29 марта в 11:41

Женщина военная рассказала

Как в Украине улучшить мобилизацию и мотивировать людей: военнослужащая рассказала

По ее словам, многие украинцы используют аргумент, мол, "пусть сначала пойдут воевать сыновья депутатов".

Чтобы мобилизация в Украине стала более эффективной, мужчинам нужно понять необходимость защищать свою страну, семью и дом.

Об этом в эфире "Укринформа" рассказала военнослужащая Виктория "Руна".

"Если это мужчина здоровый, нормальный мужчина, и он хочет и дальше жить в стране, у него есть семья. И тоже самое у меня стоят ребята, у которых есть семьи. То есть почему одни должны защищать, а другие нет. Как тебя еще мотивировать? У тебя здесь семья живет и ты не хочешь стать защищать их. У меня все товарищи женаты, у них есть семьи, но они пришли... Потому что они понимают, что сегодня война здесь, завтра она уже может быть там позади... С той интенсивностью, если их сейчас не останавливать, все это станет очень быстро... У нас это тыл сейчас, а это все станет фронтом”, – подчеркнула военнослужащая.

По ее словам, многие украинцы используют аргумент, мол, "пусть сначала пойдут воевать сыновья депутатов".

"Но если мы будем ждать и перекидывать друг на друга все это, то так мы не выиграем войну", – подчеркнула "Руна".

https://tsn.ua/ru/ukrayina/kak-v-ukraine-uluchshit...
показать весь текст
prosto_aisha 29 марта в 11:53
Ответ дляZaviriuha
Ваша пропаганда вже не діє. В моєї подруги загинув чоловік, вгадайте як він її захистив? Залишилася сама з двома дітьми зі всією бюрократією, доводить скрізь, що вона ж не лох і її чоловік загинув захищаючи країну.
В мене так в селі в знайомої , жінка з дітьми без чоловіка залишилися, в бліндаж прилетіло. Тіл немає. Тобто немає доказів що помер. Йде як пропавший. Виплати ніяких неможливо отримати.
3 43
Nataliiazp 29 марта в 11:54
Ответ дляМимо_шла
Это не логичный ответ.
Ведь депутаты волают, что все должны защищать страну.
Имею в виду, что логично для нас, мы это понимаем
tanya_217 29 марта в 11:54
А якщо от прямо зараз вся родина разом готується до еміграції і для чоловіка тут немає чого захищати, а тільки і чекає вся родина на відкриття кордонів?
Якщо абсолютно не цікавить, що буде тут, а цікава тільки можливість виїзду?
Дуже багато таких родин!
Дуже багато людей, які у нерухомість вже продали чи втратили і родина вже закордоном, що захищати таким чоловікам, якщо все цінне у них уже ’там’, а тут із цінного лише він сам і його життя найбільша для нього цінність тут?
1 1 50
Мимо_шла 29 марта в 11:54
