Мелочунь• Изменено 12 марта 2024
А ви знали,що в Синево можна здати аналізи безкоштовно?
Є перелік близько 400 аналізів (біохімія,гормони,ЗППП). Відтепер за це платить держава. Треба мати лише направлення від сімейної(16 цифр) і паспорт. Сьогодні здала купу аналізів безкоштовно. Те,що колись було дорого,тепер можна здати,включаючи імунологічні дослідження,біопсіі,антибіотикограми
Ольга-f5e3• 12 марта 2024
Ответ дляКомиссия50%
знали, але не у всіх містах
А где можно посмотреть в каких городах это можно сделать бесплатно?
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
я написала,що можна здати. сьогодні здавала біохімію крові ,гормони,імунограму. так,сьогодні здавала. сімейна дала. і ендокринолог
Ну ви молодець що не промовчали тихенько а сюди прийшли розказали.
Думаю, багато жіночок-тихучнічек, хто знає і мовчить у хустинку
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
нукруто.а перечень можно где то узнать? а направление именно в синево долджно быть?
в інеті знайшла. направлення від сімейної - 16 цифр. (таке як до вузького спеціаліста). не записувалася.прийшла і все.
Ольга-f5e3• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Классно! Спасибо Автор, что написали
Интересно, в маленьких городах такое действует?
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
ну як вони здорові,то їм не треба. я раз на рік проходжу все і гінеколога 2 р на рік.тепер і пролактин і інші аналізи у маммолога- безкоштовно можна здати
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Все у вас так радужно
На ділі так не буде гладко .
Якщо всі підуть у лабораторії Синево то будуть черги і ви чекатимете на пролактин 2 місяці
На ділі так не буде гладко .
Продавчиня кіз• 12 марта 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
А чим гірше у держ лікарні здавати аналізи?
Якщо є запасна нервова система, можна і в держ
Цирк на дроті• 12 марта 2024
Так сімейні і інші лікарі всі розбіглись давати направлення в Сінево. Це буде ще один привід для кумівства і корупції
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Причому тут лікарі? Аби ляпати. Хто дає направлення в Синево? Дають направлення на аналіз 16 цифр. А не в Синево. Так.лають без проблем
Цирк на дроті• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Направлення хто вам дав?
Гжегож Бженчишчикевич• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Так, я чула про це, а у вас є посилання на перелік аналізів? Бо мені сестра кинула на телефон фото переліку, а воно дуже неякісне та погано видно.
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Направлення хто вам дав?
Дала сімейна і ендокринолог. Не не в Синево. А просто 16 цифр. Як до вузького спеціаліста. З ним треба йти в синево. Зранкумати пішла моя. Теж дали направлення без проблем. Направлення це не папірець. А електронне16 цифр
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Нема. Є фото. Ви в інеті знайти не можете?)
Гжегож Бженчишчикевич• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
я шукала звісно,не знайшла, на сайті МОЗ дуже багато всього, а це не знайшла, на жаль
Гжегож Бженчишчикевич• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Ось перелік
Дуже дякую, у вас нормально видно на фото!!!!
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
не на сайті моз. там нема. просто забила в пошук. безкоштовні аналізи синево
Все і одразу• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
все одно не все одно,але витратити пару тисяч на аналізи ,щоб тобі діагноз поставили.це не просто. Навіть для себе раз на рік здати кров,імунограму, пройти гінекологічні дослідження... пакет на зппп коштує від 1500 грн.а тепер безкоштовно
Спасибо автор,за информацию. А где более подробно узнать можно?перечень анализов и лаборатории?
Гжегож Бженчишчикевич• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Ще раз красно дякую за таку важливу інфо!! Здоров’я вам та щастя!
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
Все у вас так радужно
На ділі так не буде гладко .
я його вже здала. і не верзіть дурниць. ніхто не буде чекати 2 міс. в державних черги і не чекають 2 місяці а пару днів лише.
от ви не підете))) буде менше
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляиз желе я
И ждать почти месяц своей бесплатной очереди .
не верзіть дурниць. вчора дала направлення. сьогодні здала. никакого месяца. записуюсь за пару днів. направлення можу взяти по телефону у сімейної. подзвонила (записалась на прийом) у свої години і попросила.
Цирк на дроті• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Дякую. Цікаво. Я лежала в лікарні, то направлення зі стаціонару були без коду (ті, які не робили саме в лікарні, дороговартісні). А із кодом, то лише сімейний щорічно дає на кров і холестерин. Все
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2024
Не вірю,гормони це не така необхідність,з якого чуда держава їх оплачувати буде?
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
ну не вірте. наші баби як завжди. значить вам не треба. платіть гроші. сьогодні в синево навіть дівчина спитала- ви за направленням чи за власний кошт?
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
от ви не підете))) буде менше
Ви якась агресивна жіночка
Маєте бути щасливою через аналізи , а ви як з ціпка зірвались
Одужуйте
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
100 відсотків .
Це якщо пацієнт - онкологічний або якісь серйозні хронічні захворювання повʼязані з гормонами - тоді так, можливо
Направо і наліво ніхто не може здавати такі аналізи безкоштовно
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ви помиляєтесь
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
100 відсотків .
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
от ви не підете))) буде менше
Ага розкажіть,узі чекати потрібно пів року в держ гінекології,я плачу,щоб скільки не чекати