Кіна не буде• 13 марта 2024
Какая для вас минимальная комфортная ширина спального места?
Вмію заміряти найкраще• 13 марта 2024
160 минимум на двох, ми з чоловіком худеньки) але 180 мені більше подобається
Манкоголік• 13 марта 2024
У нас 2.20, мне комфортно, чтобы ночью каждый имел личное пространство и не касаться друг друга
НуКаНаКа• 13 марта 2024
У нас 160, ще й 8-річка іноді закрадається посередині влягтися під ранок 🤣
Зліпок ступні• 13 марта 2024
могу спокойно спать с подростком на 90 см, при этом я 90 кг. Я не верчусь звездочкой не раскидываюсь.
Бандитка Сью• 13 марта 2024
Я виросла на кроваті 70см, нормально я не страждала. В дітей 80см нормально
Простецкая• 13 марта 2024
дітям двухярусне ліжко замовили, ширина матраса 90 см, мені самій зручно спати там. як малий 5 років боявся тривог і кликав мене, спали там вдвох - комфортно
Снежнакомка• 13 марта 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ми теж худенькі, але 200 все одно подобається більше)
Чу Ча• 13 марта 2024
160 на двох. Не розумію ліжок по 200-220 см
Нашо таке летовище.
У нас зараз 180 см і таке величезне. Це максимум для мене, ми і на 160 см спали норм
Нашо таке летовище.
Бабуся Бетман• 13 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Нашо таке летовище.
Есть люди разной комплекции и РОСТА
Есть люди много крутятся во сне... потому им требуется много/больше места.. это индивидуальный критерий. Есть те кто только сам может выспаться
Пиши-пропало• 13 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А в нас 10-річка, правда кисюня)
Кондуктор автобуса• 13 марта 2024
140 на двох норм, у нас 160 на двох. У доньки 120 см на неї одну. Але іноді лягаю з нею, то нам і вдвох місця достатньо, але їй 8 років.
Винник• 13 марта 2024
180 на двох - і обнятися, і розповзтись по ліжку окремо, і кіт поміщається
Планшетница• 13 марта 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
В нас було 140, то малувато. Зараз 160 і нам зручно. На дачі 180 і теж добре, але воно настільки велике, що девʼятирічна дитина з нами лягає і ще є місце. Вважаю що оптимально 160