Матраскин Брат• 16 марта 2024
Нн витримую з мамою вже на другий день( Це норма чи ні?
Мені 23 роки, живемо з мамою вдвох за містом, на роботу добираємось в місто. Я працюю позмінно, мама теж, і так співпадає, що ми з нею в одні й ті самі дні працюємо, і вдома теж так само. Я наче й чекаю вихідні, бо відісплюсь, пороблю свої справи. А з іншого боку, я майже весь час вдома, і вже потроху почались сезонні роботи, загрібання, побілка і тому подібне. Я так не люблю сільські хлопоти, роботу з землею, я краще в хаті прибиратиму, їсти готуватиму і тд. І постійно доводиться допомагати мамі, розумію, що це егоїзм з мого боку, бо живу в її домі. Але останнім часом думаю про те, щоб з´їхати. Оскільки не отримую задоволення від своїх вихідних. Мама наче намагається мене критикувати в усьому, то я ледача, то я те не так роблю, то я інше не так роблю, не так крашусь, не той одяг ношу, не так розмовляю, не так виглядаю. І мені інколи хочеться втекти на роботу, але робота не подобається, і з неї хочу додому, ну і вдома довго не витримую..
Вся така шо куди там• 16 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Сместите график,чтоб не торчать дома вдвоем
И мама пусть сама гребёт?
Стильна штучка• 16 марта 2024
Ответ дляВся така шо куди там
И мама пусть сама гребёт?
Да, если мама хочет пусть гребёт,а если дочь хочет поспать и отдохнуть,пусть делает как хочет.
Бубль Гум)• 16 марта 2024
Для кого як, для мене не норм, але для вас так. Переїздіть бо відносини швидко псуються
Репетиторша• 16 марта 2024
Зробити все, щоб поміняти графік, або зробити все, щоб переїхати і жити окремо.
Вся така шо куди там• 16 марта 2024
Ответ дляСтильна штучка
А если и хочется поспать,то кто ж гребсои будет? Добрая фея?
Стильна штучка• 16 марта 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Мама. Если ей сильно надо.
Вся така шо куди там• 16 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вам вже 23, думайте, як переїхати від мами
Даже если переедет, то помочь маме не нужна?
Вся така шо куди там• 16 марта 2024
Ответ дляСтильна штучка
Мама. Если ей сильно надо.
Сама? Вырастила,выкормила, недредала,недосыпала, а теперь не нужна?
Стильна штучка• 16 марта 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Вообще не понимаю к чему это сказано. Если у дочери есть возможность купить,а не гребстись на огороде,то зачем гребстись,если маме скучно,то пусть занимается.
А чтоб было проще, тогда травичку посадить и все.
Саджу все зарання• 16 марта 2024
Ответ дляСтильна штучка
Оце я так живу з мамою, я прибираю, бо мені треба, для неї срач то норма і вона не прибирає. Мене це вже забембало, а її все влаштовує. Буду виганяти її назад в свою периферію, хоч там і нема роботи, квартира моя.
Вся така шо куди там• 16 марта 2024
Ответ дляСтильна штучка
Что купить? Грабли и листья во дворе?
Стильна штучка• 16 марта 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Какими бы вы не были родными,вы разные люди с разным виденьем.
В таком случае да, наверное жить отдельно, это выход для вас
Стильна штучка• 16 марта 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Что купить? Грабли и листья во дворе?
Слушайте,она не отказывается помогать,но она не любит заниматься уличными делами, можно распределить работу,она на кухне и в доме,мама на улице. Она ж не говорит,что вообще ничего не хочет делать.
язззззь!!!• 16 марта 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Грести не обязательно вдвоем,можно отдельно,и никто над душой стоять не будет.
Тра Ля Ля• 16 марта 2024
Ой,можна подумати,у вас там гектари і сад на 20 сотих.
Скільки того загрібання?
Шашлик паралельно посмажте-приємніше буде
Скільки того загрібання?