Сплюшка• 18 марта 2024
Вже всі взяли квитки до Відня?
Всі бажаючі вже взяли квитки до Відня ? Укрзалізниця відкрила продаж)
Сплюшка
• 18 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Зачем?
Кави випити ) а що може бути інша причина?
Верочка 100%• 18 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Ааа, ну если только каву)
СКИБИДЫШь• 18 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
Да, уже на майские и на Рождество взяли и на венский бал
Да ну, на майские... где там шашлыки жарить, то ли дело у нас.
МояХатаЗкраю• 18 марта 2024
Всі, хто купив квитки до Відня, всі зробили щось для нашої перемоги?
Тут сітки маскувальні нема з чого плести, самі військові дають гроші на матеріал щоб ми їм сітки плели
Физрукая• 18 марта 2024
І не подумаю. Ціна зависока. Мій маршрут до Відня коштує втричі дешевше
Скляна миша• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Задайте этот вопрос гражданам Украины на Банковой.
60 метрів сметани• 18 марта 2024
Я пас за такі гроші на поїзді. Ми привикли з дітьми на авто, зупиняючись і відпочиваючі в готелях. Поїду з сестрою напополам, нам так комфортніше.
Вишнёвая Леди• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
до Зеленського спробуйте
60 метрів сметани• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Нам таку допомогу всі країни надавали, що ті сітки можна купувати кілометрами. Так що свої претензії до влади напишіть, а ми вас підтримаємо.
Брюлик в стразах• 18 марта 2024
Ответ дляФизрукая
Яка ціна?
Паспортний стіл• 18 марта 2024
Девочки , а кто знает во ск открываются продажи - в 8 утра или 9.00? Тоже за 20 дней нужно брать ?
ДеньгиНеСдаю• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Нічого собі заявочки, тобто люди за свої гроші не можуть купувати те що їм хочеться?
МояХатаЗкраю• 18 марта 2024
Ответ дляСкляна миша
Задаю його тим, кому потрібна перемога. А коли переводять отак стрілки, то вона потрібна явно не вам.
А що зробили саме ви
Сплюшка
• 18 марта 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Відкриють на 6 квітня зараз о 9.00. А на попередні були прямий і через Чоп з пересадкою.
Аноним_Русалка• 18 марта 2024
Ответ дляПаспортний стіл
цей потяг в 8,00
Irishka-564d• 18 марта 2024
Ответ дляСплюшка
По чем билет прямой?
Скляна миша• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А що зробили саме ви
Я заплатила налоги со своих доходов в госбюджет. Пусть государство отвечает, куда ушли мои налоги, на победу или на виллы в Испании.
Бабуся Бетман• 18 марта 2024
Ответ дляСплюшка
какая цена?
ДеньгиНеСдаю• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А що зробили саме ви
Будете впевнені, всі роблять не менше, чим ви
Домовенок Кузя• 18 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Думають, що люди, як в перші дні війни, на хвилі патріотизму віддадуть останні труси. Ні, тепер час можновладців ділитися награбованим.
Скляна миша• 18 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Обязательно, в любой теме, с обсуждением покупки чего-либо, хоть машины за 2 млн, хоть трусов за 100 грн, появляются эти святоши и орут: а я бы задонатила!
Вишнёвая Леди• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
А що зробили саме ви
хватить уже у людей последние деньги выпрашивать, люди итак делали,что могли, миллионные сборы которые не всегда уходили туда куда нужно, а если нет денег воевать значит пора заканчивать
Донька подруги• 18 марта 2024
Ответ дляФизрукая
Удалено администрацией...
Физрукая• 18 марта 2024
Ответ дляДонька подруги
Удалено администрацией...
Ви адресатом не помилились? Я теж не скористалась і що?
Донька подруги• 18 марта 2024
Ответ дляФизрукая
Это не лично вам вопрос.