Свекруня• 31 марта 2024
Какие у вас хронические болезни?
Какие у вас хронические болезни и паритесь ли вы по поводу них?
Барабасиха• 01 апреля 2024
Проблемки по кардіології (гіпертонія, стеноз аортального клапана 2 ст., недостатність аортального клапана 1 ст.) і неврології (по МРТ головного мозку немає точного діагногу - виражені вогнищеві зміни обох гемісфер і інші зміни (пов´язують з судинним генезом (наслідки гіпертонії з гіпертонічними кризами, призначали препарат для запобігає загибелі нейронів в умовах гіпоксії та ішемії), але і демієлінізуючий процес можливий (протрібно було пройти спинномозкову пункцію - відмовилася), є проблемка з правою сонною артерією, проблеми з хребтом), неполадки в ШКТ, алергія (включаючи харчову алергію і може бути на деякі лікарські препарати). Це основні. Сприймаю спокійно. Все одно нічого змінити не можу, звертаюся до кардіолога і невролога, проходжу необхідні обстеження іноді.