07 марта в 21:32

Ви берете підробітки на вихідні?

Коли гроші не критично потрібні, але зайвими не будуть. Можна заробити 50-100 євро за декілька годин роботи на касі. Робота не пильна, але вихідний день вже не повноцінний
Результат:
вже голосів: 40
14 (35%) Беру підробітки
12 (30%) Вихідний для відпочинку
7 (17.5%) Лише якщо дуже потрібні гроші
7 (17.5%) Результати
Из Виа-гры 07 марта в 21:34
Так, я працюю на вихідних, але тому, що в мене зп невелика, грошей не вистачає.
автор КохайтесьЧорнобровi 07 марта в 21:34
Ответ дляИз Виа-гры
Так, я працюю на вихідних, але тому, що в мене зп невелика, грошей не вистачає.
Втомлюєтеся?
Бронетапці 07 марта в 21:35
Я беру только когда надо, вот на прошлых выходных взяла 2 дня, заработала 200€ сыну на ДР, так как все траты расписаны, выбиваться не хочу
Из Виа-гры 07 марта в 21:36
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Втомлюєтеся?
Дуже. Але взяла собі за правило працювати, поки є робота. Є на мене попит зараз -тому працюю.
Маурита 07 марта в 21:40
Да, но это не подработки, а работа.
Завтра могу не выходить - но буду работать. По субботам так же.
Я всегда работаю работу пока она есть.
Tammy21 07 марта в 21:43
Я працюю в режимі нон стоп, вихідні ситуативні. Мені комфортно, родині теж, але я б навряд чи займалася цим у наймі.
3@йk@ 07 марта в 21:45
На моїй роботі немає підроботку.
Зарплатня не залежить від часу або об´єму.
энциклопУдия 07 марта в 21:53
Де б собі підробітки знайти?
lisa2101 08 марта в 00:01
Беру любую работу. Даже мало оплачиваемую. С каждым разом предлагают больше.