З усіма говорю по свійські і не знаю як виправити це. Порадьте

З усіма розмовляю як з найкращими друзями, жартую і дуже відкрита
Люди лякаються.
Працюю в офісі, всі в шоці і шарахаються
А для мене нормально сказатл ‚привіт, як справи?‘, ‚чого сумний?‘, ‚хочеш їсти?‘ і тд
Меня не звали 01 апреля в 12:48
Ви прямо як мій чоловік, мене це трохи дратує
МамОмужа 01 апреля в 12:48
Простота хуже воровства
PORKA 01 апреля в 12:48
есть в каждом городе даже свой менталитет. мне легко,когда вокруг такие люди, как вы.
Лайф-коуч МСР 01 апреля в 12:49
для вас важно что думают о вас другие? вы такая какая я есть. вы спрашиваете как дела? искренне или чтобы о вас подумали что вы эмпатичная? вы хотите кого то угостить чтобы задобрить или быть хорошей девочкой? если все это от вашей души идет а не для заслуг, то с вами все ок
Чеширская кошечка 01 апреля в 12:50
А ви в дитинстві всім допомагали?
МамОмужа 01 апреля в 12:50
Ответ дляЛайф-коуч МСР
для вас важно что думают о вас другие? вы такая какая я есть. вы спрашиваете как дела? искренне или чтобы о вас подумали что вы эмпатичная? вы хотите кого то угостить чтобы задобрить или быть хорошей девочкой? если все это от вашей души идет а не для заслуг, то с вами все ок
Всё ок и с людьми, которым это не нравится от чужих посторонних людей
автор ШанельКуКу 01 апреля в 12:50
Ответ дляЛайф-коуч МСР
для вас важно что думают о вас другие? вы такая какая я есть. вы спрашиваете как дела? искренне или чтобы о вас подумали что вы эмпатичная? вы хотите кого то угостить чтобы задобрить или быть хорошей девочкой? если все это от вашей души идет а не для заслуг, то с вами все ок
Ні, я така і є
У відповідь нічого не чекаю
Блондинка в Законе 01 апреля в 12:52
Мне таким людям хочется сказать, а не твое дело, какое у меня настроение.
Лайф-коуч МСР 01 апреля в 12:52
Ответ дляШанельКуКу
Ні, я така і є
У відповідь нічого не чекаю
тогда расслабьтесь и продолжайте быть собой. если у вас в офисе нет строгих стандартов комуникации, то будьте сами собой
МамОмужа 01 апреля в 12:52
Ответ дляШанельКуКу
Ні, я така і є
У відповідь нічого не чекаю
А в чем тогда проблема? Вы спросили и пошли себе ничего не ожидая в ответ. Ну, считает вас кто-то навязчивой и неуместной, но вы то иначе думаете
автор ШанельКуКу 01 апреля в 12:54
Ответ дляМамОмужа
А в чем тогда проблема? Вы спросили и пошли себе ничего не ожидая в ответ. Ну, считает вас кто-то навязчивой и неуместной, но вы то иначе думаете
Ну я не лізу часто перша
Просто такий стиль спілкування
Закуйовджена життям 01 апреля в 12:54
Ну треба ж трохи розуміти вже, що не всі такі, як ви. Чи вам 5 років?
МамОмужа 01 апреля в 12:55
Ответ дляШанельКуКу
Ну я не лізу часто перша
Просто такий стиль спілкування
Такой - это какой?
Вежливым и компанейским человеком можно быть и без личных расспросов
Коханозадовільна 01 апреля в 12:56
А чого Вас це дратує ? Якщо не лізти з особистими питаннями чи конфліктними темами, то це все ок. Більш західний стиль спілкування. Позитивно, відкрито, а не морда цеглиною, як часто буває у совкових/постсовкових людей.
Солоденька цукОрка 01 апреля в 12:56
о, я теж так говорила. дивляться скоса, типу ’ми не друзі, що ти тут оце влаштовуєш?’.
а коли холодно тільки віталась і прощалась, також скоса дивились типу ’ яка високомірна су*а, ставе себе вище за інших’.
людям не вгодиш.
Мама фіфті цента 01 апреля в 12:58
Ви порушуєте особисті кордони інших людей, це не те щоб нормально..
Мама фіфті цента 01 апреля в 13:03
Ответ дляСолоденька цукОрка
о, я теж так говорила. дивляться скоса, типу ’ми не друзі, що ти тут оце влаштовуєш?’.
а коли холодно тільки віталась і прощалась, також скоса дивились типу ’ яка високомірна су*а, ставе себе вище за інших’.
людям не вгодиш.
А у вас можливі тільки такі варіанти - чи лізти в душу, коли не просили, чи «високогірна сука»? Просто привітне спілкування без фамілʼярності не розглядаєте?
Кастрюлька 01 апреля в 13:06
Міняйтесь, це дратує.
Чого я маю розповідати чужій людині як у мене справи?
Ви ставите їх на один рівень з собою, насильницьки, а вони, може, не хочуть. Ніхто б не заперечував, якби до них проявляв цікавість скажімо президент, чи інша популярна людина. Ви не президент, вас просто так у свою лігу не впустять. І не треба.
Small talk може бути і стриманішим, але без холоду.
Солоденька цукОрка 01 апреля в 13:09
Ответ дляМама фіфті цента
А у вас можливі тільки такі варіанти - чи лізти в душу, коли не просили, чи «високогірна сука»? Просто привітне спілкування без фамілʼярності не розглядаєте?
в яку душу? ’привіт, як справи?‘, ‚чого сумний?‘, ‚хочеш їсти?‘ і тд це в душу?
