28 марта в 20:43

Кайфонула в Брокарді

Вирішила зробити собі сюрпрайз) Піти в брокард по помаду, туш. Купила. І знаєте отримала якесь естетичне задоволення, навколо так все гарно, я себе відчула як принцеса, тільки не смійтесь) . Не знаю, що зі мною таке. Але тепер рука тягнеться до нової туші, вранці коли прокидаюсь на роботу, отримую якесь естетичне задоволення
показать весь текст
автор Заздрість то погано 28 марта в 20:55
Ответ дляФайна дівка
Вітаю!. Я теж купила собі в Брокар тіні для повік ,дуже подобаються,навіть візуально. А були часи,коли заходили з чоловіком і купували 2-3 парфюма, еххх
А в мене були часи, коли не могла і Лореаль собі дозволити, пару років тому:) Ів Роше для мене люксом була😊. Купувала недороге і по відгуках. Тепер вирішила, що поступово буду на люкс переходити, не все зразу звичайно. Але хай всього буде небагато, але більш якісне
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта в 20:56
Ответ дляБойова
спасибо, посмотрю
Я 20 лет в линзах, много перепробовала уже...
Чтооооооооооо? 28 марта в 20:56
Ответ дляФайна дівка
Вітаю!. Я теж купила собі в Брокар тіні для повік ,дуже подобаються,навіть візуально. А були часи,коли заходили з чоловіком і купували 2-3 парфюма, еххх
Я раніше у грудні під -40% могла одразу 5-6 одиниць взяти і обовʼязково парфюм, при чому у великому обʼємі. Зараз через ср@ну русню вже так не розгуляєшся. Та й полички напівпорожні
Файна дівка 28 марта в 20:56
Ответ дляЗаздрість то погано
А в мене були часи, коли не могла і Лореаль собі дозволити, пару років тому:) Ів Роше для мене люксом була😊. Купувала недороге і по відгуках. Тепер вирішила, що поступово буду на люкс переходити, не все зразу звичайно. Але хай всього буде небагато, але більш якісне
Це правильне рішення. До речі,тіні я купила теж Кларенс ,
автор Заздрість то погано 28 марта в 20:57
Ответ дляФайна дівка
О,це мої улюблені
Мені теж сподобались. В мене перестали губки облазити, бо раніше це була катастрофа якась(Так сохли, що корочки до крові здирала.
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта в 20:57
Ответ дляМама Карло
Вы молодец! Поздравляю вас с приятными покупками!!
Я недавно купила давно желаемый парфюм и теперь испытываю эстетическое наслаждение даже когда просто беру в руки флакон.
Расскажите пожалуйста,какой?
Я охотилась тоже на духи Майкл Корс, не могла в Украине найти, на ебей нашла, теперь они стоЯт и мне жалко брызгать)
Чтооооооооооо? 28 марта в 20:58
Ответ дляБойова
очень много лет ни чем не пользовалась. просто помню в начале накрасилась, и чуть не вынула глаза, так пекли. а сейчас захотелось хорошую тушь попробовать
Я схильна до алергії, але в мене скоріше на тіні буде реакція, якщо на слизову потраплять. На Ланком не памʼятаю щоб очі реагували. Зараз Сінсаі користуюсь і теж наче все добре
Бутерброд и я 28 марта в 20:58
Ответ дляЗаздрість то погано
Просто розумієте, я постійно працюю, рідко коли куди вибираюсь, після роботи можу в Єву зайти по гель для душу, дезік. А так рідко гарно одягаюсь на роботу, бо рано їду мене ніхто не бачить, пізно приїжаю теж ніхто не бачить, та ще й на роботі в уніформі весь час. В вихідний день поїхала в місто , щоб розвіятись, бо відчула, що загналась як кобилка( зайшла в брокард, купила, те, про що раніше тільки мріяти могла🙄. Відчула себе принцесою, і класно бути жінкою
Та не оправдывайтесь перед ней. Ей вот в кайф абьюзить
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта в 20:59
Ответ для_Анна_83
Я вам завидую: получить такие эмоции от похода в магазин...
Вы тему про шубу создавали и вам её за&рали. Приятно было?
Бутерброд и я 28 марта в 21:00
Ответ дляЗаздрість то погано
Не помаду, не вірно написала. А блиск Кларанс) в такому довгому тюбику 19 відтінок
Покажите.
Люблю такое рассматривать.
Вот почему то такие же ощущения как в детстве , когда у бабушки доставала коробку из под леденцов навергое 20 х годов а может и дореволюционные и там всякие старинные пуговички , и их рассматривать
автор Заздрість то погано 28 марта в 21:00
Ответ дляпу_пугренчик
Ви мене надихнули.Плюну на все і обновлю свою декоративну косметику.Бо зараз на себе начхати, кожну копійку збираю, трясуся щоб не витрачати, що треба мати вільні фінанси( не квартира, дача, лахи) під рукою в цей час
Я теж стараюсь не тринькати гроші. Раніше після роботи заходила в АТБ і купляла всякі цукерки, йогурти, ковбаски, сирки і тому подібне. Запросто лишала по 200 і більше грн. Потім отямилась, коли набрала 10 кг, зрозуміла, що так діло не піде, треба брати себе в руки. Оминаю АТБ, одразу на маршрутку йду, а там приїду вже сил нема готувати щось. І от зекономила на чомусь, і видерла з себе врешті решт копієчку на щось дорожче.
Мама Карло 28 марта в 21:00
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Расскажите пожалуйста,какой?