Ответ дляlilu1990
Дійсно, таке враження що вигідніше померти щоб сімї дали мільйонну виплату ніж залишитися живим і обузою з мізерною пенсією. Не розумію цього брєда.
Не факт,что семье ещё что-то дадут.
Там надо ходить доказывать,что умер муж на фронте,а не потому что где-то пьяный убился.
У меня ещё вопрос, есть пару случаев в нашем городе где военный приезжал в отпуск и умирал ( сердце ). Таким даже выплаты наверное не положены
lilu1990 29 марта в 11:54
Ответ дляNathalie27
Так як мотивувати людей і покращити мобілізацію? Бо щось у Вашому тексті не знайшла цього
Ніяк не мотивуєш. Хіба Росія має захопити нові області і ракетами/шахедами до Львова діставати постійно
2 8
frumoasa17 29 марта в 11:54
А жити в Україні обов´язково? Чоловік в 100% захоче вивезти сім´ю і починати будувати новий уклад життя. Для чого такі жертви. Рідним і територій, і перемоги вже не потрібно після загибелі.
4 1 39
lilu1990 29 марта в 11:55
Ответ дляprosto_aisha
В мене так в селі в знайомої , жінка з дітьми без чоловіка залишилися, в бліндаж прилетіло. Тіл немає. Тобто немає доказів що помер. Йде як пропавший. Виплати ніяких неможливо отримати.
На пропавших без вісти теж платять. Не вигадуйте
begovelik 29 марта в 11:55
Ответ дляKira2022
Ну ок, а кто не хочет тут дальше жить как быть с ними? Может надо выпустить из страны?
Как в известной книге: «Выход (выезд) отсюда - только через трубу крематория»
Zaviriuha 29 марта в 11:55
Ответ дляprosto_aisha
В мене так в селі в знайомої , жінка з дітьми без чоловіка залишилися, в бліндаж прилетіло. Тіл немає. Тобто немає доказів що помер. Йде як пропавший. Виплати ніяких неможливо отримати.
На роботі теж є колега, в якої чоловік пропав безвісти, але очевидці кажуть що в живих немає точно, бо туди прилетіло, але їй виплачують щомісячно 20 000. Це не замінить чоловіка, але хоч щось, бо двоє дітей має підлітків.
18 1
всё для красоты 29 марта в 11:56
Ответ дляZaviriuha
Ваша пропаганда вже не діє. В моєї подруги загинув чоловік, вгадайте як він її захистив? Залишилася сама з двома дітьми зі всією бюрократією, доводить скрізь, що вона ж не лох і її чоловік загинув захищаючи країну.
Вот после такого они ещё хотят чтобы очереди выстраивались уже всё, люди поняли отношение к ним и их семьям...
3 24
Николай-b526 29 марта в 11:56
Ответ дляСвітланкаОК
Так а що на рахунок діточок депутатів, прокурорів, ментів та судей? Так і не знайшла відповіді.
более того..всю эту камарилью еще и должны развлекать!!)))
Игроки Днепра-1 получили бронь от мобилизации — детали....

