100%• 10 марта 2024

Як я щойно чуть не обікрала магаз. Випадково.

Пробивала на касі самообслуговування товар. Біля мене крутилась дитина і щось хотіла, відврлікала. Переглянула всі позиції які по дві і пішли. Тут на зустріч охоронець, який каже, а такий то товар ви повернули? Я кажу що ні і дістаю чек і його там дійсно нема. Я кажу вибачаюсь здавалось що пробила. І щоб ви розуміли я завжди все перевіряла але тут якось поспішила . Пішла допробила і
потім підходить видно головний охоронець і розказує хто я така. Я сказала, що мені ваше не потрібно я помилилась і вийшла з магазигу. Але мені було і соромно і образливо. Відійшла трохи від магазигу, потім повернулась. Підійшла до адміністратора і сказала віддати охоронцю щоб він точно був певен що я не хотіла його обдурити.
Короче , за 20 років походів в супермаркети в мене таке вперше. Мій малий всю дорогу бурчав навіщо я повернула все.
Ох як якась помилка може зіпсувати тобі настрій на тиждень вперед...
Добре хоч поліцію не викликали і не пов´язали
миссАрфография• 10 марта 2024
Ви товар повернули?
Like-995b• 10 марта 2024
Ой автор, там выносят кучу товара люди, не парьтесь
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ длямиссАрфография
Ви товар повернули?
Просто все їм віддала безкоштовно. Чек був десь тро більше 1000 грн
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ для100%
Зачем?
Почемучечка• 10 марта 2024
Автор, у них каждый день что-то пытаются украсть и все говорят,что забыли оплатить.
Не обращайте внимание на злость охранника,это ж потом с их ЗП вычитают
julia-678c• 10 марта 2024
Шо вы им отдали ?
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляLike-995b
Та там і продавці виносять я знаю, але нафіга було мене приходити і відчітувати..
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ для100%
И вы отдали товар на 1000 и они взяли?))
миссАрфография• 10 марта 2024
Ответ для100%
То ви псіханули просто. Мене більше турбує, що настрій зіпсувався аж на весь тиждень.
Сірничок• 10 марта 2024
Автор обиделась на то, что чуть сама не украла товар (пусть и не по осторожности). И решила в отместку весь товар отдать им назад.
Л-логика!
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Так хай закриють каси самообслуговування. У них там одна каса з продавцем і черга до ньогл немаленька
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ для100%
Они имеют сверхприбыли ) не волнуйтесь за них
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляСірничок
Л-логика!
Вам непонять))
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляLike-995b
Віддала
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ для100%
Віддала
Вы богатая женщина)
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляLike-995b
Хз, продавці там за копійки поацюють
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляLike-995b
Вы богатая женщина)
Так і є)
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ для100%
Хз, продавці там за копійки поацюють
Так убытки несут не они) они нанятый персонал
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ для100%
Так і є)
Так оплатите психолога) чтобы потом неделю не думать о таком
Задираю носа• 10 марта 2024
Я керівник супермаркету, зазвичай по людині видно чи вона крадій чи ні, охорона зазвичай всіх колупає навіть нас персонал, не звертайте уваги, достатньо було охороні сказати що ви не пробили товар, мої покупці на такі випадки скаржаться на гарячу лінію
Like-995b• 10 марта 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я жаловалась на охранника, который каждый раз стоял за спиной и смотрел как я пробиваю товар. Я говорю , вы смотрите , чтобы я пакетик не украла? После жалобы подходил только , если позовут
Единая страна!• 10 марта 2024
Блин, куплю билет и пойду пешком...
У меня такое тоже было, но охранник ко мне ещё на кассе подошёл и сказал, что я не пробила.
Один раз я товар пробила дважды, хотя была одна единица (товар не копеечный), то тоже подошёл и сказал, что пробила дважды.
автор 100% • 10 марта 2024
Ответ дляЗадираю носа
Так як би до мене не підійшов ще один охоронець, і не почав курс про морально етичні цінності читати, то я так би і зробила. Оплатила і пішла б.
ЛижТолько• 10 марта 2024
Я этим летом после врача была в очень хорошем расположении духа. И пока в магазин от него шла, материлась про себя, и в магазине. Потом пошла на кассу самообслуживания вся в своих мыслях. На кассе все сразу пикала и складывала в рюкзак. Рюкзак застегнула, и пошла. На морозе. Меня мальчик догнал, когда я ещё даже до турникета не дошла, и такой извините, пожалуйста, вы забыли оплатить. А я стою, смотрю на него, у меня в голове звенит от возмущения по своей теме, и не могу понять, что он от меня хочет. Потом дошло, мне почему-то так смешно стало (наверное, нервное), извинилась и пошла оплатила, ему спасибо сказала.
Автор, бывает) не берите дурного в голову
Файна пані• 10 марта 2024
Ответ для100%
Віддала
и администратор взяла? что это за чудо-магазин?
Мульйонерша• 10 марта 2024
Ответ для100%
Ви серйозно? Навіщо ви це зробили?
Я звісно не знаю ваших доходів, можливо для вас 1000 грн це копійки. Але все одно вчинок дивний.
І що адміністратор не здивувався і відразу взяв товар?
Файна пані• 10 марта 2024
Ответ дляЛижТолько
я как-то картой провела, но не ввела пин код, тоже на своей волне пошла, так тоже догнали и нормально сказали, что оплата не прошла
Потішаюся• 10 марта 2024
Ответ дляЗадираю носа
Жодного разу не крала, а охоронець причепився з чеком. Діло влітку було, сарафан без карманів,в руках лише телефон , купила булочку...людей не було більше. Напаркуа діставав чеком??
Потішаюся• 10 марта 2024
Автор, а нащо товар лишили? Дзвоніть на гарячу лінію й кажіть, що змусили віддати оплачений товар, відео з камер покаже
Блакитне небо• 10 марта 2024
Дурний вчинок. Всі помиляюся в чомусь. Станьте на місце охоронця-це його робота, а ваша провина. Якби вони побачили у вас крадійку, то викликали б поліцію. Бачу таку картину майже щонеділі в Гіпермаркеті-дуже гарно вдягнені жінки виносять в кишенях дорогий товар. Потім охорона+ поліція, і вони викладають на стіл все самі. От де сором. Перед всіма людьми.
А таке як у вас періодично трапляється, люди сплачують і забувають через день.