sofiko_k• Изменено 26 марта 2024

Переоформление ВПО. Муж не ВПО, могу без него переоформить

Дано:
я, дети 3 и 13 лет- мы ВПО, муж не оформлялся ВПО, официально не работает.
Читала, что для переоформления обязательно теперь справка, что муж оформлен в центре занятости. Что доходы считаются на семью. Но не находила в интернете перечень документов, где было бы прописано обязательно справку по мужу нести.

Девочки, подскажите из личного опыта имеет ли смысл идти переоформлять документы на продолжение выплат по ВПО без справки по мужу? Спасибо
Gvenna• 26 марта 2024
Якщо він з вами не живе, його можна не брати до уваги (для документів).
Тільки акт про непроживання треба.

Gvenna• 26 марта 2024
Власний досвід навряд чи хтось підкаже, бо ще триває збір документів, невідомо в кого прийняли, в кого ні. Нікому з моїх знайомих дівчат хто переоформив в березні, ще впо не приходило. Хоч би прийшло в квітні.
Може в кого є інша інфа, послухаю.
автор sofiko_k • 26 марта 2024
Ответ дляGvenna
Може в кого є інша інфа, послухаю.
спасибо, что написали. Просто думаю, стоит ли вообще сдавать документы и примут ли их.
inneska-85• 26 марта 2024
Спросите тут
https://t.me/pravonazahyst
Gvenna• 26 марта 2024
Ответ дляsofiko_k
Ну...вважаю що краще спробувати, ніж не спробувати.
Переліку документів як такого нема ніде. Все на словах.
Багато випадків, коли з першого разу не приймали документи, дівчата щось доносили їм.
У мене теж 3 і 13 років, я подала тільки довідку старшого зі школи про дистанційне навчання і акт про фактичне проживання, завірений сусідами і депутатом мого району, в якому вписані тільки я і діти, тобто підтвердження що чоловік не проживає тут і його не беремо до уваги.
Щоправда, він офіційно працевлаштований,але я бачу що до всіх чоловіків доскіпуються, і влаштованих, і ні. Таке враження що це переоблік чоловіків для тцк а не переоформлення доходів жінок і дітей, від війни переїхавших, для цієї допомоги взагалі не бачу сенсу чоловіка до уваги брати, люди тікали від війни, яка різниця шо там з чоловіком.

Прийняли, але гарантії нема, що нарахують.
автор sofiko_k • 26 марта 2024
Ответ дляGvenna

а мне бухгалтер в сельсовете так и сказала, для чего думаете все эти заморочки с мужьями придумали, чтобы пересчитать всех поголовно.
автор sofiko_k • 26 марта 2024
Ответ дляinneska-85
Спросите тут
https://t.me/pravonazahyst
спасибо

Eva030330• 26 марта 2024
У нас такая же история. Муж ВПО, а я нет.
Когда ходили переоформляться, то я принесла справку с центра занятости. Иначе никак, так мне сказали на консультации
ЕжеМышь• 26 марта 2024
Ответ дляsofiko_k
Тю, так все данные и так давным давно в тцк есть, паспорт, код точно
ARTEM1412• 26 марта 2024
Yana-36• 26 марта 2024
А підкажіть чи передає ЦНАП документи чоловіка в військомат чи вони не мають права.
Eлизавета• 28 марта 2024
Нам відмовили.Документи подавала в кінці лютого.Я і діти(до 14 років) ВПО, навчання онлайн.Чоловік не ВПО знаходиться на окупованій території, не працює. Причина відмови- один із батьків повинен працювати або перебувати на обліку в центрі зайнятості.
автор sofiko_k • 29 марта 2024
Ответ для Eлизавета
плохо