Наверняка• 31 марта 2024
Египет, цены на туры
Решили семьёй этим летом детей немного развеять, подлечиться психику, восстановиться. Два года не были на море. Открыла цены на туры в Египет из Кишинева и офигела. Откуда такое ценообразования взялось? Что я пропустила? Как давно такие цены на туры?
Мать драконов• 31 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
В Бодруме 30-33 градуса в августе. Если на то пошло, то на всех курортах жарко в августе: Хорватия, Италия, Черногрия, Греция, Албания итд))))
значит мне не повезло
в июле в бодруме было +37-+44
поэтому я летом по ’теплым’ странам не езжу
там сдохнуть можно
летом лучше всего - горы и лес
в июле в бодруме было +37-+44
там сдохнуть можно
летом лучше всего - горы и лес
Мать драконов• 31 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Миллионы людей отдыхают летом в Турции и им отлично)))
я очень рада, честно
потому, что когда я еду на бархат в сентябре/октябре или в мае - слава богу нет этих миллионов ))
тихо и спокойно
Не їм після шостої• 31 марта 2024
Ответ дляНаверняка
100 000 грн за 1 взрослого и 2 детей на неделю, это не очень то и дешево
И курс доллара же был ниже на 10 грн примерно...
Не їм після шостої• 31 марта 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Переліт зараз дуже не дешево
Совершенно верно, 12-15 тысяч билет туда обратно в Турцию на туркишах
Тут надолго• 31 марта 2024
сама себе прекрасная• 31 марта 2024
Ответ дляТут надолго
Гляньте з Бухаресту
Але, в Європі відпочити дешевше буде, просто зняти апартаменти
А харчування у Європі шо безкоштовне? Та ще й готовкой займатися постійно. Такий собі відпочинок.
Тут надолго• 31 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Нормально
Вранці яєчня, тости
Вдень жара, в основному напої
Ввечері ходили в кафешку, піцерії
Як готували самі дорадо 4,89 євро за кг
Тигрові креветки 8,95
Вина- то копійки
Скільки ви їсте, що вам треба та столова цілодобово ?
Вранці яєчня, тости
Вдень жара, в основному напої
Ввечері ходили в кафешку, піцерії
Як готували самі дорадо 4,89 євро за кг
Тигрові креветки 8,95
Вина- то копійки
Ответ дляНаверняка
Мы в 2021 году на 4 брали тур за 1800дол. А сейчас почти 3 тыс за троих.
В 21 году был период в марте,Египет был 20000 на 10 дней за 2взр,а потом в мае такая же история.Мы купили недорогую 4 в Кемере за 15000 на 10 дней,а потом сняли на месте аппарты ещё на 12 дней.У меня возникло какое-то странное предчувствие тогда.А сейчас хотим полететь,но сутки добираться это квест,надо лететь хоть на 14 дней.
Не їм після шостої• 31 марта 2024
Ответ дляVictory23
Сутки то ничего) мы в прошлом году две ночи ехали в Черногорию...
Не їм після шостої• 31 марта 2024
Ответ дляVictory23
О,нет,2 дня в дороге это слишком.
Ну ради моря пришлось уже потерпеть ....
сама себе прекрасная• 31 марта 2024
Ответ дляТут надолго
Нормально
Вранці яєчня, тости
Вдень жара, в основному напої
Ввечері ходили в кафешку, піцерії
Як готували самі дорадо 4,89 євро за кг
Тигрові креветки 8,95
Вина- то копійки
Вранці яєчня, тости
Вдень жара, в основному напої
Ввечері ходили в кафешку, піцерії
Як готували самі дорадо 4,89 євро за кг
Тигрові креветки 8,95
Вина- то копійки
Я їм не багато, але у мене постійно голодний підліток, який наприклад не їсть рибу. І тост з яєчнею на сніданок він їсти не буде. Йому треба щось більш сутеве.
Так шо система все включено чи хоча б сніданки та вечері на шведській лінії у готелі, мене дуже влаштовують. Один раз заплатити та не болить голова, чим його годувати.
Тут надолго• 31 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
В мене дочка підліток, дуже рибна
Чому я рада
Булки, макарони і картоплю ми не любимо
Чому я рада
Булки, макарони і картоплю ми не любимо
Я супер-пупер• 31 марта 2024
Ответ дляДобра всем!
Я теж у Чорногорії позаминулого літа чудово відпочила, а торік в Іспанії) Це просто промоніторила готелі, в яких відпочивали до війни. До шикарності там ще далеко )
Добрий вечір. А підкажіть де були в Іспанії? Їздили в Барсу ще до війни погуляти, а ось на море не були, зовсім не розуміюся куди там краще податися з дітьми.
