kanareyka_tweety• 30 марта 2024
А ви вірите, що Європа нарешті розкочегариться і допоможе перемогти рашку?
Наростить виробництво снарядів, техніки тощо. Якщо чесно, то я вірю. Хоча за натурою песимістка. Чи ви думаєте, що Європа вже поставила на Україні хрест і планує відбивати російська війська в себе? Наскільки високі шанси у нас із Європою впоратись без Америки?
Ответ дляcoch100
Сегодня под увольнения попали:
— Алену Вербицкую;
— Наталью Пушкареву;
— Михаила Радуцкого;
— Сергея Трофимова;
— Олега Устенко.
Мне кажется или они бегут?
— Алену Вербицкую;
— Наталью Пушкареву;
— Михаила Радуцкого;
— Сергея Трофимова;
— Олега Устенко.
Мне кажется или они бегут?
Что значит ’бегут’? Взрослые ответственные и прагматичные люди принимают взвешенные, продуманные решения.
Нет веры Европе и Америке, все тупо зарабатывают бабки. Посмотрите на Польшу, как пшеки блокируют границу. Вам ещё нужны какие-то доказательства? Самая огромная беда украинцев в том, что мы всё ищем ’братьев’ со всех сторон и никак до нас дойти не может, что нет их у нас, каждый сам за себя.
Ответ дляAne4ka777
Я верю в честность президента и неподкупность постовых,
В заботу банка о клиентах, в русалок верю, в домовых.
Если я не ошибаюсь, автор посвятил его Ельцину, но актуальность сохранятся. Вечная классика.
Ответ дляKira2022
Они скажут нашим закрыть границы для всех и все)
Ну тоді нам варто перевзутися на льоту якось. Сенс рватися до зрадників і пизда-вибачте-болів? росія разом зі своїми спільниками показують що таке сила, мощь, дія. А що, ні? Вибачте за нппопульрні натяки)
Ответ дляTeonaa
Наверное, я уже не понимаю как нам надо. Нас использовали и все, теперь оставили самим выкручиваться из ситуации.
Ответ дляKira2022
Просто обідно, що поки росія сама, іі не знащують і не луплять по ній нічим. А як росія нас захопить, і мобілізує в свою армію хутко, то почнуть аж бігом бомбить «росію» суть лі не ядеркою, але , знов таки, на територіі України, аж бігом. І ніякої свєрхескалаціі боятися не будуть, і мямлити не будуть, і на канікули сегаторські ходить ніхто не буде, замість ухвалення рішень.
Ответ дляKira2022
Ну просто якщо відкинуть той факт, що не факт що росія хоче нас доєднати(а не вбити всіх), то я не бачу плюсів в заході. Вони кінчені. Больні на голову з такими перекрученими цінностями. Ригачка одним словом. росія - людожер. Якщо він нам не по зубах, то треба пробувать якось того..
Бо дійсно, ми як якийсь осел що за морквою йшов. Пообіцяли одне (будапешт; 2022 - «поможем до кінця»), а потім позливалися.
Ответ дляTeonaa
Вы думаете? Я почему то уверена, что ничего этого не будет, а с рашкой они и дальше будут работать и ’дружить’.
Ответ дляTeonaa
Да, так и есть, вон на Польшу посмотрите , помощники великие...
Ответ дляKira2022
Они бегут, все самое интересное начнется в мае-июне
Наступ на Київ?
Ну я серйозно питаю.
Просто це вже як дві мантри - наступ на київ 2, і наступ з білорусі)))
Як дві страшилки.
Все може бути. Но чогось де вони товчуться он вже скільки, вважай, на одному місці. А харківщина так взагалі назад віддали.
Ну я серйозно питаю.
Як дві страшилки.
Ответ дляTeonaa
Наступ на Київ?
Ну я серйозно питаю.
Як дві страшилки.
Ну я серйозно питаю.
Як дві страшилки.
Да откуда же я знаю? Но такой вариант не исключаю, правда думаю, что в списке наступов Киев после Харькова стоит.
forumchanka• 30 марта 2024
Опять хит парад матрьошек в теме и секты сивочолого.Конечно ничего не дали и не дадут.Камнями отбиваемся)
forumchanka• 30 марта 2024
Ответ дляTeonaa
Чим Україна заважає бізнесу?
Давайте спробуємо дійти мотивів взагалі
Якихось практичних мотивів. Не просто - щоб нас убить. Бо вони замучаються убивать, україна не чечня і не грузія.
Давайте спробуємо дійти мотивів взагалі
Если путька не остановит войну одним звонком-в каждой русской семье будет по гробу.Простая математика войны.
forumchanka• 30 марта 2024
Сейчас говорят,что Крым в пепел.С Бедгородом почти такое же.Посмотрим
Lena24101987• 30 марта 2024
Ответ дляTeonaa
Наступ на Київ?
Ну я серйозно питаю.
Як дві страшилки.
Ну я серйозно питаю.
Як дві страшилки.
Бо була підтримка США, Європи та були добровольці, хіба ні?
Тому фронт і тримався
Зараз ми самі
Тому фронт і тримався
Зараз ми самі