Фрикаделька• 07 марта 2024
Де взяти кришку на термометр
Колеги, потребую допомоги.
Хто знає, чи продаються окремо такі кришки на термометр? Наша майже зламалася, а без неї термометр не збивається. І щоразу купляти новий не хочеться.
Пан Гугл мовчить. Може хто зустрічав?
Кривая спроса• 07 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Аж интересно стало. Покажите сам термометр . Он ртутный?
Ні, як раз не ртутний
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
А купить один раз нормальный термометр без этой хрени нельзя?
Ну то порадьте нормальний? В мене 2 електронних, один безконтактний і такий. Адекватно міряє тільки цей, решта показує що попало. Порадите якийсь?
ША! я прийшла!• 07 марта 2024
Ответ дляФрикаделька
Моему электронному Микролайфу столько же, сколько сыну - 14 лет. Адекватно он все измеряет, батарейки менять надо хоть иногда.
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ні, не ртутний, але принцип той самий. Тільки збити без тої кришечки в мене не виходить.
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
В мене і з тою штукою не збивається, я ще думала, що це якийся розвод.
Я якось приловчилася, то дуже добре виходить. Тільки вистачило той кришки на 3 рази похворіти(((
Файна цьоця• 07 марта 2024
Ответ дляФрикаделька
Треба подивитися,чи не розбили в мене діти черговий градусник, може і кришка була б запасна.
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Дуже рада, що у Вас такий добрий термометр, куплений 14 років тому. Мені повернутися в часі, щоб такий купити? Бо якраз Мікролайф лежить пилюкою вкривається. Тільки купила я його в минулому році. Можу подарувати.
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Купите обычный и не заморачивайтесь с той крышкой.
А такий в мене чомусь пагано збивається(( Аж рука болить
Чи то пощастило так
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
В мене цей термометр такий самий, сенс якраз в крижечці. Ви не уявляєте, який це кайф серед ночі не стрибати з термометром, як дурний, а два рази качнуть туди сюди - і готово. Можна навіть лежачі
Голова колгоспу• 07 марта 2024
Ответ дляФрикаделька
Я два рази його без кришки струсила і можна наступному ставити ) то ж для мене та кришка не актуальна )
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
У моїх батьків теж такий, що легко збивається. А мені щось не щастить 😂
Фрикаделька
• 07 марта 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Напечатать на 3-Д принтере)
О, а це ідея. Дякую)
Голова колгоспу• 07 марта 2024
Ответ дляФрикаделька
Я в садочку працювала колись, то там коробка біля входу стояла. З такими термометрами. От там половина нормально збивалась, а половина.. як було 36,5 так і залишається ) то ж я Вас розумію )