19 марта в 16:35

В каких магазинах вы покупаете себе кофты/куртки?

и какая цена приемлима для вас?
Кусман Сиру 19 марта в 16:36
А что даст этот опрос?))
1 4
Ло Шарик 19 марта в 16:37
За куртку до 300$.
Джемперы по распродажам в уникло. Дёшево и отличное качество
вре_Динка 19 марта в 16:39
куртки джек вольфскін люблю -вони легкі і теплі для мене.
джемпери - нещодавно в океан плазі купила 1 в маж за 6к, і 5 в якомусь магазинчику на 3.5к. не заморочуюсь
5 1
Голубая фишка 19 марта в 16:40
В будь яких. Ціна до 600-700дол за куртку
заварний look 19 марта в 16:41
Где подходит там и беру. Куртки и обувь в атлетикс чаще, да 5 мне норм, дороже жаба душит. Для кофты 1000 норм, дороже мне некуда носить
Плету корзинки 19 марта в 16:42
В Массімо замовляю, наші: Sofie storee, Шипелик.
НашлаПерепискуМужа 19 марта в 16:44
В секондах все, кофти до 130 грн(і то, кашемір чи вовна), куртки до 300 грн, в ідеалі.
1 5
Всюди влазю 19 марта в 16:46
Останні 2 роки в Резервд, більше нема де. Так вже остогидло, як же я сумую за Індітексом
КоролеВешна 19 марта в 16:47
В магазинах одежды сегмента масс-маркет
пАлАвинкА 19 марта в 16:47
Ответ дляВсюди влазю
Останні 2 роки в Резервд, більше нема де. Так вже остогидло, як же я сумую за Індітексом
Розміри йдуть по їх сітці? Ви задоволені?
Шукаю стакан 19 марта в 16:49
В разных. Всё онлайн, цена приемлема до 500$
Всюди влазю 19 марта в 16:49
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В секондах все, кофти до 130 грн(і то, кашемір чи вовна), куртки до 300 грн, в ідеалі.
А ви там щось знаходите 🤷‍♀️ місяць тому за8ла подивитися - пальто Максмара гарного гірчичного кольору, але схоже що виводили пляму та залишилась ділянка майже без ворсу. І за все це майже 2000 грн
Фіфачка 19 марта в 16:51
Зимнюю куртку покупала 2 года назад, а этом году пару раз надевала - 300 дол.
Кожаную купила месяц назад - 650 дол.
Свитеры из мериноса с кашемиром заказываю в Украине, вяжут на машине, этой зимой купила один за 4500 и ни разу не надела) Прошлогодние тоже все лежат, не носила. Надевала лонгслив и дубленку - выезжала из дома за зиму один-два раза в неделю
Г@Л@В@ломка 19 марта в 16:52
В последнее время перешла на кашемир только. Цены разные. В среднем 200-300€. Курточки давно не покупала. Последние были примерно по 800€.
НашлаПерепискуМужа 19 марта в 16:55
Ответ дляВсюди влазю
А ви там щось знаходите 🤷‍♀️ місяць тому за8ла подивитися - пальто Максмара гарного гірчичного кольору, але схоже що виводили пляму та залишилась ділянка майже без ворсу. І за все це майже 2000 грн
Я в Хумані або на вагу беру, і в основному, не в сезон. Німецький зимовий пуховик сину 16 річному за 210 грн у вересні купила, в жовтні собі вовняне пальто з капюшоном за 170. Шукаю цікаві речі, мені це подобається, ну і на дорогі коштів немає.
Всюди влазю 19 марта в 17:00
Ответ дляпАлАвинкА
Розміри йдуть по їх сітці? Ви задоволені?
В мене XS/S, купую в офлайні, з приміркою. Якість наче непогана для масмаркета та й ціни доволі демократичні. Але вже набридло, воно все однакове
Меня не звали 19 марта в 17:02
Ответ дляВсюди влазю
А ви там щось знаходите 🤷‍♀️ місяць тому за8ла подивитися - пальто Максмара гарного гірчичного кольору, але схоже що виводили пляму та залишилась ділянка майже без ворсу. І за все це майже 2000 грн
Там знаходять не працюючі з купою вільного часу. Маю подругу, яка повністю в секонді одягається. Не працює і не вилазить звідти. Знає всі дні завозу і яка коли знижка
Всюди влазю 19 марта в 17:02
Ответ дляМеня не звали
Там знаходять не працюючі з купою вільного часу. Маю подругу, яка повністю в секонді одягається. Не працює і не вилазить звідти. Знає всі дні завозу і яка коли знижка
Так. Напевно треба багато часу мати, щоб перелопатити ті гори
Сон і дрімота 19 марта в 17:03
Куртки в Резервде покупаю на распродажах. До 2-2,5 тысяч. грн.
Наполеон Бонапарт 19 марта в 17:06
Ответ дляМеня не звали
Там знаходять не працюючі з купою вільного часу. Маю подругу, яка повністю в секонді одягається. Не працює і не вилазить звідти. Знає всі дні завозу і яка коли знижка
Працюю, забігаю іноді на вихідних, або в п´ятниці після роботи. Завжди щось знаходжу. То у Вас просто немає пошукового таланту)))
Всюди влазю 19 марта в 17:06
Ответ дляСон і дрімота
Куртки в Резервде покупаю на распродажах. До 2-2,5 тысяч. грн.
Це для них повна вартість. По знижках вони 1000-1500.
НашлаПерепискуМужа 19 марта в 20:04
Ответ дляМеня не звали
Там знаходять не працюючі з купою вільного часу. Маю подругу, яка повністю в секонді одягається. Не працює і не вилазить звідти. Знає всі дні завозу і яка коли знижка
Я працюю 4 роки після 10 років декрету, як не працювала, грошей було тільки на одяг в останні дні на вагу.
НашлаПерепискуМужа 19 марта в 20:05
Ответ дляВсюди влазю
Так. Напевно треба багато часу мати, щоб перелопатити ті гори
В Хумані не такі великі об´єми, особливо коли знаєш, що треба куртка чи джинси, і в дні розпродажів вже не так багато залишається.
НашлаПерепискуМужа 19 марта в 20:05
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Працюю, забігаю іноді на вихідних, або в п´ятниці після роботи. Завжди щось знаходжу. То у Вас просто немає пошукового таланту)))
І я так, теж працюю, вдягаю всю сім´ю.
Меня не звали 20 марта в 21:08
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Працюю, забігаю іноді на вихідних, або в п´ятниці після роботи. Завжди щось знаходжу. То у Вас просто немає пошукового таланту)))
Тай слава богу. Ще мені не вистачало таланту в секонді вдягатися😂