Кіма кепка• Изменено 21 марта 2024

Чи має право школа вимагати таку інформацію?

Ми повинні написати, де будемо на канікулах - дома чи кудись поїдемо. Сказала, що це керівництво вимагає від неї.

Але мені цікаво -навіщо ця інформація школі і чи я маю право її не надавати? Яка їм різниця, де буде моя дитина?
Советчица Года• 21 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
2 дiтей,10 рокiв рiзниці,ніколи не питали.
Двоє дітей, 19 і 8 років - постійно питали і в старшої. Ми навіть письмово це писали

автор Кіма кепка • 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У вас є підстави це приховувати?
В мене є бажання залишити цю інформацію приватною, бо вона стосується приватного життя і я не розумію, чому я взагалі повинна комусь щось казати і розказувати, буду я вдома чи ні. Це взагалі не їхня справа
муха в кедах• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Не вріть!
Так вы сами предложили врать🤷
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Сподіваюсь, ви так і сказали вчителю? Навіщо тему створювати?
автор Кіма кепка • 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
І у нас. Це спускають з районо. І завжди!!! є невдоволені мамці, які починають хвилі гоняти. Ну напиши: вдома, в Африці, на полюсі - ніхто ж не перевіряє. Тим більше, передається лише статистика, а не список з прізвищами.
В мене питання, яка є законна підстава вимагати таку інформацію від мене
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
Так вы сами предложили врать🤷
Лише тим, кому є що приховувати)
Аnnеt• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А у вас чому ігнор класного керівника, а не питання до її керівництва?
два года назад меня просили написать объяснительные за пропуски. написать просили в мае, а пропуски были в октябре. я сказала, что не помню уже и ничего писать не буду. больше меня не трогали. вообще, раздражает это потакание бессмысленному бюрократизму. и заявы, что я беру на себя ответственность, когда ребёнок в тревогу уходить домой, я тоже не писала, потому что я ответственность за это брать не собираюсь.
муха в кедах• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Лише тим, кому є що приховувати)
Эта информация не касается школы
автор Кіма кепка • 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Може, хтось знає, яким законом вони керуються і наскільки законна така вимога

Намазюкана нішою• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У вас є підстави це приховувати?
А с какого перепуга они это спрашивают?
Як міряти?• 21 марта 2024
Вони питают тількі за дитину, де буде дитина. Це на випадок щоб знати скільки дітей у місті .
Доктор Хаос• 21 марта 2024
нічого ви не повинні
Упругая попка• 21 марта 2024
Все життя були такі питання. І в мій час - мені 48 років, і у дитини - 21 рік.
Ну скажіть, що будете вдома, хто вас тягне за язик.
Намазюкана нішою• 21 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Ну война в стране,не просто так интересуются.
А с какой целью?
Приведите конкретные причины такого интереса
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Це питання ви можете поставити управлінню освіти. Це якщо вас дійсно цікавить відповідь. Коли ви отримаєте відповідь, ви з нами поділитеся, сподіваюсь
Губи з філером• 21 марта 2024
В нас питають завжди де дитина на канікулах.і до війни також..і коли в місто приліт- зразу питають чи все добре з дітьми
В гости звали?• 21 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Ее нет
Доктор Хаос• 21 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
ні наскільки
юрист
Червона калина• 21 марта 2024
Автор, всем пофиг где вы будете, им нужно что б бланки были заполнены о занятости детей. Не напишете вы, они сами напишут- дома, на даче и.т.п. это формальность и им по барабану местонахождение ваших детей

Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
А с какого перепуга они это спрашивают?
Я вже кілька разів повторила. Для вас треба ще раз про запит?
Червона калина• 21 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
У вас слишком много свободного времени
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
ні наскільки
юрист
Юрист з помилками?
Показушница• 21 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Нет такого. Несколько раз выезжали заграницу на каникулы, никаких прививок не требовали. Зачем сочинять как бабки на лавках
У нас в школе постоянно классами за границу ездили, никаких прививок никто не требовал
Доктор Хаос• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Юрист з помилками?
НЕ наскільки, звичайно
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
НЕ наскільки, звичайно
Вільний митець• 21 марта 2024
Таке завжди питали. Навіть в мої часи, а школу я закінчила в далекому 2010 році.
ЯспАкойнаЯ• 21 марта 2024
Вспомнилось про Снежану Денисовну и сочинение «куда и на сколько я уеду с родителями летом»
Доктор Хаос• 21 марта 2024
Ответ дляВільний митець
взагалі такого не пам’ятаю.
що було - то наприкінці чверті записували в щоденник правила поведінки на канікулах.
фан L.O.S.T.• 21 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
А у нас постійно була ця анкета.
І у нас так було завжди, з першого класу класний керівник завжди опитує батьків, вже ось 10 клас. Авторе, напишіть що будете вдома. Цю інформацію ніхто не перевіряє)
Вільний митець• 21 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
взагалі такого не пам’ятаю.
Кожні канікули не пам´ятаю, але літні були 100%. Батьки писали.