Катастрофа• Изменено 13 марта 2024
оземпік чи тирзепатид для схуднення
хтось з тутешнів собі вже колов? його треба лише ло настання бажаного результату? тобто в нашому випадку місяці 2? чи і потім?
саме питання до тих, коли є схильність до 5-8 зайвих кг якщо не упахуватися у залі (тренування є, але не по 1.5години щоденно, а лише коли прям 2 години в день в мене є бажаний результат), навіть не переїдаючи! тобто мова не про тих хто жере тазами все підряд.
Катастрофа
• 14 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
2 місяці колола, схудла спочатку, потім нажерла все назад і навіть більше, плюс додалися печія, запори та безсоння. Розгоняйте метаболізм з тренером в залі правильним багаторазовим харчуванням.
ого... в принципі за ціну аземпіків може дійсно проще ці кошти в лімфодренажно-антицелюл масаж вгепати. бо з масажем на фоні невеличкй фітнес+харчування результат є завжди..
Забула що?• 14 марта 2024
Ответ дляКатастрофа
Та його ні за яку ціну не варто колоти. Я в чоловіка трошки брала бо він не колов ту дозу що призначили. Собі б не купувала.