я так не вважаю) в душу це коли запитують чого ти розлучилась зі своїми останніми 5 чоловіками, про кожного конкретно розкажи, і від кого у тебе ото діти? а ввечері сьогодні я бачила тебе з одним хлопом як ви цілувались посеред вулиці, а ти ж одружена і то не твій чоловік був. і що ти готувала сьогодні на сніданок своїм дітям? які у них там оцінки, до речі, в школі? розумні, всі в тебе, чи такі ж довбні як і твої колишні? - і все такого роду. не плутайте межу.
автор ШанельКуКу 01 апреля в 13:10
Ответ дляСолоденька цукОрка
в яку душу? ’привіт, як справи?‘, ‚чого сумний?‘, ‚хочеш їсти?‘ і тд це в душу?
я так не вважаю) в душу це коли запитують чого ти розлучилась зі своїми останніми 5 чоловіками, про кожного конкретно розкажи, і від кого у тебе ото діти? а ввечері сьогодні я бачила тебе з одним хлопом як ви цілувались посеред вулиці, а ти ж одружена і то не твій чоловік був. і що ти готувала сьогодні на сніданок своїм дітям? які у них там оцінки, до речі, в школі? розумні, всі в тебе, чи такі ж довбні як і твої колишні? - і все такого роду. не плутайте межу.
От от
Я таке особисте не питаю))
Солоденька цукОрка 01 апреля в 13:10
Ответ дляКастрюлька
Міняйтесь, це дратує.
Чого я маю розповідати чужій людині як у мене справи?
Ви ставите їх на один рівень з собою, насильницьки, а вони, може, не хочуть. Ніхто б не заперечував, якби до них проявляв цікавість скажімо президент, чи інша популярна людина. Ви не президент, вас просто так у свою лігу не впустять. І не треба.
Small talk може бути і стриманішим, але без холоду.
хай, хав ар ю, як кажуть американці, це питання ввічливості, і ніхто їм ще 2 години не розказує як у них справи зі всіма подробицями. розслабтесь)
Солоденька цукОрка 01 апреля в 13:13
Ответ дляШанельКуКу
От от
Я таке особисте не питаю))
так і автор про таке не питає) вона написала прості питання, чисто для галочки, на які можна ввічливо і коротко відповісти.
fialka123 01 апреля в 13:14
У меня на работе такая есть. Субординации ноль, выскочка, лезет везде в ..опу без мыла. Очень раздражает всех
Солоденька цукОрка 01 апреля в 13:21
Ответ дляШанельКуКу
От от
Я таке особисте не питаю))
блін..це ж ви автор. короче, все з вами нормально, то вони неадекватні. тут в коментах як бачим дамочок з такими ж тараканами як у ваших колег вистачає. що не подивись на них, а то вже наче шматок від них відгризла своїм поглядом. так що не переживайте.
Кастрюлька 01 апреля в 13:22
Ответ дляfialka123
У меня на работе такая есть. Субординации ноль, выскочка, лезет везде в ..опу без мыла. Очень раздражает всех
Вот этот момент субординации, разных уровней, люди игнорируют, сплошное эгалите- фратерните.
А потом удивляются, откуда раздражение .
А оттуда, что на подсознательном уровне его все прекрасно считывают.
Автор, ваша приветливость называется ’панибратство’ , и это не про ’не лезу в душу’ , это про нарушение границ.
fialka123 01 апреля в 13:25
Ответ дляКастрюлька
Вот этот момент субординации, разных уровней, люди игнорируют, сплошное эгалите- фратерните.
А потом удивляются, откуда раздражение .
А оттуда, что на подсознательном уровне его все прекрасно считывают.
Автор, ваша приветливость называется ’панибратство’ , и это не про ’не лезу в душу’ , это про нарушение границ.
Да, тоже хотела написать именно эту фразу. Вроде бы человек сам по себе и неплохой, но ее таааак много, она так напрягает
Мама фіфті цента 01 апреля в 14:05
Ответ дляСолоденька цукОрка
в яку душу? ’привіт, як справи?‘, ‚чого сумний?‘, ‚хочеш їсти?‘ і тд це в душу?
я так не вважаю) в душу це коли запитують чого ти розлучилась зі своїми останніми 5 чоловіками, про кожного конкретно розкажи, і від кого у тебе ото діти? а ввечері сьогодні я бачила тебе з одним хлопом як ви цілувались посеред вулиці, а ти ж одружена і то не твій чоловік був. і що ти готувала сьогодні на сніданок своїм дітям? які у них там оцінки, до речі, в школі? розумні, всі в тебе, чи такі ж довбні як і твої колишні? - і все такого роду. не плутайте межу.
Так, питання - «чого сумний», це лізти в душу.
2 1
Солоденька цукОрка 01 апреля в 23:16
Ответ дляМама фіфті цента
Так, питання - «чого сумний», це лізти в душу.
Та прям. Не виспалась - я так завжди кажу, а чому саме вже ніхто і не питає. Або можна сказати шо це мій звичайний вираз обличчя
Мама фіфті цента 02 апреля в 02:24
Ответ дляСолоденька цукОрка
Та прям. Не виспалась - я так завжди кажу, а чому саме вже ніхто і не питає. Або можна сказати шо це мій звичайний вираз обличчя
Мова не про те, як можна відповісти, а про те, що людей, вочевидь, дратує таке панібратське спілкування.
Мама фіфті цента 02 апреля в 02:25
Ответ дляСолоденька цукОрка
Та прям. Не виспалась - я так завжди кажу, а чому саме вже ніхто і не питає. Або можна сказати шо це мій звичайний вираз обличчя
Цитата автора - «всі в шоці шарахаються». Навряд це нормально.