Мурка в бурке• 29 марта 2024

Женщина военная рассказала

Как в Украине улучшить мобилизацию и мотивировать людей: военнослужащая рассказала

По ее словам, многие украинцы используют аргумент, мол, "пусть сначала пойдут воевать сыновья депутатов".

Чтобы мобилизация в Украине стала более эффективной, мужчинам нужно понять необходимость защищать свою страну, семью и дом.

Об этом в эфире "Укринформа" рассказала военнослужащая Виктория "Руна".

"Если это мужчина здоровый, нормальный мужчина, и он хочет и дальше жить в стране, у него есть семья. И тоже самое у меня стоят ребята, у которых есть семьи. То есть почему одни должны защищать, а другие нет. Как тебя еще мотивировать? У тебя здесь семья живет и ты не хочешь стать защищать их. У меня все товарищи женаты, у них есть семьи, но они пришли... Потому что они понимают, что сегодня война здесь, завтра она уже может быть там позади... С той интенсивностью, если их сейчас не останавливать, все это станет очень быстро... У нас это тыл сейчас, а это все станет фронтом”, – подчеркнула военнослужащая.

"Но если мы будем ждать и перекидывать друг на друга все это, то так мы не выиграем войну", – подчеркнула "Руна".

https://tsn.ua/ru/ukrayina/kak-v-ukraine-uluchshit...
prosto_aisha• 29 марта 2024
Ответ дляZaviriuha
Ваша пропаганда вже не діє. В моєї подруги загинув чоловік, вгадайте як він її захистив? Залишилася сама з двома дітьми зі всією бюрократією, доводить скрізь, що вона ж не лох і її чоловік загинув захищаючи країну.
В мене так в селі в знайомої , жінка з дітьми без чоловіка залишилися, в бліндаж прилетіло. Тіл немає. Тобто немає доказів що помер. Йде як пропавший. Виплати ніяких неможливо отримати.

Nataliiazp• 29 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Это не логичный ответ.
Ведь депутаты волают, что все должны защищать страну.
Имею в виду, что логично для нас, мы это понимаем
tanya_217• 29 марта 2024
А якщо от прямо зараз вся родина разом готується до еміграції і для чоловіка тут немає чого захищати, а тільки і чекає вся родина на відкриття кордонів?
Якщо абсолютно не цікавить, що буде тут, а цікава тільки можливість виїзду?
Дуже багато таких родин!
Дуже багато людей, які у нерухомість вже продали чи втратили і родина вже закордоном, що захищати таким чоловікам, якщо все цінне у них уже ’там’, а тут із цінного лише він сам і його життя найбільша для нього цінність тут?
Мимо_шла• 29 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Дійсно, таке враження що вигідніше померти щоб сімї дали мільйонну виплату ніж залишитися живим і обузою з мізерною пенсією. Не розумію цього брєда.
Не факт,что семье ещё что-то дадут.
Там надо ходить доказывать,что умер муж на фронте,а не потому что где-то пьяный убился.
У меня ещё вопрос, есть пару случаев в нашем городе где военный приезжал в отпуск и умирал ( сердце ). Таким даже выплаты наверное не положены
lilu1990• 29 марта 2024
Ответ дляNathalie27
Так як мотивувати людей і покращити мобілізацію? Бо щось у Вашому тексті не знайшла цього
Ніяк не мотивуєш. Хіба Росія має захопити нові області і ракетами/шахедами до Львова діставати постійно
frumoasa17• 29 марта 2024
А жити в Україні обов´язково? Чоловік в 100% захоче вивезти сім´ю і починати будувати новий уклад життя. Для чого такі жертви. Рідним і територій, і перемоги вже не потрібно після загибелі.
lilu1990• 29 марта 2024
Ответ дляprosto_aisha
На пропавших без вісти теж платять. Не вигадуйте
begovelik• 29 марта 2024
Ответ дляKira2022
Ну ок, а кто не хочет тут дальше жить как быть с ними? Может надо выпустить из страны?
Как в известной книге: «Выход (выезд) отсюда - только через трубу крематория»
Zaviriuha• 29 марта 2024
Ответ дляprosto_aisha
На роботі теж є колега, в якої чоловік пропав безвісти, але очевидці кажуть що в живих немає точно, бо туди прилетіло, але їй виплачують щомісячно 20 000. Це не замінить чоловіка, але хоч щось, бо двоє дітей має підлітків.

