Крижана бурулька• 22 марта 2024
сепарація в дорослої жінки
життя так склалось, що я сама виховую дитину.
важке розлучення. після війни жила з батьками. в фізичному плані було легше, бо батько закривав питання (покупки, поломки, вода і т.п.), мама по дитині. коли я хворіла було легше. мені навіть операцію робили і тоді батьки були з дитиною. коли я з дитиною була в лікарні - батько привозив їжу + що потрібно.
зараз батьки вже поїхали додому, але приїжджають раз на місяць відвідати внучку (на 3-6 днів).
от коли вони є мені знову стає легше, я можу не готувати (мама любить то діло), але морально жах, ми сваримось.
коли батьки їдуть - якийсь час відчуваю пустоту, самотність, безпомічність. страх, що я сама з дитиною в чужій країні і не справлюсь.
отакі постійно качелі.
дівчинці (мені) 35+
отакі постійно качелі.
дівчинці (мені) 35+
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляПосле 18
Ну вы же сейчас на форуме. Не на посевной, не поднимая головы, пашите. Муж дал 5000, маловато конечно. Но вы этого мужчину сами привлекли в свою жизнь. И мало того, связались с ним, захотели родить от него. Родители вам и приготовят и подадут. Не теряйте время зря пока вам помогают. Ищите психолога или самостоятельно найдите литературу и подкасты по вашему запросу. Это процесс очень долгий.
а може таке бути, що я заслабка, що я не справлюсь жити самостійно і виховати дитину?
цілком сама маю на увазі.
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляПосле 18
просто насправді всі говорять про таких як я - як про одиниць.
проте, скільки жінок не вирішують всі побутові і взагалі всі питання, а вона на чоловіках чи інших людях
Любительница• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
але це ж складно.. самій працювати, забезпечувати дитину, купувати все, прибирати, займатись розвитком дитини, гуляти з нею, слідкувати за їжею, за її здоров´ям, а коли хворіє - приділяти час, лікувати (див вище - робота і складність відпроситись). плюс життя не в своїй країні, і людина одна-однісінька. хіба це реально норма для дорослих?
так усі живуть
Уси Пуси• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ну то знайдіть чоловіка. Просто смішно вже вас читати. У мене батько вже давно помер, мама вся в дачі. Батько дитини помер до її народження, тому ні аліментів, ні пенсії по втраті , ні допомоги одинокий матері (бо я працюю). Ну то, якщо ви сидите скиглите, то мені, за вашою логікою, вішатись треба? І то я не активна, не пробивна, не комунікабельна
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
так усі живуть
та як всі
в мене половина подруг не працює (і не хоче), а половина працює в своє задоволення
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
у Вас велика вже дитина? співчуваю Вам..
Гарантую неперелевки• 22 марта 2024
Так тут всего два варианта - либо Вы принимаете помощь родителей со всеми вытекающими(советы, критика, давление), либо справляетесь сами во всем и спокойно пресекаете родительские претензии. Все. Третьего не дано. Вы или взрослая во всем или психологогически ребенок тоже во всем.
И сепарация - старайтесь плавно. Все же Вам помогали, если резко оборвать связи, можете сильно обидеть родителей.
Уси Пуси• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
8 років. Так у тому і справа, що я не бачу у своєму житті нічого, через що мені треба співчувати. Вам теж треба вирости. Ну або знайти шию, якщо у вашому оточенні це норма і ідеал для досягнень
Гарантую неперелевки• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
думаєте цим ділям гірше? вони навчились жити самостійно і їм легко.
а не починати вчитись в середні роки
Я с 14 по сути сама по себе. И с ребенком почти не было помощи от моих родителей. Знаете не особо легче честно говоря. Я много умею сама, в разных ситуациях выкручусь. Но без поддержки иногда выть хочется. И самостоятельность и фактическая сепарация не спасает вовсе
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
дякую. я вже з мамою не розмовляю якийсь час після сварки.
а раніше я терпіла, просто тепер не змогла.
мама сказала, що якщо батько захворіє - це через мене і малу. мене то страшенно розізлило. ще й було сказано при дитині. тригернуло як вона в дитинстві любила казати ’от як я помру - знай, що винна в цьому ти’.
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
оце Ви крута)
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
шкода, що не маю таких знайомих чи подруг як Ви
Уси Пуси• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
оце Ви крута)
От взагалі ні. Всі це можуть. Абсолютно всі. Навіть, якщо не знають чи не впевнені. Просто беруть і роблять
Любительница• 22 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Відморожена• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
але в більшості цим займаються двоє
Ну , сдайте детей в детдом .
Крижана бурулька
• 22 марта 2024
Ответ дляВідморожена
Ну , сдайте детей в детдом .
Ви жорстока
Гарантую неперелевки• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Колись Ваші батьки з цим справились. І тисячі жінок самі теж справляються і не з однією дитиною. Це питання логістики більше, терпіння та звички
Гарантую неперелевки• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
цілком сама маю на увазі.
Якщо Вам не ставили медичних діагнозів то ні. Інфантильність не діагноз, з часом можете подолати
Гарантую неперелевки• 22 марта 2024
Ответ дляКрижана бурулька
А які в них претензії до Вас? Що вони Вам говорять що в Вас не так на їх думку? Зрозумійте, помагати без кінця не може ніхто, навіть батьки. Кожен має право на своє життя, відпочити зайвий раз, а не завжди біля дорослої доньки і внучки ходити