Викупана• 05 марта 2024
А існують бабусі, для яких внуки нормальні? Не занадто худі?
У нас кожен дзвінок: ти дітей годувала? Нічого, що вони і самі, як захочуть , можуть взяти.
Ще до молодшого не так. А старший якби була їх воля, то тільки у них би й сидів. За столом. І їв, їв, спав, їв. Він від природи худощавий. Їсть більше ніж ми з молодшим разом. Але по ньому не видно. Навіть медсестра в школі переважувала і психолог запитував, чи достатньо його годують.
Син ще додумався бабусі і дідусеві це сказати. Пожартував, блін.
У вас бабусі такі самі? Це для усних баьусів внуки худі занадто?
ЯспАкойнаЯ• 05 марта 2024
Первый вопрос моей мамы при каждом разговоре ´что дети сегодня ели?´. Бесит.
Я_з_Франека• 05 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Моим детям 13 и 10 и ни разу ни мама ни свекровь такое не спросили
Викупана
• 05 марта 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
О, у нас те саме
А у папи навіть замість привіт то може бути
Викупана
• 05 марта 2024
Ответ дляЛастоноша
Ей просто не о чем больше поговорить.
Та ні, ми можемо годину і більше про різне говорити.
ЯспАкойнаЯ• 05 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Ха! Моим 20 и 15, каждый разговор начинается с этого вопроса.
Викупана
• 05 марта 2024
Ответ дляMede
Нашим обом бабусям пох.. на те що онучка худа. Їх більше хвилює розпущене волосся, макіяж, одяг оверсайз і т.д.
У нас навіть черги в вусі норм. Ще й на вчительку наїхала, чому та сказала що хлопці не носять сережки.
ЯспАкойнаЯ• 05 марта 2024
Ответ дляВикупана
О, у нас те саме
Ну вот что это? Все разговоры о жрачке.
Злюка-закусюка• 05 марта 2024
Я бабуля. То-же переживаю за внучку)) Но не насчёт веса ,а когда она нервничает. Сытый ребёнок, счастливый родитель. Наша ещё мелкая ,все настроение от еды и воды.
Лагшмивара• 05 марта 2024
Я всё детство была худая для своих бабушек. Но это было причиной не для того чтобы получше меня кормить, а чтоб обзывать ’скракля´
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 марта 2024
Обох бабусь комплекція дитини влаштовує. Не худий. Але обидві бухтять коли бачать що малий мелірування зробив (а як що кольором ще додав то Ууууу! )
Викупана
• 05 марта 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ой, у нас прямо культ їжі в родині. Ну за прабабусю і бабусю моїх я можу зрозуміти. Прабабуся взагалі всі голодомори пережила і для неї нагодувати - то прямо святе. Не дай Боже ти відмовишся з´їсти.
Але ж мої батьки не застали цього. Чи то просто передалося саме відношення до їжі
Кракадэ• 05 марта 2024
Ні, не у всіх. Наприклад моя свекруха бачить, що онук від старшого сина з зайвою вагою, розуміє що треба обмежувати харчування як кажуть його батьки і вона це робить. Але я бачу як їй важко, в неї було голодне дитинство і це напевно на підсвідомості потреба нагодувати. Вона і мене постійно хоче нагодувати. Я за донькою приходжу після роботи і вона завжди пропонує повечеряти, я відмовляюсь то вона терміново мені по судочксх складає і наздоганяє біля ліфту.
Моя мама в цьому питанні простіша - хочуть онуки істи, то вона нагодує. А як не хочуть,то й не переймається. Хоча у мене обидва дуже стрункі. Але і я така в дитинстві була, худа та бліда. До речі мене теж ніхто не пхав їжею, і бабуся в тому числі
ХаДиДиШь• 05 марта 2024
Говорили, что худой, но он реально как скелет был
А потом как после лекарства стал сметать еду, распёрло прилично) Уже смеялись и не говорили, что худой
Сейчас вытянулся , похудел немного
Викупана
• 05 марта 2024
Ответ дляКракадэ
Вам пощастило з цим. Бо у мене навпаки ( нагодувати. З самого дитинства рхп. А як підлітком почала слідкувати за фігурою і менше їсти- бувало до сліз у бабусі.
Пам´ятаючи це , у мене : хоче їсти - поїсть. Не хоче- не треба.
Кракадэ• 05 марта 2024
Ответ дляMede
Свекр та і не звик, що в мене можуть бути рвані джинси. Перший раз як побачив, то питав в чоловіка чи не потрібно дати гроші на нові, переймався, що то на мене собаки напали 😆
Лагшмивара• 05 марта 2024
Ответ дляВикупана
У моих родителей тоже культ еды и каждую зиму страх голодовки.
Они 1944 года рождения. Думаю это они впитали с ’молоком матери’
Тріль!• 05 марта 2024
Свекруха взагалі не така бабуся.В них в сімʼї якийсь культ,щоб багато не їсти,та і грошей не було, то думаю і не їли 😄
А коли наша донька народилась і кожен місяць активно набирала вагу, свекруха звонила сину і казала, що ’от в таблицях в інтернеті дитина менше повинна важити ’. Мене це бісило, я питала, так що мені ,дитину не годувати?
При чому, що сама вона не худишка була, що діти її з зайвою вагою в дитинстві були, один свекор худий))
Кракадэ• 05 марта 2024
Ответ дляВикупана
В мене у чоловіка РХП. Свекруха з дитинства привчила, що обовʼязково треба снідати, побільше, бо не відомо коли наступного разу вдасться поїсти, чи буде обід. І от він в свої 40+ тільки прокидається і одразу на кухню. І друга проблема це доїдати все до кінця, щоб нічого не залишилось на тарілці. Сам каже, що вже ніби то наївся, але не може щось залишити на тарілці. В гостях навіть як щось не сподобалось, то все одно доїдає. І обовʼязково все треба їсти з хлібом.
На жаль голод предків все ж таки є на генетичному рівні + сімейні традиції
Викупана
• 05 марта 2024
Ответ дляКракадэ
У мене схоже
Я вранці відразу на кухню і снідати. Це прямо правило.
Єдине, оце буквально рік як навчилася викидати те, що не доїла. Це насправді дуже складно. Навіть фізично взяти тарілку і викинути з неї.
палка-копалка• 05 марта 2024
Наша бабушка отмороженная, будет кормить всем, что внук попросит, вопреки здравому смыслу. И запихивать по сто раз в день. Причем сама всякие пиццы/сосиски не ест - а то поправится, а ребенку - да по фиг, он же ребенок. И своего сына тоже закармливала.
Заставляличка• 05 марта 2024
Есть. Обычно это сами следящие за весом, стройные пожилые женщины.
Моя мама, когда поправилась, тоже всех начала считать дистрофиками. Она для себя главный эталон