08 марта в 14:14

Як дістатися Катовіце аеропорт

Взагалі то планую поїзду з Києва. Але майже всі етапи запланувала, а ось з м.Катовіце до аеропорта - під питанням
1. Якщо київський потяг прибуває в Перемишль +-4:30 , то чи можна купувати на сайті польської залізниці завчасно квиток на 6:18, 7:17 до Катовіце? (розумію, що всяке може бути із запізненням)
Чи можливо наперед не купувати, а по приїзду, а чи будуть сидячі (щоб не стояти)
2. Де шукати ті автобуси в Катовіце до аеропорту?

Ще знайшла таке, хтось ними їздив?
https://www.matuszek.com.pl/ua_transfery_na_lotnis...
Блакитна устриця 08 марта в 14:15
Автобус прямо с вокзала в аэропорт ходит каждый час, если не ошибаюсь. Загуглите, все модно найти. Билет, конечно, лучше заранее покупать.
Галя-краля 08 марта в 14:19
Автобус до аеропорту йде з вокзалу.
Квитки з Пшемишля краще наперед не брати. Можна купити у додатку вже по приїзду. Минулого року їздила цим маршрутом 3 рази, жодного разу на потяг о 6:18 не встигла
Лінива, не каюсь 08 марта в 14:23
Брала наперед квитки з Перемишля з невеличким запасом, все ок було. У вагоні реально люди стояли й на валізах сиділи в тамбурі
автор Бюст Березуцкого 08 марта в 14:26
Ответ дляГаля-краля
Автобус до аеропорту йде з вокзалу.
Квитки з Пшемишля краще наперед не брати. Можна купити у додатку вже по приїзду. Минулого року їздила цим маршрутом 3 рази, жодного разу на потяг о 6:18 не встигла
Дякую, дуже слушні поради. Автобус прямо на залізничному вокзалі, знайти можна?)
автор Бюст Березуцкого 08 марта в 14:27
Ответ дляЛінива, не каюсь
Брала наперед квитки з Перемишля з невеличким запасом, все ок було. У вагоні реально люди стояли й на валізах сиділи в тамбурі
Так, рішення за мною звичайно. Переживати, щоб встигнути, чи переживати, щоб не стояти в тамбурі
Скромняшка 08 марта в 14:37
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую, дуже слушні поради. Автобус прямо на залізничному вокзалі, знайти можна?)
Погуглите, обычно есть поезд с жд до аэропорта. И еще- билеты в польше на жд действ неск часов, во всяком случае, на моем билете было написано, что действ до.... Те теоретически можете взять на 6.18, если не успеете, то сесть позже, но поспрашивайте еще об этом
Кидстаффовка 08 марта в 14:37
Брала з Перемишля на 10-11 годину, все встигала. Якщо треба було ночувати - орендувала номер прямо біля аеропорту, на букінгу купа чудових пропозицій. Пішки 10 хв.
З самих Катовіц до аеропорту на автобусі, до нього треба вниз спускатися
Шикаю і викаю 08 марта в 14:48
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую, дуже слушні поради. Автобус прямо на залізничному вокзалі, знайти можна?)
Я ни разу не смогла купить на ближайший поезд сидячие билеты до перемышля по прибитию. Но удобно что есть рядом автобус, без проблем можно уехать.
Блакитна устриця 08 марта в 14:49
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую, дуже слушні поради. Автобус прямо на залізничному вокзалі, знайти можна?)
Под жд вокзалом есть автобусная станция. Я на ютюб находила видео, чтобы понять, как туда выйти.
автор Бюст Березуцкого 08 марта в 15:16
Ответ дляБлакитна устриця
Под жд вокзалом есть автобусная станция. Я на ютюб находила видео, чтобы понять, как туда выйти.
Дякую, на ютуб я ще не шукала)))
Блакитна устриця 08 марта в 15:18
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую, на ютуб я ще не шукала)))
Шукать потрібно в Гуглі, а він вже видає і ютюб в тому числі. Там все дуже просто, Потрібно по сходах на один поверх вниз спуститися і там автобусна зупинка. А в Гуглі можна знайти розклад автобусів.
Yanahapy 08 марта в 15:23
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую, дуже слушні поради. Автобус прямо на залізничному вокзалі, знайти можна?)
Там важко зорієнтуватись. Поряд, хв 10 автовокзал. Там точно не важко.