всё для красоты• 29 марта 2024
Ответ дляZaviriuha
Вот после такого они ещё хотят чтобы очереди выстраивались уже всё, люди поняли отношение к ним и их семьям...
Николай-b526• 29 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Так а що на рахунок діточок депутатів, прокурорів, ментів та судей? Так і не знайшла відповіді.
более того..всю эту камарилью еще и должны развлекать!!)))
Игроки Днепра-1 получили бронь от мобилизации — детали....

https://sport.novyny.live/ru/gravtsi-dnipra-1-otri...
Jave• 29 марта 2024
Ответ дляKira2022
Ой також цікавить відповідь на це питання))
Zaviriuha• 29 марта 2024
Ответ длявсё для красоты
Так і ніхто не вистраюється вже, через те ловлять як собак по вулицям.
линка76• 29 марта 2024
Ответ дляPeres Lal
Сидит мужчина и думает, что его больше мотивирует: выплаты на больничном в 860 грн или пенсия инвалиду-ампутанту в 2600 грн?
Если вообще живой останется..
prosto_aisha• 29 марта 2024
Ответ дляпромокашка
Це взагалі рівняння з трьома невідомими чи з пʼятьма , і вони ж здорові не старі зовсім молодики, ходять прогулюються
Ну так в мене дядько так, йому зараз 56-57років. Здоровий. Працює. Отримує і зп і пенсію. Сина виростив сину буде 30. Досвід є ( радіолокація). А його не забирають і повістки не присилають. Як на мене краще таких брати ніж 30х які поняття не мають що до чого і більше шансів в таких бути 200/300 і залишити сиріт по собі.
всё для красоты• 29 марта 2024
Ответ дляprosto_aisha
Вот твари, сами воруют как не в себя, а простых на смерть посылают и семьи потом на произвол судьбы бросают...
всё для красоты• 29 марта 2024
Ответ дляZaviriuha
Демократия б...ть во всей красе....
Yuliya82• 29 марта 2024
Удалено администрацией...
frumoasa17• 29 марта 2024
Ответ дляprosto_aisha
А чому не мобілізовані військові вік 50+?! Чому вони можуть йти тільки як добровольці? Тільки через те, що вони на пенсії мають звання, і нижче цього звання їх якоби не мають право брати на фронт офіцером наприклад?! От чому так, їх таких багато в Україні. А інших поліція і тп. Чому з таких не беруть?!
Тому що вони офіцери, а їх більше, ніж відповідних посад.
Зробити б їм переатестацію. Не здав, то пониження в рядові і як всі, а не як зараз.

Jave• 29 марта 2024
Ответ дляпромокашка
Двоим соседям моих родителей принесли повестки -у одного туберкулез и гепатит, второй весом 200кг, даже не знаю заберут ли их ,
Вчора в Києві мужчина помер після гри футбол, просто побігав, зупинився та впав..близько 40 років, швидка їхала хв 20
begovelik• 29 марта 2024
Ответ дляZaviriuha
Вартість життя - 20.000? А мають отримувати 2000000 щомісячно. Загинув - далі державі пох@р, головне - призвати
diamond_shop• 29 марта 2024
Ответ дляneortoju
Удалено администрацией...
begovelik• 29 марта 2024
Ответ дляJave
Страна-тюрьма
inresta• 29 марта 2024
если б бубочка не разминировал Чонгар, мы б уже почти войну выиграли бы,
но нет, олигархам же торговать нужно
Zaviriuha• 29 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Так це ще поки платять, а далі може бути таке, що і припинять взагалі виплати.
Миззери• 29 марта 2024
Тоесть если одинокий и на сьеме то свободен ?))
А если например мне конечности и жизнь дороже жилья -свободен ?
А если семья в другой стране свободен ?
Ну давайте другие аргументы за что воюем за свободу слова , светлое будущее , уважительное отношение к населению
Ой, тоже блин не то, нет ничего это
Давайте новое что-то придумаем
prosto_aisha• 29 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ну то треба ж якісь документи мати, щоб оформити, а їй їх не видають. Подробиць незнаю.
Миззери• 29 марта 2024
Ответ дляprosto_aisha
Та там много нюансов
Вот знаю историю когда было ранение и оказывали помощь , сняли броник что б кровь остановить но умер к сожалению и вот сказали труп без бионика -сам виноват и никаких выплат
Мимо_шла• 29 марта 2024
Ответ дляМиззери
А если семья в другой стране свободен ?
Ой, тоже блин не то, нет ничего это
Давайте новое что-то придумаем
Скоро придумают, вы ж видите как пропаганда меняется постоянно
СИРЕЛИ• 29 марта 2024
Удалено администрацией...