17 марта в 09:33

Хто в Німеччині отримав новий, або перший загран, вам замінили пластик?

Чи важливою є заміна? В міграційній відмовляються замінювати, закордонний отримала вперше. На " аусвайзі" обов,язково повинен бути номер такий як у паспорті? Хто в темі, поділіться будь ласка інформацією. Дякую!
Ну ниче се 17 марта в 09:36
Так, при заміні паспорта змінюють пластик
1 1
автор Партизанка 17 марта в 09:40
Ответ дляНу ниче се
Так, при заміні паспорта змінюють пластик
Я два рази була в міграційній, ні і все. Я працюю давно, плануються поїздки, важливо, щоб документ був нормальний
Шукаю трусики 17 марта в 09:46
Ответ дляПартизанка
Я два рази була в міграційній, ні і все. Я працюю давно, плануються поїздки, важливо, щоб документ був нормальний
Нет. Говорят ходить с двумя паспортами. В новый даже вклейку не делают.
Ну ниче се 17 марта в 09:48
Ответ дляПартизанка
Я два рази була в міграційній, ні і все. Я працюю давно, плануються поїздки, важливо, щоб документ був нормальний
Мабуть від землі залежить. Знаю вже не одну людину, якій змінили. Я тільки планую, бо старий діє ще 3 міс
автор Партизанка 17 марта в 09:49
Ответ дляШукаю трусики
Нет. Говорят ходить с двумя паспортами. В новый даже вклейку не делают.
В мене попередній український. Але якщо так ок, то добре
автор Партизанка 17 марта в 09:51
Ответ дляНу ниче се
Мабуть від землі залежить. Знаю вже не одну людину, якій змінили. Я тільки планую, бо старий діє ще 3 міс
Була впевнена, що змінять без питань, або вклейку зроблять. Тепер мало того що просрочений, так і номер не співпадає.
Мовчу, але хочу 17 марта в 09:51
Так заплатіть за цей пластик. Його без проблем роблять за гроші.
автор Партизанка 17 марта в 09:52
Ответ дляМовчу, але хочу
Так заплатіть за цей пластик. Його без проблем роблять за гроші.
Якби. Ні, не роблять.
Мовчу, але хочу 17 марта в 09:52
Ответ дляПартизанка
Якби. Ні, не роблять.
:) то ви може нічого не робите для цього?
1 2
Tammy21 17 марта в 09:52
Вони не міняють зараз. Ходіть з двома та розпечаткою про продовження 24-го.
Шукаю трусики 17 марта в 09:53
Ответ дляМовчу, але хочу
Так заплатіть за цей пластик. Його без проблем роблять за гроші.
Не везде делают. В нашем городе и за деньги не хотят делать.
Файно Замало 17 марта в 10:20
Ответ дляНу ниче се
Так, при заміні паспорта змінюють пластик
Нет
Inci 17 марта в 10:21
Тітка в Саксонії, сказали їй ’робіть другий паспорт, не робимо навіть за гроші’, та це сама припризд**а і українофобна земля.
Курочка-чубаточка 17 марта в 10:21
Нам заменили бесплатно. Но я меняла летом. Как сейчас не знаю.
Щепотка_совести 17 марта в 10:30
Сын получал, у него паспорт до февраля был действительный, а аусвайс до 3 января, миграционная служба сама ускорила термин и все сделала - у него сейчас новый пластик до 25 года