Добра всем!• 31 марта 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Цього разу були в Салоу, бо обіцяла синові Порт авентуру. Непогано загалом. Минулі рази відпочивали на Коста Брава - там мальовничіше й затишніше (Калелья, Тосса де Мар)
Я супер-пупер• 31 марта 2024
Як я вас розумію. Теж не їздили нікуди з початком війни. Зараз подивилася ті готелі в Туреччині, де були раніше, то на 10 днів 200 тчс. 🤪 капець. Я чула, що подорожчало, але настільки…
Ось думаю, можливо теж спробувати самостійно до Європи, але моїм потрібне гаряче море(
Я супер-пупер• 31 марта 2024
Ответ дляДобра всем!
А море тепле? І пляжі галька чи пісок? Нам треба пісок. Можливо зняти з басейном щось? Чи буде дуже дорого?
І чим літали? Звідки? Ми ще з війною нікуди не їздили, аж лячно самій(
Добра всем!• 31 марта 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Пісок. Пляжі широкі, просторі. Можливо, звісно, з басейном. Літали Візейром з Польщі. Аеропорти є на вибір - на наші дати з Кракова було дешевше. Добиралися з Києва до Перемишля, а далі ще потяг до Кракова.
Знімали апарт-готель. Був і басейн, і харчуватися можна було там на місці. Я брала зі сніданками + кухня в номері.
На букінгу відмітьте свої побажання й подивіться, що видасть по цінах. Наш апарт-готель був 50 тис грн на 2 тижні зі сніданками
Трусиковед• 31 марта 2024
Ответ дляТут надолго
Нормально
Вранці яєчня, тости
Вдень жара, в основному напої
Ввечері ходили в кафешку, піцерії
Як готували самі дорадо 4,89 євро за кг
Тигрові креветки 8,95
Вина- то копійки
Вранці яєчня, тости
Вдень жара, в основному напої
Ввечері ходили в кафешку, піцерії
Як готували самі дорадо 4,89 євро за кг
Тигрові креветки 8,95
Вина- то копійки
Люди дууууууууже багато їдять, просто нереально багато. Однієї порції не вистачає. А кількість випитого алкоголя - десятки бутмлок на добу. Тому багатьом тільки олл підходить.
Медсестричка• 31 марта 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ми все життя по готелям 5*, але на початку війни виїхала з дитиною в Аланію, виявилося, що в Туреччині можна два місяці жити за те, що за тиждень в готелі витрачали)
Тут надолго• 31 марта 2024
Ответ дляТрусиковед
Алко в Єгипті - то смерть печінці
Якщо що , то була 9 раз - спробувала
Останні два рази пили тільки те , що з собою привезли з аеропорта
Звичайно є люкс готелі з іншим алко
Але, за ті гроші можна купити винну лавку
Якщо що , то була 9 раз - спробувала
Звичайно є люкс готелі з іншим алко
Я супер-пупер• 01 апреля 2024
Ответ дляМедсестричка
А поділіться, де можна зняти житло?
Але ж в готелі оллінклюзів, басейни...ех 😒
Я супер-пупер• 01 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
Дякую, подивлюся. Можливо дасте посилання на ваш готель?
Добра всем!• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Він простенький, але дуже комфортний. Це апарт-готель. Напроти готель із цією самою назвою. Повністю можна користуватися його інфраструктурою - басейнами, ресторанами.
Поруч пляж Капельянс з блакитним прапором. Не такий густонаселений, як центральні пляжі
Я супер-пупер• 01 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
Дуже дякую!
Трусиковед• 01 апреля 2024
Ответ дляТут надолго
Алко в Єгипті - то смерть печінці
Якщо що , то була 9 раз - спробувала
Звичайно є люкс готелі з іншим алко
Якщо що , то була 9 раз - спробувала
Звичайно є люкс готелі з іншим алко
ну я не знаю... Ну от людина випиває 10 банок пива на пляжі, наприклад. Навіть по 2 євро в Європі то дорого виходить. Тому тільки олл в Туреччині чи Єгипті. Бо ще ж треба і повечеряти з алкоголем.
Не їм після шостої• 01 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
А сколько там примерно потратили ещё плюс билеты? Сотка наверное и выходит....
Добра всем!• 01 апреля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Виходить, але це не тиждень у Єгипті в готелі влітку, а значно активніше й цікавіше )
Я Єгипет теж люблю, але зараз віддаю перевагу іншому відпочинку на літо
Тут надолго• 01 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
10 банок пива ! Ого
😦
Я сама люблю пиво )
Але більше двох не випʼю
І є багато пива по акціям за 0,99 євро
Якщо не кафе, а в магазині купити
А пиво в Єгипті ніяке і розбавлене
Один раз мені налили там шось страшне ( з мильним осадом )
Треба себе берегти і печінку 😘
😦
Я сама люблю пиво )
Але більше двох не випʼю
І є багато пива по акціям за 0,99 євро
Якщо не кафе, а в магазині купити
А пиво в Єгипті ніяке і розбавлене
Треба себе берегти і печінку 😘
Khmelnichanka• 01 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
10 банок пива в день? Всі 7-10 днів по 10 банок пива в день? Сильно ))))))))))