Вимагаю спілкування• 30 марта 2024
Розкажіть про діда Толю той що матюкається з онуком
Побачила відео в інста ніби вони чи то внук якось виїхав закордон , ніби їм донатили багато грошей ,я до кінця не дивилася бо мені нічого не зрозуміло.
Діда знаю з приколів і все
А шо сталось хз..
Може ви знаєте ?
Діда знаю з приколів і все
А шо сталось хз..
Може ви знаєте ?
ПироженкА• 30 марта 2024
Умний внучок на дідові назбирав грошей і звалив з дружиною і дитиною до Канади . Підписникам сказав що їде лікуватись бо в нього рак а потім коли виїхав то сказав що от була можливість він і звалив і разом з дружиною замовити відповідає підписникам мовляв чого доколупуєтесь виїхали за кращим життям.
СМСница• 30 марта 2024
Ответ дляПироженкА
А дед шо? В пролете?
ПироженкА• 30 марта 2024
Хамовито відповідає. А спершу сказав що з дідом не буде більше вести блог за станом здоров’я дідуся мовляв він вже старий і й з важко а потім виявилось що онук просто збирався виїхати.
ПироженкА• 30 марта 2024
Ответ дляСМСница
А дед шо? В пролете?
Дід мабуть дома . В Канаду його ніхто не повіз.
СМСница• 30 марта 2024
Ответ дляПироженкА
Ох и чмо внучек
Кринжова баба• 30 марта 2024
Ответ дляПироженкА
Наоборот. Он на свое здоровье жаловался. Мол моральное и физическое истощение.
ПироженкА• 30 марта 2024
Ответ дляСМСница
Ох и чмо внучек
Та ще той чорт ну молодець розводив людей круто . Заробив добряче тай звалив. Мені онук і його дружина дуже не приємні особи . Я не спостерігала за ними бо мене онук реально кумарив це мій чоловік був їх підписником то все і розповів мені.
Борщичок• 30 марта 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
От і довіряй після цього волонтерам ((
Так він же не волонтер. До чого ваш коментар?