Прем´єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що для повернення українців з-за кордону не будуть застосовувати адміністративні заходи. Громадян планують заохочувати стимулами та кращими можливостями.
Про це повідомила пресслужба Камбіну.
"Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації", — сказав Шмигаль.
За словами прем´єра, на це працюють програми всередині країни, такі як: єВідновлення, єОселя, гранти та доступні кредити для старту власного бізнесу.
Також в Україні продовжується швидке відновлення — з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили 9,3 млрд гривень для ремонту житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів критичної інфраструктури.
Раніше науковиця в галузі соціальної економіки Елла Лібанова заявила, що поки триває гаряча фаза війни в Україні складно говорити про повернення українських біженців додому. Вона вважає, що навряд чи хтось візьме на себе відповідальність й наражатиме людей на небезпеку.
Також ми писали, що уряд Польщі планує змінити правила для українських біженців у вигляді скорочення пільг.
Крім того, уряд Нідерландів виступив за скасування частини пільг для українських біженців. Депутати країни вважають, що українці з доходами мають платити за житло.
Про це повідомила пресслужба Камбіну.
Джеральдина.• 06 марта 2024
Ответ дляОлечка79
Тем кто тут остался повышение цен, заоблачная коммуналка, отлов тцк и куча тупых законов с нарушением прав человека . А уехавшим там плюшки и сюда зазывают плюшками 😂
Почти тоже самое ниже написала. Так это совсем неудивительно - тех, кто тут все устраивает, раз сидят тихо-спокойно, потому это стимул еще больше сдирать с людей их копейки
frumoasa17• 06 марта 2024
Для моєї сім´ї це не актуально. Хай хоч по мільйону $ дадуть за повернення на постійно. Відповідь буде, що ні.
Мир Регланов и Футболок• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
уряд Польщі планує змінити правила для українських біженців у вигляді скорочення пільг.
тоже не плохо!
А ви хоть в курсі які пільги були у українських біженців в Польщі?
Ах, да: працювати на каторжних роботах, куди не йдуть поляки.
Ирина Веселуха• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
тоже не плохо!
А що в цьому хорошого ?
Ответ дляИрина Веселуха
А що в цьому хорошого ?
Мурка - девушка хардкорная, она любит пожестче. Но хрен с ней, с муркой. Меня поражает ненависть нашего правительства к своему населению и неуемно желание его уничтожить (им пожертвовать) во имя великих целей (срубить бабла)
Natal_ka91• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
уряд Нідерландів виступив за скасування частини пільг для українських біженців
хороший стимул для возвращения
и не поспоришь
хороший стимул для возвращения
и не поспоришь
Це вже доволі стара новина. Це як завжди бла-бла
Natal_ka91• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
тоже не плохо!
тішитесь? Істинний наш менталітет))
Джеральдина.• 06 марта 2024
Ответ дляJimson
Безнаказанность рождает вседозволенность. Все терпят действия власти, а кто не терпит - в массе своей уезжают, остается совсем кроха несогласных, но они как ’один в поле не воин’ - потому вот так
Ответ дляМурка в бурке
тоже не плохо!
Коли бачу ваші теми і ваші коментарі, складається враження, що якби зараз був голодомор, ви б перша по хатах ходили і в людей зерно відбирали б. Це ж треба так ненавидіти українців.
І якщо що, я в Україні знаходжусь і на пільгах, які вам так око муляють, не сижу.
Natal_ka91• 06 марта 2024
Ответ дляviter33
Коли:
1) закінчиться війна
2) не буде програм підтримки укр.біженців в ін.країнах
то 80% біженців швидко повернуться
1) закінчиться війна
то 80% біженців швидко повернуться
Ну не 80%, бо хороша частина таки знайшла роботу чи немає куди повертатися. Але третина точно, особливо деякі категорії
Valentina shop2020• 06 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
тоже не плохо!
Завидуете тем копейкам,который платит Польша
Valentina shop2020• 06 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
А демографию страны поднимать как? Одни женщины будут? Или наша власть хочет снижение рождаемости детей? Так она это получит
Шмыгаль будет бык осеменитель
Valentina shop2020• 06 марта 2024
Ответ дляБасина
Ще раз - це стосується всіх, а не тільки тих, хто виїхав.
І що значить ’просрали’? хуйло напало і окупувало.
Не было бы этого зелёного хриплого, может и войны не было
Ответ дляNatal_ka91
Думаю, більше повернеться, ніж 1/3
Коли припиняться усі програми підтримки, а орендувати житло в тій-же Німеччині ой як недешево (в тих містах, де є високооплачувана робота і багато вакансій). А орендувати в райцентрі Черкаської області (після війни) в рази дешевші. ніж в будь-якому місті Європи
Але давайте дочекаємося кінця війни - це головна умова.
Fresh_coconut• 06 марта 2024
Ответ дляValentina shop2020
Я считаю что он просто разгребать то д..ер.ьмо что оставили предыдущие президенты. На не быть на его месте и что там твориться мы не знаем, а со стороны не видно всей правды.
Leeloo_aloha• 06 марта 2024
Все як завжди, ті хто виїхали через десяток років вже не будуть біженці, оформлять пмж і стануть діаспорою, поважні особи, великі патріоти, багаті родичі бідних українців. За всю історію України дуже трепетно до діаспори відносились, було багато хвиль еміграції.
Valentina shop2020• 06 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
А вы не видите всей правды,воровство,тцк, разбогатели,а на народ в яме
Ответ дляFresh_coconut
’Скорпионы особенно красивы в ультрафиолетовом свете’ (энтомологи подтвердят)
Если вы хотите понять действия нашей верхушки, смотрите на них в финансовом спектре. Главные приоритет - ’короткие деньги’, здесь и сейчас.
Единственным исключением является Владимир Александрович Вселенский, он любит не только деньги, но и славу.
Что касается долгосрочной перспективы - подход простой, ’после нас хоть потоп’.
Ответ дляДжеральдина.
Психологический фистинг. Анус нашего терпения по немногу, по пальцу растягивают с каждым месяцем. А он, падла, все не рвётся. Эластичный уже стал.
Ответ дляFresh_coconut
Владимиру Александровичу очень нравится его работа, он готов с радостью заниматься ей и дальше. Все происходящее, в общем и целом, его устраивает.
Гоняет чаи с дедулей Бидоном,
целуется в десны с красавцем Макроном.
по миру колесит, улыбается
улыбается, да усмехается
Осознал себя героем былинным,
кем-то типа Юры Гагарина
Только вот под задницей у Гагарина была канистра с бензином,
высотой с десятиэтажный дом, а под Вовиным тухесом мягкое кресло
А в остальном, они очень похожи. Вова тоже много летает, он же не лох какой-то, для него небо открыто
Гоняет чаи с дедулей Бидоном,
целуется в десны с красавцем Макроном.
по миру колесит, улыбается
улыбается, да усмехается
Осознал себя героем былинным,
кем-то типа Юры Гагарина
Allka- skakalka• 06 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
Скоро будет как у евреев, национальность по матери ,чей бы бычок не прыгал ,а телятко наше .
Мужиков просто в утиль отправляют ,без достаточного оружия это самый настоящий геноцид .!