Мелочунь• Изменено 12 марта 2024
А ви знали,що в Синево можна здати аналізи безкоштовно?
Є перелік близько 400 аналізів (біохімія,гормони,ЗППП). Відтепер за це платить держава. Треба мати лише направлення від сімейної(16 цифр) і паспорт. Сьогодні здала купу аналізів безкоштовно. Те,що колись було дорого,тепер можна здати,включаючи імунологічні дослідження,біопсіі,антибіотикограми
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ага розкажіть,узі чекати потрібно пів року в держ гінекології,я плачу,щоб скільки не чекати
Я про аналізи. Причому тут узі
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
ну не вірте. наші баби як завжди. значить вам не треба. платіть гроші. сьогодні в синево навіть дівчина спитала- ви за направленням чи за власний кошт?
Я не баба,баба то ви
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
100 відсотків .
Це якщо пацієнт - онкологічний або якісь серйозні хронічні захворювання повʼязані з гормонами - тоді так, можливо
Направо і наліво ніхто не може здавати такі аналізи безкоштовно
Тут є ціна? Це один з моїх аналізів сьогодні.
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
100 відсотків .
їх дає лікар за потребою.от і все. всім кому потрібно
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляLauraqwerty
де можна подивитися перелік міст, в яких можна здати безкоштовно?
я не знаю де це. шукайте
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
100 відсотків .
Ну наприклад , якщо в людини проблеми із шкірою на кшталт прищів і лікар призначив здати аналізи на тисячі,не вірю,що держава таке буде оплачувати,і так само зпсш також,це проблеми людини,що вона десь потрахвлась не так,з якого чуда їй держава буде безкоштовну діагностику проводити?
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
Ви якась агресивна жіночка
Маєте бути щасливою через аналізи , а ви як з ціпка зірвались
Одужуйте
Удалено администрацией...
Ответ дляПешитеБесАшипок
Почему бесплатно????
Нет ничего бесплатного, все оплачено налогоплательщиками
Цирк на дроті• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Це досить дешеві аналізи
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
не вірте,сидіть жуйте соплі далі
ПешитеБесАшипок• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Удалено администрацией...
А чого ж вам ваш чоловік не оплачує аналізи?)
Ви ’щаслива жіночка’
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви ’щаслива жіночка’
навіщо,як це можна зробити безкоштовно?))) гроші на аналізи дали,не переживайте. але те,що все можна здати безкоштовно,взнала учора
ПП-шница• 12 марта 2024
Автор, спасибо огромное за тему! Дополню, нашла на новостном сайте:
Участие Харьковской, Днепропетровской, Запорожской, Полтавской, Донецкой и Сумской областей в программе, к сожалению, не разрешено НСЗУ.
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Нічого нового в переліку безкоштовних аналізів не знайшла...
це неповний перелік,геть неповний
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляЦирк на дроті
бо йдіть до лікаря і випишуть. в синево цілий стенд стоїть стосовно цього. сьогодні бачила.
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
Автор я тоже так сдала) но цитирую дословно - не привыкание, эта шара не надолго
тому треба зараз здати максимально більше))
Гжегож Бженчишчикевич• 12 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
В гугле
Авторка ж виклала фото з переліком!!!
Цвіпканя• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
там роблять через сраку. тут нема чого порівнювати
Через анал?
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Ні. Їх лікар виписує на основі симптомів, анамнезу і показів для здачі саме таких аналізів.
А не тому що пацієнту хочеться і аналізи безкоштовні
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
звичайно))))) головне,щоб ви не йшли. і не треба мені доводити нічого)))ви ніде не були,нічого не питали,але сидите і мені щось доводите)))якийсь сюр. поки ви доводите,то я вже все поздавала.
р.с. Симптомів нема. Просто тримаю на контролі.
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Звичайно, ви праві.
Інакше не було б ніякої мотивації людям не хворіти ))
Автор хайпує просто. На ейфорії. Підстав ейфорііти всім підряд немає.
Мост_Устал• 12 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Удалено администрацией...
Де ж ви така взялась що все про всіх знаєте?
Може ви і лікувати людей почнете , якщо така жага всім допомогти?
Або президентом станете? Може тоді відповідальніше до своїх висловів будете ставитися?
Ну може вам і пощастило щось сьогодні здати. Може. Але ви не вʼїхали у систему. Аналізи можна знати але не всі підряд і далеко не всім людям . УймітьсЯ
Мелочунь
• 12 марта 2024
Ответ дляМост_Устал
можна)) всім кому треба. Лікувати не буду,бо я не лікар. Похвалилася кумі,та вже звернулася по тел. до сімейної і та їй виписала,все що треба було,але відтягували,бо треба гроші. а я планую звернутися до педіатра і ще взяти направлення для дітей. і вона в мене така,що дасть