Зашла на 5минут• 24 февраля 2014

кто ЗА, кто ПРОТИВ

из ФБ

Значить так. Ми подумали. І вирішили:
1. Межигір"я - або лікарня майбутнього, або Охмадит, або дитячий табір.
2. Донести ЮЛІ голосно і хором ПОГОВОРИЛА І ФАТИТЬ. На лікування. Будь ласка. ПОЧИНАЄМО ІНФОРМАЦІЙНУ ХВИЛЮ! І якщо вона не знає, то хай передасть їй Яценюк - куля в лоб з нами не проходить. Як прийшли, так і пішли.
3. Порошенко - прем´єр. Я була у відрядженні в Донецьку і Одесі, ми говорили з нормальними людьми. Порошенка там готові прийняти. А нам треба навчитися слухати цих людей.
4. Парубій - генпрокурор. Він безстрашний. Я так хочу.
5. Оробець - міністр соціальної політики. Вона знає, що таке люди. Як ніхто інший.
6. Кубів - мер Києва.
7. Іван Вакарчук - міністр освіти.
8. Демальянс, Самооборона, Правий сектор, Автомайдан - нові партії у новій ВР.
9. Богомолець - міністр охорони здоров´я. Доктор Комаровський її заступник.
10. Куля в лоб - спікер. Турчинову спасіба. Додому. Це були його найкращі часи. Все нове - гарно забуте старе.
11. На вибори ідуть всі. Голосувати. Хто не йде, того тягнемо за коси. Ніякого "проти всіх".
12. Кличко - на ринг.
13. Тягнибок. Просто маладєц. Спасіба. Фатить.
14. Економіка і фінанси - не спеціаліст. Чекаю пропозицій.
15. Азаров, Захарченко і вся свита разом з сепаратистами в тюрму. Трибунал, кому треба.
16. Янукович - довічно з телевізором, на якому не перестаючи крутити вчорашнє прощання з НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ. Щодня, щохвилини, до кінця його паскудного життя.
17. Президент... Чесні вибори і особиста відповідальність кожного з нас перед тим, як туди піти.
ХТО ЗГОДЕН - РЕПОСТ! Якщо є пропозиції - дописуйте. НІХТО КРІМ НАС!
kadril• 24 февраля 2014
Оробець предлагают на самое неблагодарное место. а она такая умница!!!

Пусин Кукин• 24 февраля 2014
Ответ дляkadril
Ищите дурака)))))
автор Зашла на 5минут • 24 февраля 2014
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Це слова мабуть не автора! вчора таке читала вконтакті!
не мои конечно же! я же написала сверху, из фб - фейсбука
Оцененная• 24 февраля 2014
Ответ дляПусин Кукин
Представьте себе! Иногда надо. Иначе будем жить холопами при царе и боярах, а наши дети при их потомках в той же роли. Чтобы и дальше обворовывать страну и покрывать друг-друга, строя замки, - неугодных и новых людей нужно или устранять, или не пускать. Так и делала свергнутая власть.
Так а кто пришёл????? Те что были не менее крадущие ????? Не смешите . Если хотите что то новое ....то и выбирать нужно новых.....а не хорошо забытых старых
Пусин Кукин• 26 февраля 2014
Ответ дляОцененная
Чем я Вас насмешила? Я, что ли, выбираю их? Чтобы не смешно было, напишите список новых, кто способен эти позиции занять и кто вызывает доверие, как профессионал? Новых людей к власти не пускали настолько долго, что я такой список неспособна составить.
Бойцовская• 06 марта 2014
Со многим соглашусь, только я за Порошенко - президента.
Надеюсь, так и будет.
Бог в помощь!
Украине нужен сильный президент