Ду да ду да ду• 24 марта 2024
Які туші кращі Лореалівські чи Ланкомівські?
В чому така особлива люксова туш? Вона якось особливо прокрашує вії?
Забрызжу ядом• 24 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Мені підходить виключно мейбеллін лаш сенсейшл - не осипається. Ще дуже непогана ТрішМакЕвой, але вона дорога і її треба було замовляти зі штатів.У люксових ефект краще на віях, але через пару годин все під очима
Мейбеллин лучше не покупать, там много вредных компонентов.
Бандитка Сью• 24 марта 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Читаю, и удивляюсь - чем вы все пользуетесь таким странным, что и глаза краснеют, и дубовая и высыхает и сыпется....
Много лет пользуюсь Мери Кей сенсация, вообще никаких нарекай нет ни к качеству туши, ни к качеству ресниц, глаз, носке. Вообще не понимаю, о чем люди пишут.
Зараз я вам поясню. Я користувалась Мері Кей років 3 напевно, реально кльова туш. В мене і догляд був, і пудра, тіні, помади. І паралельно роки 2 періодично лікувала очі від якогось дивного блефоріту. А потім поїхала у відпустку і не фарбувала очі днів 10 і потім на один вечір нафарбувала. От тоді і зʼясувалось від чого в мене блефоріт. Все одним махом викинула. І блефорит зник. От така «гарна» та Мері Кей
Бандитка Сью• 24 марта 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Вистачає на 5-6 місяців. Фарбуюсь практично кожного дня.
Таки зараз знижки на Мейк ап.
Ось дешевше є, тільки упаковка пошкоджена
Птица Говоруша• 24 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
О проснулась))
ФсеСама• 24 марта 2024
Ответ дляБандитка Сью
В менн і мами була алергія на оріфлейм, при чому в мене просто очі червоніли, а в мами підшкірні прищі на всю їх косметику, навіть на помади.
Бандитка Сью• 24 марта 2024
Ответ дляПтица Говоруша
То навіщо вам?)) Мейбелін купіть. Я оцінила, хоча завджи користувалась колістар,клінік і кларанс
Для мене Лореаль та Мейбілін однакові. Мейбілін купувала рожеву Sky High
Бандитка Сью• 24 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ой, а ви не та моя сусідка, старенька бабуся? Вона мені як раз нещодавно в ліфті казала, що туш дуже шкідлива для вій і краще не фарбувати 🤣🤣🤣
Забрызжу ядом• 24 марта 2024
Ответ дляБандитка Сью
Не советую их покупать.
Бандитка Сью• 24 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не советую их покупать.
🤣🙈
Так а що ви радите? Ви взагалі користуєтесь чимось?
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Ответ дляПушап Мі мі
У мене Ланком Гіпноз. Реально класна. Красиві вії, не склеюються, туш не обсипається.
Раніше купувала дешевшу. Тепер другий раз підряд лише цю.
А у меня она отпечатывается на веках
У меня Ив Сен Лоран, нравится
Пушап Мі мі• 24 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А у меня она отпечатывается на веках
У меня Ив Сен Лоран, нравится
А яка саме Ів Сен Лоран?
Бо ціна однакова. Тільки-но подивилась.
Птица Говоруша• 24 марта 2024
Ответ дляБандитка Сью
Для мене ні. Скай липне дуже мені.я купила з вигнутою щіточкою бочечкою така. Мені ідеальна.
Забрызжу ядом• 24 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А у меня она отпечатывается на веках
У меня Ив Сен Лоран, нравится
Ив Сен Лоран часто вызывает аллергию, лучше ей не пользоваться.
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я ей пользуюсь 15 лет, ношу линзы и очень глаза чувствительные.
Вы, по моему, троллите.
Забрызжу ядом• 24 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Вы, по моему, троллите.
Не троллю, попробуйте ей не пользоваться, ощутите эффект.
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Какой эффект? Ненакрашенных ресниц?
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вы на все туши пишете,что они гауно
Украиночка• 24 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Лореаль в мене є, мене все влаштовує. На Ланкомівську грошей немає.
У меня есть деньги на ланклмовскую, но покупаю лореаль. Главное- чтоб туш свежая была, а у нас люкс зачастую с теми датами, что не стоит брать
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Благоуханочка• 24 марта 2024
Ответ дляБандитка Сью
Никогда такого у меня не было. И ни у кого из моего окружения.
А индивидуальную непереносимость любой косметики никто не отменял.
Ответ дляНуКаНаКа
В мої студентські роки була туш beyu.
Срібний тюбик. Колись подружка консультантом працювала і нас всіх підсадила на неї. Ото була туш. В мене люди на вулиці питали сторонні. Вже чомусь немає їх
Згодна з вами. Мені теж 12 років назад порадила консультант в Космо в Києві в ТРЦ Магелан. Не ваша подруга ?) Хоч і дорогувато було, але ж який ефект! Теж подружок підсадила.
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Ответ дляpaloma26
Классная тушь
Забрызжу ядом• 24 марта 2024
Ответ дляpaloma26
У BeYu некачественная тушь.
Файна дівка• 24 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Вот эта
Підтримую! Теж моя улюблена. Не осипається , не робить панду, не склеює. Я беру фіолетову.
Семенівни сусідка• 24 марта 2024
Ответ дляФайна дівка
Фиолетовой нет давно,вы не в Украине ее берете? Ни на одном сайте нет(
Не пириживай• 24 марта 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Вот эта
Теж така була постійно й чорт смикнув купити ланком гіпноз. YSL більше подобається, повернуся до неї.
Не танцую- но пою• 24 марта 2024
Ваша тема напомнила мне, что у меня лежит запакованная Идол Ланком)))) подарили на НГ.
Я больше люблю тушь Бенефит с резиновой щеточкой. Ланком мне жирноваты.
Массом никогда не пользовалась
Забрызжу ядом• 24 марта 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Массом никогда не пользовалась
Бенефит плохая тушь, не многим лучше Ланкома.