Залетна Я тут• 10 марта 2024

В кого Розацеа,ви п’є те алкоголь? хочеться гарне обличчя, але я не можу не пити

Зустрічі з друзями , да і просто розслабитись , я не кажу щодня, але раз в тиждень-пару тижнів хочеться попити вина
Каву з теж типу не можна , от бої за все що я люблю не можна , думаю на фіга тоді й жити так)
Шуткую звісно
😉 ще питання які косметологічні процедури робите, котрі гарно допомагають? Дякую
ВсеЧетко• 10 марта 2024
Нет, живу без алкоголя. Кофе 1 чашка в день
Неробименінерви• 10 марта 2024
Саме червоне вино мені категорично протипоказане, повна ср@ка починається, а коньяк нормально заходить
Електрохарчування• 10 марта 2024
Да, пью кофе раз в день, иногда алкоголь (безотносительно розацеа я в принципе равнодушна к алкоголю). На 8 пила шампанское пару бокалов. Все нормально. Но я солантрой перестала мазаться неделю назад, может это влияет.
хутряна володарка• 10 марта 2024
Пью все, кроме красного вина, на него аллергия.
Поліпривіт всім• 10 марта 2024
Пью все у меня стойкая ремиссия. Первый год как все это нашли и было обострение то и на улицу лишний раз не выходила.
Домашнее сухое вино на ура идёт
Лялька в колисці• 10 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Домашнее сухое вино на ура идёт
Чем лечили?
автор Залетна Я тут • 10 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Домашнее сухое вино на ура идёт
Як досягли стійкої ремісії? Біле сухе мене влаштовує)
автор Залетна Я тут • 10 марта 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Солантра гарно допомогла? Реально видно ефект до і після? Чи робили процедури якісь?
Поліпривіт всім• 10 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Кучу всего. От аб до диеты и антигистаминных. Полгода. К лицу притронуться не могла - кожа восстановилась за 3 года. Процедуры до одного места, становилось только хуже. Из наименее травматичных плазмолифтинг. Но мне кажется лучше бы не трогала.Подобранная уходовая косметика и траумель мазь на ночь как маска. Траумель меня спас. Ну и длительная диета с антигистаминными. Это моё мнение.
Неробименінерви• 10 марта 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
А який у вас догляд крім солантри?
Сон і дрімота• 10 марта 2024
Не помітила зв´язку між алкоголем і станом шкіри. Лікар взагалі нічого про харчування не говорила, але я в Англії, тут доказова медицина
Неробименінерви• 10 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Яка у вас була дієта і яке антигістамінне пили і як довго?
Який догляд підібрали? Чи намагались видалити судинну сітку чимось?
Електрохарчування• 10 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Нет, у меня был протокол лечения: метронидазол 250, розамет наружно (там тож метронидазол 1.5) утро, солантра - вечер. Когда был дискомфорт, то Блю кап крем днём (но до одного места, не помогал особо)..Мне это помогло, разница разительная.
Нехай щастить• 10 марта 2024
Пью вино редко. Красное не. Кофе пью, много, не влияет никак. Ну вообще розамет гель при обострениях и алкоголь не совместимы ж тип)
УраганнаЯ• 10 марта 2024
Ні, від бокала буде загострення нафіга мені потім те горяще лице і лікуй його.
Водичка наше все. Сьогодні була на святі нашила винця, понюхала і все. Я живу вже так 20 років
Впораюсь зі всим• 10 марта 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Метронидазол 250 это в таблетках? Как долго пили?
Впораюсь зі всим• 10 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А уходовая какоц фирмы?
автор Залетна Я тут • 10 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Не можу не пити на свята і коли тусим з подругами
Так випʼєш і насмієшся, наприколюєшся, якийсь інший вайб
Електрохарчування• 10 марта 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да. Месяц: 2 недели по 2 т 2 р/д. 2 недели - по 1 т 2р/д
Вилосипедниця• 11 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Аб доксіциклін? Яка дієта, що виключили?
Вилосипедниця• 11 марта 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Довго метронідазол приймали?
УраганнаЯ• 11 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
То їм весело, а вам потім з червоною мордою ходити. А якщо діабет, чи інші болячки. Ну то ваш вибір, але лікування дуже дороге і тому те спиртне того не варто