27 марта в 10:04

Пігментація: хлоазма чи щось злоякісне?

Маю таку пігментацію. Цієї зими що тільки не робила для її видалення. 5 разів лазер, різні косметологічні засоби і пілінги. Результату нуль, вона завжди поверталась і більше, ніж була до. Під час появи свербить. Потім ніби як не турбує. Над шкірою не возвишається, не кровить, але края нерівні, колір неоднорідний. Після лазера ставала чорною. Була в лікаря на дерматоскопії, каже хлоазма. Приймаю ОК 8 років, ніби від них. Але дефект жахливий, консилером не перекривається. Може, хтось знається на питанні? Питань два: 1. Наскільки ця штука небезпечна? 2. Як її позбутися? Відмінити ОК не маю можливості, так як призначені за медичними показниками.
2 4
ВундерКИНГ 27 марта в 10:09
Мне рекомендовали IPL-Lumecca, буду делать осенью. Вам в любом случае только с дерматологом решать вопрос.
Благоуханочка 27 марта в 10:43
Оно безопасное, чисто косметический недостаток.
По способам удаления - решать с эстетистами.
Пошаманю 27 марта в 10:45
Від ОК. Гормони - це найгірше. Призначають, куди треба і не треба. Я не думаю , щоб 8 років вони вам так були потрібні. Краще вже операцію зробити, ніж повністю втратити здоров´я і печінку.
Залізо не п´єте? Ще буває , як іржавчина виступає на шкірі, особливо ніг,і довго не сходить. Часто , коли крапельниці призначають недоумки
Налогообложу 27 марта в 11:43
Ответ дляПошаманю
Від ОК. Гормони - це найгірше. Призначають, куди треба і не треба. Я не думаю , щоб 8 років вони вам так були потрібні. Краще вже операцію зробити, ніж повністю втратити здоров´я і печінку.
Залізо не п´єте? Ще буває , як іржавчина виступає на шкірі, особливо ніг,і довго не сходить. Часто , коли крапельниці призначають недоумки
Пещерный человек, е мое..
Железо выступает на коже, ну, пипец же темный человек
Где ж вы беретесь и, главное, как выживаете без лечения, но, с упругой и здоровой печенкой…
Непереможна 27 марта в 13:11
Ответ дляВундерКИНГ
Мне рекомендовали IPL-Lumecca, буду делать осенью. Вам в любом случае только с дерматологом решать вопрос.
У мене менш виражена пігментація, не бере Люмекка.
ВундерКИНГ 27 марта в 13:49
Ответ дляНепереможна
У мене менш виражена пігментація, не бере Люмекка.
А где вы делали?
Непереможна 27 марта в 14:51
Ответ дляВундерКИНГ
А где вы делали?
The Fame і Skin Medical на Подолі. Судини прибрала, а от пігмент так і лишився.
ВундерКИНГ 27 марта в 14:54
Ответ дляНепереможна
The Fame і Skin Medical на Подолі. Судини прибрала, а от пігмент так і лишився.
Спасибо. Мне напаривали клинику Ecxellence, как-то мне не понравилось это
Пошаманю 27 марта в 15:19
Ответ дляНалогообложу
Пещерный человек, е мое..
Железо выступает на коже, ну, пипец же темный человек
Где ж вы беретесь и, главное, как выживаете без лечения, но, с упругой и здоровой печенкой…
Я б ответила, да в бан не хочется...
Непереможна 27 марта в 15:29
Ответ дляВундерКИНГ
Спасибо. Мне напаривали клинику Ecxellence, как-то мне не понравилось это
Комусь і допомогає, тут дівчата писали, що результат був, але потрібно щоб висока потужність була. Але бачу, що у багатьох досвід різний, як і позитивний,так і негативний. Мені радили апарат Cutera, може восени дам другий шанс фотоомолодженню.
Пошаманю 27 марта в 16:16
Ответ дляНалогообложу
Пещерный человек, е мое..
Железо выступает на коже, ну, пипец же темный человек
Где ж вы беретесь и, главное, как выживаете без лечения, но, с упругой и здоровой печенкой…
Врач трихолог- эндокринолог к.м.н.
Специально для ’ не пещерных’.
Особенно, к прочтению 4й скрин.
автор Трейдер кріпти 27 марта в 17:44
От люди, хто ставить ржущій емодзі: вам реально смішно з цього? Що тут нафіг смішного?
Пошаманю 27 марта в 18:44
Ответ дляТрейдер кріпти
От люди, хто ставить ржущій емодзі: вам реально смішно з цього? Що тут нафіг смішного?
Та то, не зважайте. У них в житті поки все по приколу.
У вас генетична схильність до вироблення меланіну , порушення у детоксикаціїї печінкою статевих гормонів. Перше, на що грузять синтетичні гормони - це печінка. У вас хоч пройде хлоазма після відміни, хоч залишиться і буде ще більше плям. Є люди, кому гормони категорично не можна приймати, то лікарі знаходять інший метод лікування. Хлоазма і є індикатором, що їх багато в організмі, і печвнкові ферменти , мабуть, не в порядку.
автор Трейдер кріпти 27 марта в 20:24
Ответ дляПошаманю
Та то, не зважайте. У них в житті поки все по приколу.
У вас генетична схильність до вироблення меланіну , порушення у детоксикаціїї печінкою статевих гормонів. Перше, на що грузять синтетичні гормони - це печінка. У вас хоч пройде хлоазма після відміни, хоч залишиться і буде ще більше плям. Є люди, кому гормони категорично не можна приймати, то лікарі знаходять інший метод лікування. Хлоазма і є індикатором, що їх багато в організмі, і печвнкові ферменти , мабуть, не в порядку.
Дякую за обґрунтовану відповідь) Буду розбиратися з печінкою… Якби ж я могла їх відмінити, ті ОК…
Пошаманю 27 марта в 20:51
Ответ дляТрейдер кріпти
Дякую за обґрунтовану відповідь) Буду розбиратися з печінкою… Якби ж я могла їх відмінити, ті ОК…
По аналізах може бути все відносно нормально.
А функціонально , ні.
КоК ще підвищують вміст фосфору і знижують цинк. Порушується зв´язок гіпофіз - щитоподібна залоза - яєчники, через те , що гормони їх ’ відключили’. Де проблеми з щитоподібною, там і інсулінорезистентність. Ви вже довго їх п´єте. Треба і загальний аналіз крові робити , бо, як підвищений білірубін, то і еритроцитів більше і щильніше.
Все ж можна ще гінекологів пошукати, нехай скомбінують інші препарати.