Цукрові вишні• 05 марта 2024
Вы бы оплачивали дочери подростку спорт за 6000 грн в месяц?
Результат:
вже голосів:
150 (54.95%)
Да
91 (33.33%)
Нет
32 (11.72%)
Ответы
Цукрові вишні
• 05 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Эта сумма, на самом деле, не самая большая. Просто стоимость занятий такая.
Например, плавание-45 мин/ 700 грн тренировка, теннис- 1 час/650 грн. 1 час занятий с тренером в спортзале-500 плюс оплата посещения самого спортзала.
Заниматься без тренера не вижу смысла, тогда лучше вообще не ходить. Какой вид спорта сейчас дёшево и сердито: гимнастика, разве что в группах, йога ?
Зачем для зала тренер?
А ось і я• 05 марта 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И сын хочет десятку танцевать да?
Мой тоже жадничает, ни от одной программы не отказывается.
И это капец по затратам
Взагалі хоче стандарт, але й латину поки не хоче кидати. Звичайно, як відтанцюємо С клас, будемо робити вибір. Партнерка теж стандарт більше любить.
А ви в Києві?
жар-птица Нюра• 05 марта 2024
Ответ дляА ось і я
Ви завтра теж з нами?
Ні, в мене донька ще мала для Ханни, але пів клубу точно там буде)
Ви не з Кредо часом?
Гжегож Бженчишчикевич• 05 марта 2024
Ответ дляА ось і я
А ви в Києві?
Да
Мой тоже ближе к стандарту, но и ла любит беззаветно.
Договорились до молодежи попробовать тянуть десятку.
Страаашно
А ось і я• 05 марта 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ви не з Кредо часом?
Де б ми ще зустрілися
А ось і я• 05 марта 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Да
Страаашно
Удачі вашему хлопцю🏆🏆
Гжегож Бженчишчикевич• 05 марта 2024
Ответ дляА ось і я
Удачі вашему хлопцю🏆🏆
И вашему!
И родителям наших сыновей удачи, терпения и денег побольше))
Пешеходик• 05 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Зачем для зала тренер?
Чтобы программу тренировок прописал. Несколько занятий первых лучше с тренером заниматься.
Если есть проблемы со спиной, то вообще лучше тренер-реабилитолог.
Ну это чтобы результат получить. На беговой дорожке можно и без тренера конечно
Цукрові вишні
• 05 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Если долго занимаешься то нет проблем корректировал программу. Ну и программа это отдельная услуга, не обязательно для этого постоянный тренер. Да и хороших не так много
жар-птица Нюра• 05 марта 2024
Ответ дляА ось і я
Де б ми ще зустрілися
Ми в домі проектів займаємося)
Пешеходик• 05 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Я имела ввиду, когда с нуля.
Руда ліса• 05 марта 2024
так, в мене дохід не великий, житло орендуємо, малий ходить на бокс, це 3000грн і баскетбол 800грн + купа всяких приблуд, спортивний одяг, бинти,м´ячі
Slobozhanochka• 05 марта 2024
Ні, 800 грн спортзал біля дому, хай паше. На освіту не шкодую. Але 3 місяці оплачувала тренера. Тренер обов´язково хоч спочатку.
Руда ліса• 05 марта 2024
Ответ дляПешеходик
я два місяці з тренером займаюся і досі не розумію іноді що до чого
А ось і я• 05 марта 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ми в домі проектів займаємося)
То бачимося щосереди
Губи з філером• 05 марта 2024
Некорректно поставлене питання.
Я би не оплачувала, бо не маю можливості.
Якби були гроші, то без проблем хоч шість тис, хоть щістьтдесят при умові що дитині подобається.
Летюча помилка• 05 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Автор я займалася бальними танцями з 6 років,дякую батькам що підтримали мене ,це було тоді коли роками не платили заробітну плату ,а костюми дуже дорогі.Батько тоді 6 років мусив працювати за кордоном ,але мені дуже подоьалось.Зараз це моя професія,вдячна батькам ,вони зробили моє життя казкою.Я не йду а лечу на роботу до дітей,і зарплата хороша
6 років жити без батька, чоловіка. Ну не знаю.
Крайня невістка• 05 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
І що ,зараз люди вже від початку війни живуть без рідних.А моряки які ходять в рейс.Мій батько великий молодець,в той час як інші не мали на хліб,він ішачив ,і ми мали все.Тим паче працював 3 через 3 місяці
Летюча помилка• 05 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Порівняли з війною. Так собі. Ну не потрібен був поруч батько та чоловік. Ок. І так люди живуть.
Крайня невістка• 05 марта 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Що ви несете ,потрібен не потрібен .точно не в собі
Летюча помилка• 05 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Несе баба сумку. Ви не в собі? Вертайтесь)))
Летюча помилка• 05 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Я написала свою думку. Не подобається, ну то яка різниця, що про вас подумали в інтернеті.
Аноним_1857• 05 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Групповые, например карате, айкидо и тд. У моей карате 1200 в мес.
Но и плюс занятия с реабилитологом, индивидуально - 5600))
Аноним_1857• 05 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Зачем для зала тренер?
Потому что подростки без тренера в зале такое творят... технику знают единицы
Позаземний розум• 05 марта 2024
Ответ дляSo_so
Если есть деньги, то да. Самые ценные инвестиции это в здоровье
Так професійний спорт - це зовсім не про здоровʼя.
Бойова відьма• 05 марта 2024
Да, примерно так и есть если суммировать ежемесячную оплату, индивидуальные, годовые и за участие в соревнованиях взносы, форму, поездки и самое дорогое - костюмы. За 7 лет финансовое положение семьи очень менялось, но спорт не бросили, меняли работу
Где тут 0?• 05 марта 2024
Я би ні. Якщо порахувати витрати на футбол сина ( тренування, турніри, виїздні турніри), то виходить десь 2000+ на місяць.
Звісно, купуємо спортивну форму, взуття, екіпіровку.
6000 не змогли би платити.
Якщо у Вас є достатньо грошей, то можна і оплачувати.
6000 не змогли би платити.
Своего не предлагать• 05 марта 2024
Ответ дляЩира українка
Абышо. Вы знаете все виды спорта? Я знаю минимум три где не надо вообще больших денег. И у нас есть Олимп чемпионы по этим видам
Ви точно не розбираєтесь в цьому.
Ну тільки щоб посміятися, послухаю про ваші три види професійного спорту, які коштують дешевше 6000 на місяць
Щира українка• 06 марта 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви точно не розбираєтесь в цьому.
Посмійтеся з себе, спортивний проффффесіонал))
Своего не предлагать• 06 марта 2024
Ответ дляЩира українка
Ось і моє підтвердження. Таких видів спорту не існує, а ви звичайний пустослів, яка при закінчені аргументів, переходить на особистості