Білка в колесі• 19 марта 2024
Дівчата хто їздив машиною по Іспанії? )
Багато, довго і давно за кермом. В тому числі і за кордоном.
Прилетіла в Іспанію і думаю рванути в Португалію , тут всього 3-4 години, але мене щось лякають тими вуличками і можливо знаками новими?
Що скажете?
Білка в колесі
• 19 марта 2024
Ответ дляМандолина Бу
Там автобаны в основном
З малаги до фаро дорога …
Трохи щось нервую , сама не знаю чого
Мандолина Бу• 19 марта 2024
Ответ дляБілка в колесі
З малаги до фаро дорога …
Трохи щось нервую , сама не знаю чого
Большая часть между городами будет по отделанной дороге, единственное что чаще всего платной
Білка в колесі
• 19 марта 2024
Ответ дляSolecito
Як на мене легше їздити по Європі, аніж по Україні. Не бійтеся. Більша частина дороги по автобану. Знаки абсолютно такі самі. Єдине, щоб порадила - це завчасно обирати де ви будете паркуватися на місці прибуття. Ну і користуватися навігатором.
Дякую велике
Пасти Ла• 19 марта 2024
То вы по Парижу не ездили на машине. В Португалию да и вообще по Испании ездила вообще без проблем, без стрессов. Навигатор и вперед