Верочка 100%• 29 марта 2024

Стосунки з чоловіком який дуже себе любить. Який він буде у сімейному житті?

Гарно виглядає, гарна фіз форма, завжди крута стрижка і борода. Але стосунки з ним - це щось. Так, він залицяється, і турбується по - своєму, але якщо, наприклад, у нього буде 100 грн і вибір кому поїсти - самому чи віддати вам - він вибере себе.
Ніколи не допоможе по хазяйству - ледь вмовила розетку починити. ‚Допомагав‘ робити ремонт моїм батькам - два стільця переніс і пішов, себе коханого берегти.
Він у себе на першому місці, і якщо в парку до вас причепиться два гопники - будьте впевнені, шо він втече , бо така квіточка одна))
Я не знаю, як з такою людиною будувати сім‘ю. Він явно себе берегтиме, а я все тягнутиму як ломова коняка
Може він зміниться?
Липка-прилипка• 29 марта 2024
Троллите с утра?

жінка незаміжня• 29 марта 2024
ні, не зміниться
буде гірше
ВЫВсеВрете• 29 марта 2024
Люди не змінюються. Навіщо вам самозакоханий? Він не здатний любити нікого крім себе. Ви все ще хочете заміж?
Ніколи не збрешу• 29 марта 2024
Знаєте , стара така поговорка є: ’Жінка виходить заміж за чоловіка і сподівається,що його змінить. Чоловік жениться на жінці і сподівається , що вона залишиться такою ж і не зміниться ’.
Обнимашкина• 29 марта 2024
а что вас с ним держит?его борода красивая?
Пугачиха• 29 марта 2024
А він пропонував Вам сімʼю?

Чому у Вас взагалі є бажання будувати сімʼю саме з ним?
ХуАнита• 29 марта 2024
І чого б йому змінюватися?
Дівчина Бобула• 29 марта 2024
лентяй обыкновенный
если будет хорошо зарабатывать - это не проблема
если мало - то на 100 грн есть будет только он
Гага Газу• 29 марта 2024
у вас останній потяг і останній вагон вже в житті?)

vecya• 29 марта 2024
С чего ему меняться? Ради вас, так вы у него на втором месте, а может и ниже
Тоскующая• 29 марта 2024
Нет, стрёмно с таким связываться, вдруг геем ещё окажется
автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
лентяй обыкновенный
Він добре заробляє
Але я кажу саме про побутові справи
Обнимашкина• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Він добре заробляє
Але я кажу саме про побутові справи
вас подарками балует?
Зубачистка• 29 марта 2024
на фига он нужен или в постеле бог?)))
Творческий типаж• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Він добре заробляє
Але я кажу саме про побутові справи
То вызывайте мастеров.
Не все мужчины могут все делать по дому, это нормально
автор Верочка 100% • 29 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
вас подарками балует?
Так
Але не прямо шикарні
Якщо букет, то не троянди. Якщо кафе, то недороге.
Собі купує все найкраще і найдорожче
Весёлая морковка• 29 марта 2024
Ответ дляОбнимашкина
вас подарками балует?
Да, балует, если остались деньги после трат на себя))
Дюймовочка• 29 марта 2024
Знаю жінку яка була заміжня за таким, вона з немовлям не гуляла, бо татко не міг винести люльку по сходах, все сидів на фітнесах, ні їй ні дитині піклування нуль, зате красівий -красівий
Фрекен бок• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так
Але не прямо шикарні
Собі купує все найкраще і найдорожче
Что вас держит возле него?

Файно Замало• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Він добре заробляє
Але я кажу саме про побутові справи
Автор, ну от я така, як ваш бойфренд. Чоловік живе зі мною щасливо понад 20 років. Ви або сприймаєте людину такою, якою вона є, або ні
Цвіпканя• 29 марта 2024
Вы правильно заметили, он будет себя любимого беречь, а Вы всё вытягивать как ломовая лошадь.
Такие мужчины не меняются, потому что не хотят меняться, это им как они считают приносит дискомфорт.
Сама купляю квіти• 29 марта 2024
Не зміниться. Краще зараз припинити стосунки. В мене у знайомої такий чоловік, все життя все на собі вона тягне, болячок купу заробила, а він красавчик, себе береже ще й гуляє по бабах і це уже майже на пенсії. Вона тільки і жаліється, що все життя з ним зіпсувала собі. Тому тікайте від такого, поки не пізно.
Дівчина Бобула• 29 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
То вызывайте мастеров.
большинство и так ничего не делает, треть делает но лучше бы не делали...
так что да - если есть деньги мастер это выход
Голодаю• 29 марта 2024
Идиота какого-то описали. Он не изменится и к семейной жизни совершенно не годен. Ищите другого.
Файно Замало• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так
Але не прямо шикарні
Собі купує все найкраще і найдорожче
А чому б йому не купляти собі таке, як гарно заробляє?
Тримаю свічку• 29 марта 2024
Відповідь на Ваше питання - ’ніякий’.
А навіщо Вам це самозакохане чмо?
Обнимашкина• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так
Але не прямо шикарні
Собі купує все найкраще і найдорожче
шоппинг?себе loro piana,вам- zara?
Психологічка• 29 марта 2024
Він може бути яким завгодно. Питання в іншому. Чого його такого вибрали Ви і вибираєте кожен день?
Тримаю свічку• 29 марта 2024
Ответ дляПсихологічка
Я не автор, але, мабуть, хоче чоловіка ’красівого’.
НаливайКа• 29 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так
Але не прямо шикарні
Собі купує все найкраще і найдорожче
да жадібний він та ленивий