Ду да ду да ду• 29 марта 2024
Дівчата, хто приїздить до своїх чоловіків на зустріч в Львів
Як там з житлом?
За скільки треба бронювати готель чи квартиру?
Є ті у кого чоловіки в Львові чи поруч служать чи живуть і працюють?
Як там взагалі?
Тарабарщина• 29 марта 2024
Муж в командировку часто ездит во Львов. Бронирует по дороге в машине. Никаких проблем с жильем
Заикальница• 29 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
теперь це місто побачень- потрахушек
Ну потрахушки у мужчин и дома есть))) во Львов то долго отдать😂
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
теперь це місто побачень- потрахушек
Місто чевоно чорних ліхтарів
Знаю бакси• 29 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
теперь це місто побачень- потрахушек
Воно для мене таким і було, сама туди з чоловіком приїжджала ще в 2014 щоб погуляти та потрах.
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляСплюшка
ТЦК біля кожного готелю
Так у Львові всі ТЦК не місцеві, можливо чоловік автора там працює
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я перепрошую, в нього тільки у Львові стояв?
Само_достаточная• 29 марта 2024
Заходите на букинг или арбиэнби и бронируете жилье. Хоть за месяц, хоть за день. За день, понятное дело, выбор меньше.
В моїй хаті моя правда• 29 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
теперь це місто побачень- потрахушек
Слов´янськ і Краматорськ з їхніми повіями воно ніколи не переплюне . Взагалі там повіями потрібна ротація
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Знакомая ездила в Трускавец,там вроде бы цены дешевле на жильё
Дійсно, Трускавець затишний і дешевший
Всіх підсаджую• 29 марта 2024
Дивні якісь коментарі. Я так само з дитиною збираюсь поїхати провідати чоловіка. Після повістки забрали в учебку у Львів, куди відправлять зі Львову поки не знаємо. Теж шукаю готель, щоб забронювати.
Харчовий тріль• 29 марта 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Во Львове опасно тоже, часто ракеты
Харчовий тріль• 29 марта 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Такие комментарии, потому что мол уехали от войны, а приезжают на потр@хушки
Всіх підсаджую• 29 марта 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А, поняла. Я чомусь подумала, що чоловік автора теж мобілізований і у Львові в учебці, а вона хоче провідати.
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Во Львове опасно тоже, часто ракеты
І тому зеля зустрічається зі всіма у Львові
безстрашний
Слобожаночка• 29 марта 2024
Житло дороге. Живу тут вже 2 роки(райцентр,але буваю у Львові)
Для зустрічі з чоловіком там купа квартир/готелів і сполучення є пряме.
Одне діло сюди їхати на побачення а друге-жити тут постійно.
Харчовий тріль• 29 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
безстрашний
Так это приезжают к зеле и ему диктуют,где встретиться, плюс развязка транспортная. И часто в Киеве встречаются.
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Значить знають, що у Львові не опасно.
Знаю бакси• 29 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Так як у Львові більш ніде не стояв, ми були молоді і безтурботні, розслаблені.
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ну і молодці, приїжджайте ще.
Знаю бакси• 29 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ну і молодці, приїжджайте ще.
Сподіваюся приїдемо.
Харчовий тріль• 29 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Значить знають, що у Львові не опасно.
Туда удобно добираться из Европы
Ms. Искренность• 29 марта 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Туда удобно добираться из Европы
Ок, не буду вам писати, що б не засмучувати
Харчовий тріль• 29 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
В смысле? А чего я расстроюсь?