЛьвович 05 марта в 11:04
Ааа , бачте ,вже зʼявилися . Толі не було більше міс і я перестала колоти .
ТигрЛьвович 05 марта в 11:52
Ответ дляДетские_Будут?
Лікаря порекомендуйте, будь ласка
Ви ж його не самі собі назначили
Мені ендокринолог назначила , але я Вам її не можу порекомендувати , бо я якщо чесно не зрозуміла . Була у звичайного у приватній , амеда ( Київ )
Ліплю вареники 06 марта в 07:08
Ендокринолог Зуєв 0977477721
(Київ)