Ліля Одеса• 24 марта 2024

Не можу підібрати наповнювач для кота

Наш котик дуже активно грабається, прямо дуже-дуже. Спочатку брали тофу котікс - пахне ніби приємно, але дуже розноситься лапами і не дуже економно,
Потім взяли тофу не пам´ятаю виробника - пофарбування нашого рудого в зелений.
Потім взяла сілікагель - у квартирі відчувається ніби пилова буря. Купили лоток з сіткою - він не може на неї сходити.
Дерев´яний - просто все в запісяній стружці, але котик був щасливий.
Знов взяла сілікагель котікс лаванда.
Лаванда не пахне. Але не страшно - погано, що я не розумію, як ним користуватися. Насипала - він сходив, все перемішав і більше не хоче, бо йому явно воняє...
Кіт зі смітника, взятий у місяць. У нас уже 5...
freedom_2015• 24 марта 2024
VanCat Lavender Бентонітовий наповнювач, з ароматом лаванди-такий використовуємо давно
Prervana• 24 марта 2024
Купить туалет-домик вам что мешает?)
Letruaa• 24 марта 2024
Ответ дляPrervana
Купить туалет-домик вам что мешает?)
Возможно цена, не думали?
angelo4ka• 24 марта 2024
У моего кота силикагелевый, пылевой бури не вижу. Обычный из АТБ.
Prervana• 24 марта 2024
Ответ дляLetruaa
Возможно цена, не думали?
600 гривен? Она на наполнитель уже раза в 3 больше потратила, на эксперименты
klaraneill• 24 марта 2024
у меня белый бентонитовый, по запаху лучше всего подошел и не слипается, как соевый. ну а то, что кусочки везде, так это с любым так, увы. не бывает наполнителя, который коты не разнесут везде)
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляangelo4ka
Як ви його насипаєте? Зразу багато? І як міняється?
klaraneill• 24 марта 2024
Ответ дляPrervana
а в туалет-домик разве не нужен наполнитель? ну и коты его могут не признавать, как туалет
marata• 24 марта 2024
У мене силікагель вже 13 років - нічого не воняє, не розноситься, пилу нема. Беру Animall. Змінюю повністю раз на тиждень
krola• 24 марта 2024
Ответ дляangelo4ka
У меня тоже такой, там большие гранулы. Единственно может погребти и тогда нужно замести, что бы не раздавливать тапком гранулы которые выпали на пол.А так норм наполнитель.
angelo4ka• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Весь пакет, но у нас высокий лоток. До месяца примерно не меняю, если точно недели 3
Prervana• 24 марта 2024
Ответ дляklaraneill
В туалете домике нет проблем с разбрасыванием. Можно хоть тофу, хоть бентонит. Прекрасно его коты признают, снимается дверца-шторка на первых порах, чтобы не было препятствия
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Так мені треба щось насипати, і так, щоб не було запаху сечі, і щоб мій балуваний замориш його признав хоча б декілька разів, а не міняти весь наповнювач щоразу
krola• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Це не мені питання, але в мене теж силікагельз АТБ. Висипати весь, какашки забираю совком спеціальним і все. А так вистачає неділі на 3. Потім весь змінюю.
krola• 24 марта 2024
Ответ дляangelo4ka
І я так же. Точно недели на 3 хватает. Какашки забираю только
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляmarata
А який шар ви настпаєте?
floxey• 24 марта 2024
Деревний на сітку зверху, стружку просіювати.
І якщо дуже гребеться, то великий закритий лоток.
Prervana• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Любой дорогой бентонит. ROCAT, VANCAT, Animall и другие. Которые с ароматом лаванды, мыла или детской пудры. Это турецкие бентониты, мелкие, шикарные. С нашими Барсами они не идут ни в какое сравнение, совсем другой эффект
krola• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Ну силикогель точно не воняє 2-3 неділі. Я беру з АТБ. Пилу немає. Какашки заберайте і все
arx4• 24 марта 2024
В мене бетонітовий мілкий або середній. Він гарно береться кликами, легко убирати пісюшки. Купили високий лоток, то нормально
klaraneill• 24 марта 2024
Ответ дляPrervana
присоединяюсь, хорошая вещь
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
В нас реально воняє, але тепер я думаю, що я мало насипала... але там з´являються жовті піщинки і він уже не хоче, ходить мявкає, терпить, поки не помию
marata• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
А який шар ви настпаєте?
Не прям багато - дно покрити й на см 2
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляmarata
Не прям багато - дно покрити й на см 2
Я ніби так і насипаю, може, лоток замалий? Ніби взяла звичайний, невеликий...
floxey• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Будь-якого наповнювача треба насипати шаром 5-7 см. Якщо у вас ще й кіт вибагливий до чистоти, то обирайте наповнювач, який вам буде не накладно часто міняти повністю.
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляfloxey
Буде дешевше купити йому дачу
Карамелінка• 24 марта 2024
Древесный наполнитель насыпаю на решетку. Наполнителя много не сыплю, буквально жменю. Кошка активно гребёт. Мокрая стружка ссыпается на дно лотка, по квартире ничего не разносится. Попробуйте.
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Колись у мене була супер породиста персидська дама. Ходила тільки на сітку, а в куточку мало бути жменька наповнювача для какульок. І все. Ніяких витребеньок. Тому я в шоці від цього безпритульника :)
floxey• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Буде дешевше купити йому дачу
Економно, це як я вище писала, деревний на сітку. Стружку просіюєете, викидаєте і підсипаєте новий. Повністю змінювати треба рідко.
Ну і коли кіт вже дозрів, то запах сечі стає різким. Після стерилізації запах стане менш інтенсивним.
Natalia505• 24 марта 2024
В мене дерев´яний, все влаштовує. Не розсипає, не воняє.