Послушная• 06 марта 2024

Підтримав вторгнення

Скажіть будь ласка ,який артист , співак чи інша знаменита людина з росії вас розчарувала тим що підтримала вторгнення росії в Україну ? Я розумію що розчарували напевне всі чи майже всі хто підтримав вторгнення? Але можливо конкретно ви були чиїмось фанатом ,чи вам просто подобалася творчість цієї людини , чи був класний актор і вам подобалися його ролі в серіалах . І тут ви дізналися що ця людина підтримала вторгнення .
Coffee is Love• 06 марта 2024
Ответ дляДружелюбна
Станіслав Бондаренко раніше найулюбленіший був мій актор Українського походження, скільки знімався в Україні у серіалах і сам родом з Василькова Запорізької області.. А про Україну ні слова і підтримує війну проти України! Як так можна я не знаю.. 🫣😭🤮
Вже й підтримує?
Я відписалася в перший місяць коли зрозуміла що він збирається і надалі робити вигляд що ніц не сталося.

dramasss• 06 марта 2024
О , ещё Жанна Бадоева . Тоже удивила
Петрик• 06 марта 2024
Ответ дляirin-chic
Алиса, Чайф, Чиж, Кипелов. Почему то казалось, что эта старая гвардия рок музыкантов должна быть адекватной. Показалось
Это да. От рокеров старой закалки такого не ожидали.
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ дляdramasss
Не была .
Самый умный снимали в Киеве . Уже тогда с ’звездой’ была . Совсем не такая милая как в кадре
а точно, я даже не помню где ее видела последний раз. но в Киеве же. , надеюсь их всех боженька накажет жестко
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ для-Инга-
не была.
Она и была по сути своей элитной проституткой. Так такая биография.))
я просто помню ее смутно из детства и помню что она мне нравилась, но где и как не помню.
Rolovskaya• 06 марта 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
За несколько дней до войны мама тимати целую поэму написала как преподавателя её внучки не пустили в Украину на съёмки танцуют все. Творчество должно быть вне политики был её главный аргумент. Могу поискать пост этот, если интересно и,если она его не удалила.
Коза стара. тіматі - ще одне чмо бісяче. Так шампунь колись називався)

Памʼятаю, ще щось таке було, українська фабрика зірок змагалась з рашкінскою. Від української була Могилевська, як продюсер, а змагались Дантес і Олійник. А хто там з болотів був проти них - не памʼятаю, якісь однодневки. Так ті мокшани критикували спеціально наших виконавців, занижали оцінки. То Могилевська вибісилась і сама покинула це тупе їхнє шоу.
Coffee is Love• 06 марта 2024
Ответ дляmeatlug
Ніхто з москалів мене здивувати не міг, бо давно пофіг на все, що вони висирають.
Але коли власні люди таке відсмалюють - це неприємно.
Тимощук, капітан української збірної, народжений в Луцьку - і щоб так зашкваритись…. Фу.
Ось такі мабуть найбільше вражають.. а Васерман який там щось про нацистов в Одесі кричав?
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ дляdramasss
О , ещё Жанна Бадоева . Тоже удивила
да кстати! Они как два полюса, Алан фильм снял мощнейший Довга Доба
а эта...мерзость
Петрик• 06 марта 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Та да. Уроды. Приезжали в Украину, вели разные шоу, зарабатывали деньги, рассказвали как они любят Киев, Украину, наши блюда, наш народ, а потом поддержать войну, геноцид и убийства украинцев :(