Я охотилась тоже на духи Майкл Корс, не могла в Украине найти, на ебей нашла, теперь они стоЯт и мне жалко брызгать)
Никого не удивлю. Флёр наркотик 100 мл. Вернее, даже не купила, а муж на др подарил. Но у меня столько радости! Меня всегда давила жаба купить его, брала ароматы дешевле, а его брала только на распив. А сейчас всё оставила в сторону и купаюсь в нем))
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта в 21:01
Ответ дляМама Карло
Никого не удивлю. Флёр наркотик 100 мл. Вернее, даже не купила, а муж на др подарил. Но у меня столько радости! Меня всегда давила жаба купить его, брала ароматы дешевле, а его брала только на распив. А сейчас всё оставила в сторону и купаюсь в нем))
Класс, поздравляю!
автор Заздрість то погано 28 марта в 21:01
Ответ дляЗ родзинкою
Мой любимый ❤️ тоже 19-й
Так🥰Він шикарний. До цього користувалась бальзамом Нівея з вишенькою. Зовсім різні відчуття
Мама Карло 28 марта в 21:03
Ответ дляЗаздрість то погано
Так🥰Він шикарний. До цього користувалась бальзамом Нівея з вишенькою. Зовсім різні відчуття
Вы так ’вкусно’ пишите. Сейчас начитаюсь вас и пойду смотреть что же там за блеск для губ)) Хотя не крашу губы уже лет 15)))
автор Заздрість то погано 28 марта в 21:04
Ответ дляФайна дівка
Це правильне рішення. До речі,тіні я купила теж Кларенс ,
В мене старенькі макс фактор. Інколи користуюсь, але 2-3 години і їх немає на повіках. Може через те, що без бази наношу
Глас_Народа 28 марта в 21:04
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вы тему про шубу создавали и вам её за&рали. Приятно было?
Не помню. Может и создавала. Если не помню, то наверное мне похрен)
Фенте Фря 28 марта в 21:04
Супер, автор, вітаю. Треба вміти радіти маленьким радостям та таким приємним дрібницям,з цього і складається життя.
Що саме купили?))
любименькая 28 марта в 21:05
Не ходжу туди, тільки один раз купувала кісточки для макіяжу та Діор парфуми
В них націнка в рази більша,сенс який переплачувати ?
Чтооооооооооо? 28 марта в 21:06
Ответ дляЗаздрість то погано
А в мене були часи, коли не могла і Лореаль собі дозволити, пару років тому:) Ів Роше для мене люксом була😊. Купувала недороге і по відгуках. Тепер вирішила, що поступово буду на люкс переходити, не все зразу звичайно. Але хай всього буде небагато, але більш якісне
І це правильно. Краще мінімум косметики, але якісної. А Ів Роше до речі не дешева зараз - туш 600-700 грн. За такі гроші Коллістар чи Клінік по знижці можна спіймати
Отжигающая 28 марта в 21:07
Ответ длялюбименькая
Не ходжу туди, тільки один раз купувала кісточки для макіяжу та Діор парфуми
В них націнка в рази більша,сенс який переплачувати ?
Там часто акції то на одне, то на інше, з акціями виходить ціна «як у всіх». В минулому місяці картки на наступну покупку на -30 роздавали, наприклад
Щедрик ведрик 28 марта в 21:07
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я раніше у грудні під -40% могла одразу 5-6 одиниць взяти і обовʼязково парфюм, при чому у великому обʼємі. Зараз через ср@ну русню вже так не розгуляєшся. Та й полички напівпорожні
А у нас брокард был в просторе, Кременчуг,который сатанисты разбомбили (((((
дамаБезСобачки 28 марта в 21:08
Це прекрасно,що ви отримали і досі отримуєте задоволення.Я теж таке люблю
Чтооооооооооо? 28 марта в 21:08
Ответ дляЩедрик ведрик
А у нас брокард был в просторе, Кременчуг,который сатанисты разбомбили (((((
Сволота. Вони за це довго розплачуватись будуть
Щедрик ведрик 28 марта в 21:11
Ответ дляЧтооооооооооо?
Сволота. Вони за це довго розплачуватись будуть
Меня рвало , когда их блогеры и в новостях говорили что это был безлюдный склад ,и это все фейк.до сих пор помню эту безысходность когда слышишь ложь ,и ничего доказать не можеш
4 1
Miss Lisi4ka 28 марта в 21:11
Я могу носкам из перехода радоваться как ребенок, а тут кому-то косметика не угодила) Автор, понимаю вас, я тоже люблю все эти штучки.
автор Заздрість то погано 28 марта в 21:12
Ответ дляБутерброд и я
Покажите.
Люблю такое рассматривать.
Вот почему то такие же ощущения как в детстве , когда у бабушки доставала коробку из под леденцов навергое 20 х годов а может и дореволюционные и там всякие старинные пуговички , и их рассматривать
Може трішки фон невдалий, але це моя солодка карамелька
9 2 1
автор Заздрість то погано 28 марта в 21:13
Ответ дляФенте Фря
Супер, автор, вітаю. Треба вміти радіти маленьким радостям та таким приємним дрібницям,з цього і складається життя.
Що саме купили?))
Блиск кларанс 19 відтінок і туш Ланком. Хочу ще олівчик для брів YSL затестила текстуру, сподобався
автор Заздрість то погано 28 марта в 21:13
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я могу носкам из перехода радоваться как ребенок, а тут кому-то косметика не угодила) Автор, понимаю вас, я тоже люблю все эти штучки.
Я теж)
Фенте Фря 28 марта в 21:18
Ответ дляЗаздрість то погано
Блиск кларанс 19 відтінок і туш Ланком. Хочу ще олівчик для брів YSL затестила текстуру, сподобався
Ой клас! Кларанс блиски чудові просто. Це доречі марка якою британська королівська родина користуєтся)) У Ланком також класні туші, в мене Idol колись буда дуже класна, але я на більш натуральні коричневі перейшла.
Олівчик також беріть, як сподобався і є можливість, скільки того життя