28 марта в 20:43

Кайфонула в Брокарді

Вирішила зробити собі сюрпрайз) Піти в брокард по помаду, туш. Купила. І знаєте отримала якесь естетичне задоволення, навколо так все гарно, я себе відчула як принцеса, тільки не смійтесь) . Не знаю, що зі мною таке. Але тепер рука тягнеться до нової туші, вранці коли прокидаюсь на роботу, отримую якесь естетичне задоволення
Пургену мне 28 марта в 20:44
Классно!
13 2
So_so 28 марта в 20:44
Это супер
17 2
_Анна_83 28 марта в 20:44
Как мало вам нужно...
35 7 1
Бяки-козяки 28 марта в 20:44
Ну то й чудово! Кайфуйте кожен день і білуйте себе частіше ❤️
20 2
автор Заздрість то погано 28 марта в 20:45
Ответ для_Анна_83
Как мало вам нужно...
Це не означає, що це моя єдина цінність у житті❤️ я просто розповіла про свій досвід
24 2
Бойова 28 марта в 20:46
пользуясь случаем, посоветуйте хорошую тушь. у меня линзы. что б глаза не пекла
2 1
Запасная спина 28 марта в 20:46
Я на гараж сейл хотіла потрапити, подивилася де той тц проспект і передумала🤣. Такі дебряки, поки доїдеш, поки назад, то день пройде.
3 1
_Анна_83 28 марта в 20:46
Ответ дляЗаздрість то погано
Це не означає, що це моя єдина цінність у житті❤️ я просто розповіла про свій досвід
Я вам завидую: получить такие эмоции от похода в магазин...
27 3
автор Заздрість то погано 28 марта в 20:46
Чи напишуть зараз про те, що вся косметика з Брокарду шкідлива?)🤣
8 2
Чтооооооооооо? 28 марта в 20:47
Це добре. Вітаю вас
Чтооооооооооо? 28 марта в 20:48
Ответ для_Анна_83
Как мало вам нужно...
Може потрібно і багато, але вміє отримувати задоволення від простих звичайних речей. І це дійсно круто
18 3
Нехай щастить 28 марта в 20:48
Ответ дляЗаздрість то погано
Чи напишуть зараз про те, що вся косметика з Брокарду шкідлива?)🤣
Не шкідлива, але невиправдано дорога
6 2
Вот Она Я 28 марта в 20:48
Ответ дляЗаздрість то погано
Чи напишуть зараз про те, що вся косметика з Брокарду шкідлива?)🤣
И вообще там всё плохое, а вы нищеброд. 😂
Надо было в дьютик сгонять за помадой

А вообще я вам немного завидую. Меня почему-то ничего не радует
So_so 28 марта в 20:48
Ответ для_Анна_83
Как мало вам нужно...
Счастье не в том, чтобы иметь много, а в том, чтобы уметь радоваться тому, что есть, это дано далеко не всем.
Вбигудях 28 марта в 20:48
Ответ дляЗаздрість то погано
Чи напишуть зараз про те, що вся косметика з Брокарду шкідлива?)🤣
Не, подделка!
9 1
Чтооооооооооо? 28 марта в 20:49
Ответ дляЗаздрість то погано
Чи напишуть зараз про те, що вся косметика з Брокарду шкідлива?)🤣
Якщо дійсно хочете екстриму, то напишіть ТМ чи викладіть фото. Ефект буде миттєвий
Крапипопка 28 марта в 20:50
А яку помаду купили?
автор Заздрість то погано 28 марта в 20:50
Ответ для_Анна_83
Я вам завидую: получить такие эмоции от похода в магазин...
Просто розумієте, я постійно працюю, рідко коли куди вибираюсь, після роботи можу в Єву зайти по гель для душу, дезік. А так рідко гарно одягаюсь на роботу, бо рано їду мене ніхто не бачить, пізно приїжаю теж ніхто не бачить, та ще й на роботі в уніформі весь час. В вихідний день поїхала в місто , щоб розвіятись, бо відчула, що загналась як кобилка( зайшла в брокард, купила, те, про що раніше тільки мріяти могла🙄. Відчула себе принцесою, і класно бути жінкою
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта в 20:55
Ответ дляЗаздрість то погано
Просто розумієте, я постійно працюю, рідко коли куди вибираюсь, після роботи можу в Єву зайти по гель для душу, дезік. А так рідко гарно одягаюсь на роботу, бо рано їду мене ніхто не бачить, пізно приїжаю теж ніхто не бачить, та ще й на роботі в уніформі весь час. В вихідний день поїхала в місто , щоб розвіятись, бо відчула, що загналась як кобилка( зайшла в брокард, купила, те, про що раніше тільки мріяти могла🙄. Відчула себе принцесою, і класно бути жінкою
Не оправдывайтесь. Купили,умница, надо себя радовать!
автор Заздрість то погано 28 марта в 20:52
Ответ дляКрапипопка
А яку помаду купили?
Не помаду, не вірно написала. А блиск Кларанс) в такому довгому тюбику 19 відтінок
Чтооооооооооо? 28 марта в 20:52
Ответ дляБойова
пользуясь случаем, посоветуйте хорошую тушь. у меня линзы. что б глаза не пекла
А якими ви раніше користувались? Радити можна багато, бо смаки у всіх різні. Мені подобається Ланком та Сінсаі. Діор не дуже сподобалась
Файна дівка 28 марта в 20:53
Вітаю!. Я теж купила собі в Брокар тіні для повік ,дуже подобаються,навіть візуально. А були часи,коли заходили з чоловіком і купували 2-3 парфюма, еххх
5 1 1
Файна дівка 28 марта в 20:54
Ответ дляЗаздрість то погано
Не помаду, не вірно написала. А блиск Кларанс) в такому довгому тюбику 19 відтінок
О,це мої улюблені
ЭкстрасенсиХаЯ 28 марта в 20:54
Ответ дляБойова
пользуясь случаем, посоветуйте хорошую тушь. у меня линзы. что б глаза не пекла
Я купила Ив Сен Лоран, глазам комфортно очень
Я Вас не боюся 28 марта в 20:54
Сейчас столько звиздеца вокруг творится, что даже такая раньше незначительная мелочь может сделать настроение
Бойова 28 марта в 20:55
Ответ дляЧтооооооооооо?
А якими ви раніше користувались? Радити можна багато, бо смаки у всіх різні. Мені подобається Ланком та Сінсаі. Діор не дуже сподобалась
очень много лет ни чем не пользовалась. просто помню в начале накрасилась, и чуть не вынула глаза, так пекли. а сейчас захотелось хорошую тушь попробовать
пу_пугренчик 28 марта в 20:55
Ви мене надихнули.Плюну на все і обновлю свою декоративну косметику.Бо зараз на себе начхати, кожну копійку збираю, трясуся щоб не витрачати, що треба мати вільні фінанси( не квартира, дача, лахи) під рукою в цей час
Мама Карло 28 марта в 20:55
Вы молодец! Поздравляю вас с приятными покупками!!
Я недавно купила давно желаемый парфюм и теперь испытываю эстетическое наслаждение даже когда просто беру в руки флакон.
Бойова 28 марта в 20:55
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я купила Ив Сен Лоран, глазам комфортно очень
спасибо, посмотрю
З родзинкою 28 марта в 20:55
Ответ дляЗаздрість то погано
Не помаду, не вірно написала. А блиск Кларанс) в такому довгому тюбику 19 відтінок
Мой любимый ❤️ тоже 19-й