Я пані прохана...• 30 марта 2024
Вам красиво с накрашенными ресницами?
Мне почему-то нет. Или мне так кажется
Мама Карло• 30 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ну тоді експериментуйте, якщо є трохи грошей, які можна виділити на таке наше задоволення) Життя одне)))
Так, правда. Життя одне
Замулена ріка• 30 марта 2024
Ответ дляМама Карло
Ні, акції є. Ось 3 тоналки лореаль по ціні двох біля 20 фунтів. Туш revolution 5 фунтів, англійський бренд. Мені сподобалася. Аж 2 купила . Та і зарплати тут дозволяють купити косметику Та парфуми. Мені тут дешевше , ніж в Україні бо зарплата була не велика в Україні. Экономила на косметиці. Я в день заробляю можу купити і туш на взуття вистачить .. житло не знімаю
Глянула в нас на ціни. До 300 грн туші цієї марки. Якщо це англійський бренд, то мені здається, що вони к нас мають бути дорожче. Але візьму замовлю на пробу.
Мама Карло• 30 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ні , в нас це не дорога косметика порівняно з іншими.. спрбуйте може сподобається
Замулена ріка• 30 марта 2024
Ответ дляМама Карло
Ну я вже подивилась на сайтах Європи. Вона, як на гривні то 500-700. Єва як завжди по низьким цінам в топі)))
Luxurygirl• 30 марта 2024
Красивый макияж украшают любую женщину, может у вас тушь некачественная или вы как-то красите не так
Капитошечка• 30 марта 2024
Всем идет. Глаза выразительнее становятся.
Просто надо найти, как хорошо именно вам
Эт вернячОк• 30 марта 2024
Лучше, чем с ненакрашенными, но, в принципе не очень. Ресницы короткие и растут вниз, поэтому уже давно наращиваю.
4есотка• 30 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ось туші з Фармасі. Знайдіть собі місцевого консультанта. Він Вам може дасть спробувати, та підбере, яка Вам підходить.
Я замовляла методом тику. Іноді підфарбовую одразу трьома))) Бо одна гарно наноситься, інша подовжує, третя розділяє. На жаль такої туші, яка одразу дає бажаний ефект, в мене ще не було.
Макфактор вам може попався пальонний, а не оригінал. Зараз, не знаю, чи в нас є оригінали. Бо ті що з Єви, таки дійсно недобре пахнуть.
Дуже дякую. Буду шукать. Так, в Еві брала(
4есотка• 30 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А темно синій на чорний зверху не пробували? Ефект мені дуже подобається. Ніби чорний, але з відливом. Я теж брюнетка з темними очима.
Я так тиж крашу)) чорний і блакитний зверху. На солнці дуже красиво виглялає. В мене голубі очи)
Ща как дам• 30 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Надо просто подобрать тушь. Возможно и по цвету. Если вы светленькая, то можно брать коричневую.
У меня их больше 10 и с разными оттенками.
А не успевают засохнуть до конца использования? У меня когда- то 4 было, месяца за 4 все засохли. Теперь пользуюсь только одной, хотя иногда хочется поэксперементировать с цветом.
Замулена ріка• 30 марта 2024
Ответ дляЩа как дам
Открытая тушь годная всего три месяца для использования. Если не засохла, то все процессы, которые происходят с ней после, имеют не очень благоприятное действие на Ваши глаза.