Ліля Одеса• 24 марта 2024

Не можу підібрати наповнювач для кота

Наш котик дуже активно грабається, прямо дуже-дуже. Спочатку брали тофу котікс - пахне ніби приємно, але дуже розноситься лапами і не дуже економно,
Потім взяли тофу не пам´ятаю виробника - пофарбування нашого рудого в зелений.
Потім взяла сілікагель - у квартирі відчувається ніби пилова буря. Купили лоток з сіткою - він не може на неї сходити.
Дерев´яний - просто все в запісяній стружці, але котик був щасливий.
Знов взяла сілікагель котікс лаванда.
Лаванда не пахне. Але не страшно - погано, що я не розумію, як ним користуватися. Насипала - він сходив, все перемішав і більше не хоче, бо йому явно воняє...
Кіт зі смітника, взятий у місяць. У нас уже 5...
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляКарамелінка
Древесный наполнитель насыпаю на решетку. Наполнителя много не сыплю, буквально жменю. Кошка активно гребёт. Мокрая стружка ссыпается на дно лотка, по квартире ничего не разносится. Попробуйте.
Спробувала. Грібся так, що сітку витягнув і туалет перевернув
Карамелінка• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
А лоток у вас какой? С высокими бортами?
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Так, я теж думаю , що нашому кабанчику уже 6 місяців, і 4 кг ваги, то, видно, вже пора йти до ветеринара
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляКарамелінка
Так, 20 см
Prervana• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Я ніби так і насипаю, може, лоток замалий? Ніби взяла звичайний, невеликий...
Вот размер лотка, который порадует абсолютно любого кота. Покупайте настолько большой, насколько можете впихнуть. У меня это тазик строительный. Они бывают цветные. На рынках продаются, там где миски всякие. Стоят гривен 250-300
floxey• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Сітка глибока чи зверху?
Карамелінка• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Так, 20 см
Ого, у нас обычный 13 см и сетка не на самом дне, а глубокая как сам лоток, коту вытянуть ее невозможно.
автор Ліля Одеса • 24 марта 2024
Ответ дляfloxey
Сітка глибока чи зверху?
Знизу. Був дома сам, так би почула. Але він завзятий. І сильний.
floxey• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Наповнювача багато? В мене один кіт великий кабан 7 кг, риє як бульдозер. Насипаю товстий шар наповнювача на сітку, то він до неї навіть не дістає. Другий лоток великий закритий, там нажаль сітки нема, тому доводиться використовувати інший наповнювач.
JaSonechko• 24 марта 2024
Для тех, кто с улицы, хорошо заходит бентонитовый наполнитель. Он наиболее похож на естественную среду.
Чтоб не раскапывал по всей хате, нужен лоток с бортиком. У меня справился с задачей даже дешевый Природа.
Сетка в лотке не нужна, она мешает котам.
На Али есть коврики сотами, если постелить под лоток либо перед ним, наполнитель с лап останется на таком коврике.
JaSonechko• 24 марта 2024
Ответ дляЛіля Одеса
Буде дешевше купити йому дачу
У меня бентонитовый, слоем именно в полпачки, см 7-10 точно. Полностью всего пару раз меняла. Просто выбрасываю комки и Г. Кошке норм, нам тоже.
Я покупаю Чемпион за 91грн. Моей кошке его хватает недели на 3. Из более дорогих пробовали Энимал. Ну я разницы не заметила. Вернулись к Чемпиону.
JaSonechko• 24 марта 2024
Ответ дляPrervana
У Вас прям зверячий санузел)))
Prervana• 24 марта 2024
Ответ дляJaSonechko
У Вас прям зверячий санузел)))
Ну так 7 котов) нужны условия