Rolovskaya• 06 марта 2024
Ответ дляВсеЧетко
Господи, було б на кого рівнятися. Воно ж наскрізь відбите.
Так хто ж рівняється. В тому то і справа, що при такій його епатажній поведінці і скандалах він проти війни. А міг просто мовчати.
ira--m• 06 марта 2024
Ответ дляМамзелькіна
Те, кто мне нравился, оказались адекватными - ДДТ, Би-2, Зимфира, БГ, Ногу Свело.
Приятно удивили: Ургант, Фейс, Моргенштерн (последних не слушаю, но сын раньше слушал), Смолянинов, Панин.
Неприятно ’удивил’ Кипелов.
Теж Ургант приємно здивував і Слєпаков. Фейс - то взагалі шалений контраст від ‘я роняю Запад’ до ‘Юморист’ та ‘Из окна’.
Coffee is Love• 06 марта 2024
Ответ дляRolovskaya
Як на мене, то черговий епатаж і не більше.
Він раніше власною персоною ходив кричав що Адєсса - русский город і скоро будет дома (с)
Prervana• 06 марта 2024
Ответ дляirin-chic
Ну там по-разному. Помимо этих еще есть Арефьева, Мумий Тролль, Пикник, Крематорий и масса других, я уже молчу про Машинку и БГ. И они таки адекватны. А у Кинчева, Кипелова, Самойлова-старшего чердаки давным-давно отъехали, на теме атомного православия в первый заход. Дальше больше. Это ожидаемо
Светланка_Ланка• 06 марта 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
канделаки пиздец. как ее так попаяло? грузинка же, когда-то была адекватной
гроші і влада. ці дві речі кого хочеш попаяють.
Coffee is Love• 06 марта 2024
Ответ дляПетрик
Зараз швидше за все розповідають звоотнє - як їм забороняли розмовляти кацапською та усіляко дискримінували.
Дружелюбна• 06 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
Вже й підтримує?
І я так само відривалася відразу як зрозуміла що йому пофіг що в його рідній Україні війна і що руzкий мір напав на його рідне місто, і люди писали йому на сторінці під постами Стас, твій рідний Васильків палає скажи хоч слово , хоть щось , а у відповідь він просто закрив сторінку для України, тепер на його сторінку можна зайти тільки через VPN . Так що от такий він придурок! 🤮 Бачила його жінка викладала пости про те що солдатам потрібна допомога і в червоний хрест вони там щось їздили привозили допомогу для їхніх солдатів яких недовбивали наші ЗСУ на війні ...
Daria0000• 06 марта 2024
Ответ дляRolovskaya

Молодець яка Могилевська, правильно. Фабрика зірок-то взагалі для мене якийсь склад наркоманів і повій був ))
Daria0000• 06 марта 2024
Ответ дляdramasss
О , ещё Жанна Бадоева . Тоже удивила
А что она о войне говорила?
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ дляСветланка_Ланка
та ну. есть моральные ценности еще у людей. хоть какие-то ценности. значит внутри она пустая мразь

Tayano4ka_Tayano4ka• 06 марта 2024
Ответ дляira--m
Так, така несподівана трансформація.
Daria0000• 06 марта 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Да мі тоже её в Киеве в аеропорту видели.
Marina444448• 06 марта 2024
Прямо разочарована была только по поводу Шнурова... Все кого я люблю или уехали и россии или категорически против войны - ДДТ, БИ 2, Мумий тролль, Сплин
Галчонок555• 06 марта 2024
Ответ дляira--m
Где сейчас Ургант? Я любила смотреть его шоу ’Вечерний Ургант’
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ дляMarina444448
я слежу за женой бывшей шнурова, матильда - она умница. Прямо говорит в поддержку Украины, а у нее подписчиков русни или американцев много я думаю. А Шнур старый алкаш алчный. его в утиль
Ольга• 06 марта 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Да, разочаровала, перестала слушать.
Арбенина поддержала рашку? Блиииин:(((((
Daria0000• 06 марта 2024
Ответ дляМамзелькіна
Неприятно ’удивил’ Кипелов.
Ещё Земфира. Молодец. Не боится сраного гнома. Ещё до 2014 года мама моя работала в москве в доме Земфиры и так получилось, что ей нужно было к ней зайти забрать что-то. Очень приятная женщина оказалась, так во время войны себя и показала. Без наигранности,лицемерия и жополизничества.
ira--m• 06 марта 2024
Ответ дляГалчонок555
Читала, що він виїхав з родиною за межі рашки, а згодом його шоу закрили.
Tanchik111• 06 марта 2024
Ответ дляirin-chic
С ними же и Сукачев. Тоже от них всех не ожидала (
dramasss• 06 марта 2024
Ответ дляDaria0000
А что она о войне говорила?
Молчит , работает на рашу дальше
Ash-Lia• 06 марта 2024
Ответ дляОльга
Да, сначала молчала, а потом ´съездила на Бомбасс´.