https://sport.novyny.live/ru/gravtsi-dnipra-1-otri...
14 1
Jave 29 марта в 11:57
Ответ дляKira2022
Ну ок, а кто не хочет тут дальше жить как быть с ними? Может надо выпустить из страны?
Ой також цікавить відповідь на це питання))
Zaviriuha 29 марта в 11:57
Ответ длявсё для красоты
Вот после такого они ещё хотят чтобы очереди выстраивались уже всё, люди поняли отношение к ним и их семьям...
Так і ніхто не вистраюється вже, через те ловлять як собак по вулицям.
линка76 29 марта в 11:58
Ответ дляPeres Lal
Сидит мужчина и думает, что его больше мотивирует: выплаты на больничном в 860 грн или пенсия инвалиду-ампутанту в 2600 грн?
Если вообще живой останется..
8 2
prosto_aisha 29 марта в 11:58
Ответ дляпромокашка
Це взагалі рівняння з трьома невідомими чи з пʼятьма , і вони ж здорові не старі зовсім молодики, ходять прогулюються
Ну так в мене дядько так, йому зараз 56-57років. Здоровий. Працює. Отримує і зп і пенсію. Сина виростив сину буде 30. Досвід є ( радіолокація). А його не забирають і повістки не присилають. Як на мене краще таких брати ніж 30х які поняття не мають що до чого і більше шансів в таких бути 200/300 і залишити сиріт по собі.
3 17
всё для красоты 29 марта в 11:58
Ответ дляprosto_aisha
В мене так в селі в знайомої , жінка з дітьми без чоловіка залишилися, в бліндаж прилетіло. Тіл немає. Тобто немає доказів що помер. Йде як пропавший. Виплати ніяких неможливо отримати.
Вот твари, сами воруют как не в себя, а простых на смерть посылают и семьи потом на произвол судьбы бросают...
24 1
всё для красоты 29 марта в 11:59
Ответ дляZaviriuha
Так і ніхто не вистраюється вже, через те ловлять як собак по вулицям.
Демократия б...ть во всей красе....
Yuliya82 29 марта в 11:59
Удалено администрацией...
frumoasa17 29 марта в 12:00
Ответ дляprosto_aisha
А чому не мобілізовані військові вік 50+?! Чому вони можуть йти тільки як добровольці? Тільки через те, що вони на пенсії мають звання, і нижче цього звання їх якоби не мають право брати на фронт офіцером наприклад?! От чому так, їх таких багато в Україні. А інших поліція і тп. Чому з таких не беруть?!
Тому що вони офіцери, а їх більше, ніж відповідних посад.
Зробити б їм переатестацію. Не здав, то пониження в рядові і як всі, а не як зараз.
2 19
Jave 29 марта в 12:00
Ответ дляпромокашка
Двоим соседям моих родителей принесли повестки -у одного туберкулез и гепатит, второй весом 200кг, даже не знаю заберут ли их ,
Вчора в Києві мужчина помер після гри футбол, просто побігав, зупинився та впав..близько 40 років, швидка їхала хв 20
begovelik 29 марта в 12:00
Ответ дляZaviriuha
На роботі теж є колега, в якої чоловік пропав безвісти, але очевидці кажуть що в живих немає точно, бо туди прилетіло, але їй виплачують щомісячно 20 000. Це не замінить чоловіка, але хоч щось, бо двоє дітей має підлітків.
Вартість життя - 20.000? А мають отримувати 2000000 щомісячно. Загинув - далі державі пох@р, головне - призвати
diamond_shop 29 марта в 12:00
Ответ дляneortoju
Удалено администрацией...
begovelik 29 марта в 12:00
Ответ дляJave
Ой також цікавить відповідь на це питання))
Страна-тюрьма
inresta 29 марта в 12:01
если б бубочка не разминировал Чонгар, мы б уже почти войну выиграли бы,
но нет, олигархам же торговать нужно
1 24 3
Zaviriuha 29 марта в 12:01
Ответ дляbegovelik
Вартість життя - 20.000? А мають отримувати 2000000 щомісячно. Загинув - далі державі пох@р, головне - призвати
Так це ще поки платять, а далі може бути таке, що і припинять взагалі виплати.
Миззери 29 марта в 12:01
Тоесть если одинокий и на сьеме то свободен ?))
А если например мне конечности и жизнь дороже жилья -свободен ?
А если семья в другой стране свободен ?
Ну давайте другие аргументы за что воюем за свободу слова , светлое будущее , уважительное отношение к населению
Ой, тоже блин не то, нет ничего это
Давайте новое что-то придумаем
prosto_aisha 29 марта в 12:01
Ответ дляlilu1990
На пропавших без вісти теж платять. Не вигадуйте
Ну то треба ж якісь документи мати, щоб оформити, а їй їх не видають. Подробиць незнаю.
Миззери 29 марта в 12:02
Ответ дляprosto_aisha
В мене так в селі в знайомої , жінка з дітьми без чоловіка залишилися, в бліндаж прилетіло. Тіл немає. Тобто немає доказів що помер. Йде як пропавший. Виплати ніяких неможливо отримати.
Та там много нюансов
Вот знаю историю когда было ранение и оказывали помощь , сняли броник что б кровь остановить но умер к сожалению и вот сказали труп без бионика -сам виноват и никаких выплат
1 25
Мимо_шла 29 марта в 12:03
Ответ дляМиззери
Тоесть если одинокий и на сьеме то свободен ?))
А если например мне конечности и жизнь дороже жилья -свободен ?
А если семья в другой стране свободен ?
Ну давайте другие аргументы за что воюем за свободу слова , светлое будущее , уважительное отношение к населению
Ой, тоже блин не то, нет ничего это
Давайте новое что-то придумаем
Скоро придумают, вы ж видите как пропаганда меняется постоянно
СИРЕЛИ 29 марта в 12:05
Удалено администрацией...